Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életet adni s közben kicsit belehalni. fórum

Életet adni s közben kicsit belehalni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életet adni s közben kicsit belehalni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
301. terez75 (válaszként erre: 300. - Panna anyuja)
2014. dec. 22. 10:37
Nem tudom ki ő de a hozzászólásaiból ítélve nem is akarom tudni!!! Már nem érdekelnek az ilyen rosszmájú hozzászólások. Remélem nem ír ide többet mert akkor privátban fogok neki válaszolni és nem biztos,hogy szépet fogok írni neki!!
300. panna anyuja (válaszként erre: 296. - D384ec6ed9)
2014. dec. 21. 22:20

Nagyszerű. Neked pont most kellett ide keveredni te " iskolamészárlásos " amikorra végre lecsillapodtak a kedélyek.

Bár lehet kár rád reagálni, mert csak erre vártál, hgy valakit felidegesíts. Most biztosan boldog vagy. Lehet te így gondolod most éppen és lehet hogy sajnálnom kéne téged e miatt, de ha lehet ezt a véleményedet inkább tertsd meg. Nem kell friss kismamáknak ilyeneket magyarázni. Ha ilyen sötéten láod a világot, burkolózz magadba okosan. Pfff.

299. virag32 (válaszként erre: 296. - D384ec6ed9)
2014. dec. 21. 16:53
Wtf?
298. 4c1a787e8f (válaszként erre: 296. - D384ec6ed9)
2014. dec. 21. 12:26
F. közöd van hozzá?!!
297. terez75 (válaszként erre: 296. - D384ec6ed9)
2014. dec. 21. 12:10
Na ezt fejtsd ki bővebben!!Gonoszat teszek?? Miért is??
2014. dec. 21. 04:48
soha ne adj életet,azzal csak gonoszat teszel...önzés,felelőtlenség!!
295. terez75 (válaszként erre: 294. - Garkata82)
2014. dec. 20. 22:51
Köszönöm szépen. :) Neked is minden jót :)
2014. dec. 20. 19:56

kedves cikk író Anya társam!

Így ismeretlenül is nagyon büszke vagyok rád!

Kívánok minden jót és boldog babázást!

293. terez75 (válaszként erre: 292. - Sali50)
2014. dec. 20. 19:30
Vegyél egy gyors terhességi tesztet!! De megbízhatót!! Ha nem jön meg ,teszt és ha negatív ha pozitív irány a doki!!
292. Sali50
2014. dec. 20. 15:17
Sziasztok.Nekem kb. Másfél hete fájnak a melleim és tegnap elkezdett folyni halvanyrózsaszín valami,de csak kevés elöször csak bugyin vettem észre és pluszba tegnap szinte egész délután hányingerem volt (de ez attól is lehet hogy 4napja már 12h és nagyon kimerült vagyok) a párom tegnap megjegyezte hogy nagyobbak lettek a mellbimboim.Holnap kell megjönnie!Szerintetek lehetek terhes?
291. terez75 (válaszként erre: 290. - Kisritu)
2014. dec. 19. 20:43
Köszönjük szépen :) A javán túl vagyok a maradék is feledésbe merül majd idővel :)Minden jót neked :)
290. Kisritu
2014. dec. 19. 18:26
Nem olvastam el minden hozzászólást, de a cikket igen. És gratulálok neked-nektek a kis Bogihoz, és becsülöm az erődet! Remélem már sikerült túllenned a komplikáció okozta dolgokon. Jó babázást!
289. terez75 (válaszként erre: 288. - Zebracsikó)
2014. dec. 18. 20:31
Idézem neked szó szerint mert ezt sosem felejtem el amit nekem mondott miután megkérdezte hogy vagyok,kapok e rendesen levegőt nem fulladok e. " Sajnos én hibáztam a szúrásoknál ezért komplikáció lépett fel.Hála istennek sikerült stabilizálni az állapotát.Bocsánatot kérek kedves kismama szégyellem de nem tudom vissza csinálni" A férjemnek azt mondta hogy ő hibázott a szúrásoknál azért állt le a felesége légzése! Élvezem a kislányom fejlődésének minden mozzanatát,percét minden új dolgot amit épp tesz :) Nem felejtem el soha ami történt,de elengedem mert úgysincs már semmi értelme rágódni rajta!Amikor a cikk íródott Bogi még csak 7,5 hónapos volt. Azóta helyre rázódtam lelkileg amennyire lehet.Jól vagyok. A mostani reakcióim a hozzászólásokra csak azért vannak mert megpróbálom magam megvédeni és a férjemet is.. Nem írtam hazugságot nem ferdítettem el a történteket nem is szépítettem rajta. De már nincs is ennek jelentősége.Elmúlt.Az a múlt! Most kezdődött csak el az élet :)
288. zebracsikó (válaszként erre: 286. - Terez75)
2014. dec. 18. 17:19

Amúgy miben hibázott? EZt elmondta?

