Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem legfájdalmasabb percei fórum

Életem legfájdalmasabb percei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem legfájdalmasabb percei

1 2 3 4 5
79. 3ce435daf3 (válaszként erre: 78. - 3a92f8d690)
2010. márc. 26. 11:32

Jó jó, megpróbálom. Elmentem múltkor a nőgyógyászhoz. Mondtam, hogy lassan babát szeretnénk és szeretnék mindenre felkészülni. Azt mondta mosolyogva, hogy rossz híre van, mindenre nem lehet felkészülni..de azért persze nézzek utána aminek tudok :)

Megpróbálok nem agyalni...

78. 3a92f8d690 (válaszként erre: 64. - 3ce435daf3)
2010. márc. 26. 11:31
Nem szabad ne csináld csak arra szabad gondolni hogy minden ok lesz ezeket nem azért írjuk le hogy mások féljenek hanem azért hogy soha nem szabad feledni!!!!!!!!!
2010. márc. 26. 11:29
Mindenkinek aki babára vágyik sok egészséget és kitartást...
76. 3a92f8d690 (válaszként erre: 75. - Flasch)
2010. márc. 26. 11:27

Köszönöm szépen:-Így lesz tudom harmadjára csak nem teszi ezt velünk az öreg ha van egyáltalán.......

Mi megteszünk mindent érte:-)

75. flasch (válaszként erre: 74. - 3a92f8d690)
2010. márc. 26. 11:17
Egy gyönyörű, egészséges csöppséget Nektek!!!!
2010. márc. 26. 11:12
Férjem vitt mindent vissza a bababoltba azt mondta szörnyű volt de többet nem tudtam belőle kiszedni ő hallgat mindenről én kibeszélem magamból mert így könnyebb ő magába zárja de ő is nagyon vágyik babára csak nem meri mondani már babonából sem.
2010. márc. 26. 11:10

Most megfogadtam hogy én sem veszek meg semmit ..30 hetes voltam mikor elkezdteünk vásárolni.Az én babám makk egészséges volt csak a méhlepény és a köldökzsinór nem volt rendben de ezt a 4 d és a enetikain sem látták sőt ezt senkinek nem látják!!!!!!!!!!!!!

Szóval az én egészséges gyönyörű kisbabám nem kapott már elég tápanyagot és ez vezetett ehez a tragédiához.

De nem adom fe mint tudjátok küzdök hogy itt legyen velem 1 édes kisbaba:-))

2010. márc. 26. 08:58
Kitartást neked!Nem szabad a megtörtént dolgokon rágódni,mert csak visszahúznak.Az elvesztett babád emlékét zárd mélyen a szívedbe,és csak előre nézz.Velem is hasonló dolgok történte.Az első babaám 6 hetesen halt el,a második terhességem ikerterhesség volt bár kissé kacifántosra sikerült,mert az egyik babó a petefészkemben ágyazódott be,a másik rendesen a méhben,a sárgatest megakadt a petevezetékben majdnem szétrepedt,életmentő műtétet hajtottak rajtam végre.De sajnos a műtétet a jó helyen lévő babó sem élte túl.Ezek után született egy egészséges kisfiam,rá 2 évre pedig az iker lányaim.A jó Isten visszaadta nekem az elvesztett babákat!Fel a fejjel leszel te még anyuka,csak hinni kell!!!!
71. Pumi87
2010. márc. 26. 08:58
Ez borzalmas!Sírva olvastam végig.Csak azt tudom mondani,remélem a következő sikerül és semmi gondotok nem lesz!Sok sikert hozzá!!!!!
2010. márc. 26. 08:56

Talán ez a majdnem végig hordott terhesség végén csak igazán nagy fájdalom elvesziteni a babát mikor már érzed a csuklását ,az életerös rugását.Mikor már megvan a kelengye...

Valami borzasztó lehet..

Én is majdnem igy jártam pecsételös voltam ,a 16.hétig.

De 5 hetesen megtudtam ,hogy Mátékám van és onnantól folyamatosan..

Jártam dolgozni,de a 12 héten ugy vérztem ,hogy a melóhelyröl a kórházban végeztem..

De hála velünk van és egészséges és egy nagy ducskó:D