Vagy esetleg csak annyit mondott, hogy "sajnálom, ami Önnel történt" , s Te esetleg ezt véled a saját hibája elismerésének?

Rengeteg műtétnél van nem várt komplikáció, sajnos Nálad is volt.


Tedd ezen túl magad, élvezd a kislányod fejlődését! Minden szépet és jót kívánok Nektek!

287. terez75 (válaszként erre: 285. - Tibó)
2014. dec. 18. 16:58
Ne védj meg. Köszönöm az együttérzésedet és hogy te hiszel nekem de nem akarom hogy te is támadás áldozata legyél miattam :(
286. terez75 (válaszként erre: 284. - Barátokkoztvagyok)
2014. dec. 18. 16:55
Pedig elhiheted!!Mert másnap mikor engem levittem a szülészetre oda jött utánam és nekem is megmondta,hogy hibázott és nagyon elnézést kér!! Úgy érzem itt sokan azt hiszitek hazugság a történetem :( Pedig ennél igazabb semmi sem lehet a világon!!
285. Tibó (válaszként erre: 284. - Barátokkoztvagyok)
2014. dec. 18. 16:46
Én is elolvastam ezt a cikket! Számomra teljesen hihető a történet!Miért olyan hihetetlen,hogy az orvos felvállalta a hibáját?? Miért kell ezt az asszony így leírni?? A férje talán kikészült a történtektől de ahogy írja ott voltak a családtagok is!!Ők is hazudnak?? Az vesse rá az első követ aki soha egyetlen szóval sem nyavalygott ahogy ti írjátok! Végi olvastam itt a hozzászólásokat!Néhány ember hozzászólása bizony bicskát nyitott a zsebembe!!
284. barátokkoztvagyok (válaszként erre: 27. - Terez75)
2014. dec. 18. 14:08
Az altatóorvos a férj szemébe mondta, hogy hibázott? Hmmm...ha el is hiszem az egész történetet ezt biztosan nem.
283. terez75
2014. dec. 17. 20:47
Igen.Bár az én hozzászólásomat is törölte a moderátor pedig én nem írtam olyat amiért kellett volna. De Ezt mondjuk előbb is lehetett volna. Számtalan hozzászólásban ment a sértegetés :( És ki tudja mennyit kell még benyeljek!? :(
282. unom
2014. dec. 17. 20:04

Javítás:a negatív...

Nem szeretek laptopon írni.

281. 9f344f9af6 (válaszként erre: 249. - Pk86)
2014. dec. 17. 16:23
Akkor szerencséd volt, mert nálam nem, pedig mondom fogadott orvosom volt és még nem is egy kezdő, hanem egy főorvos, lelkileg kikészültem...
280. Mazsinka (válaszként erre: 274. - Unom)
2014. dec. 17. 15:08

Mint mondtam, nem foglalok állást, ugyanis számomra is volt pár poszt, ami kiverte a biztosítékot. Nem erről van szó. Igaz, hogy minden posztban van kesergés, hol kisebb, hol nagyobb. De azt állítani, hogy ok nélkül kesereg, az túlzás. Az időjáráson, a virágokon duzzogni, apró-cseprő dolgokon-hülyeség. Azon durrogni, hogy meghalnak, betegek emberek-megértem. Hogy otthon van, és nem csinál semmit, az ő dolga, adott esetben baja. Hogy mi volt a kórházban? Túl sok elvárással volt, de ugyanúgy a dokik egy része is megéri a pénzét.


Értem én, hogy tenni kell a dolgokért. De azt is meg lehet érteni, hogy ő máshogy éli meg a világ dolgait. Ezzel is neki lesz rosszabb, hogy nem látja meg, nem helyezi előtérbe az apró örömöket, az ő vesztesége, nem a tiétek.

2014. dec. 17. 14:54

Jaj Lányok!


Ne már...


Hogy tud így eldurvulni egy ártatlan fórum?

278. unom (válaszként erre: 276. - Terez75)
2014. dec. 17. 14:41
Nyilvános fórum,szerencsére nem te mondod meg ki és mit írhat. A naplódhoz eddig sem írtam, nem is fogok,ígérem.
2014. dec. 17. 14:23

Nem vagyunk egyformák. Hál' Istennek. Van aki ezért nyavalyog, van aki azért. Míg valakit "odabaszik" egy élethelyzet és világvégeként éli meg, más ugyanazon megrántja a vállát.

Mondjuk én is könnyen beszélek, de mindenki személyesen felelős a maga szintjén az életéért, sorsáért.


Teréz!


Örülj a pici babádnak, mert egy Isteni ajándék. Ezen az egészen pedig tedd túl magad, jobb lesz neked is, hidd el.


Továbbra is kívánok nektek minden jót:)

276. terez75 (válaszként erre: 274. - Unom)
2014. dec. 17. 14:18
Ted azt!! Nem kell többet ide írni!!Nem kértem hogy szeressen vagy szimpatizáljon velem bárki is.A naplóm.Az olvassa aki akarja aki nem az meg nem olvassa el!! Nem kötelező!!
275. trapiti (válaszként erre: 272. - Mazsinka)
2014. dec. 17. 14:11

A cukormázas családi idillért tenni is kell. Nincs olyan ember akinek a családjában nem történnek tragédiák, és nincs semmi gondja az életben. Ezt csak az hiszi aki nem lát az orránál tovább.


Munka? Volt, de otthagyta. Hogy nehéz volt? Biztosan. Másnak is az. Tanulni kell, keresni kell a lehetőségeket, és érdekes módon nagyon sokan megtalálják. (Csak halkan kérdezem meg pl. megtanult egyetlen nyelvet is csak alapfokon mielatt otthon volt évekig?)

Az aki csak ül a négy fal között és sajnálja magát, sosem.

Betegség? Nincs olyan beetegsége amivel ne lehetne együtt élni, képzeld, nekem ugyanaz van, mégse siránkozom, hanem megteszem amit lehet és elfogadom amin nem lehet változtatni.

Elveszített két babát? Vagyis három terhességből született egy egészséges gyereke. Elhiszem hogy nehéz, de nem hiszem hogy ez kellene legyen élete tragédiája... vannak akik sosem esnek teherbe, mégsem töltik azzal a napjaikat hogy egyfolytában siránkoznak. (és még mielőtt valaki a cukormázzal jönne, nekem pl. sosem sikerült teherbe esnem, de ez van, rengeteg nővel megtörténik, csak a többség nem nyavalyog ennyit).

274. unom (válaszként erre: 272. - Mazsinka)
2014. dec. 17. 14:04

Nem keresem magam rommá sajnos, megvannak a problémáim, csak nem tárom nyilvánosság elé, nem véletlenül.

De aki bármi van, csak a rosszat látja, az szerintem nem jó hozzáállás.

A naplóról meg nem írok semmit, volt pár poszt, ami kiverte nálam a biztosítékot, nem tette szinpatikusabbá az íróját, sőt. A való életben kerülném messziről.

273. sziszuscicus (válaszként erre: 107. - Terez75)
2014. dec. 17. 14:03

Kedves Teréz!

A 107. hozzászólásig jutottam, majd ha lesz időm tovább olvasom, de reagálnom kell egyszerűen az itt olvasottakra. Nagyon sajnállak téged, hogy ilyen rossz élményként maradt meg benned a kórházi tartózkodás és maga a szülés, de már meg ne haragudj, te sem vagy egy habos sütemény! Ilyen hozzáállással nem csodálom, hogy így is érzed magad. Olyan dolgokon puffogsz durrogsz, amit más ember simán elfogad. Nem értél ki az ebédre? Hát gondolom abban a kórházban is van ebédidő, és senkire nem várnak. És nem hiszem el, hogy nem volt senki, aki bevigyen neked egy kis élelmet. A szoptatást sem mutatták meg? Hidd el nekem is csak egyszer (még a szülőszobán), utána se mutatta volna senki, ha ki nem nyitom a kicsi szám, és meg nem kérem szépen a nővért. A papírokat is neked kellett volna intézni, kicsit jobban rákészülni erre a dologra, a védőnő biztos segített volna, ha kéred. A kórházakban a személyzet így is ember felett túlterhelt és mocskosul alulfizetett (én nem ebben a szektorban dolgozom). Persze nem azt mondom, hogy embertelen viselkedést kell tanúsítaniuk bárkivel szemben is, de te is kijöhetnél a borsószem kisasszony szindrómából. Trapistinek (remélem jól emlékszem a névre) sok dologban igaza van, gondold már át kicsit.

Mindazonáltal csupa jókat kívánok neked és az aranyos kislánykádnak.

272. Mazsinka (válaszként erre: 266. - Terez75)
2014. dec. 17. 13:55

Én is beleolvastam a naplódba. Valóban a csalódottság és keserűség szövi át. De felteszem magamnak a kérdést, hogy vajon hogyan is szólhatna a boldogságról, amikor nincs munkád, a férjednek is alig a falig, beteg voltál, két babát elvesztettél, a harmadikra sokat vártál, betegek a szüleid, rengeteg haláleset történt a családodban, családi tragédiát, a testvérek, sógorok viselkedését tűrted, emésztetted napról napra...


Az élethez pozitívabban kell hozzáállni. Mondja az, aki rommá keresi magát, és él, mint Marci Hevesen egy cukormázas családi idill részeként.


És ezzel nem azt mondom, hogy neked van igazad bármiben is, és azt sem, hogy nincs.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook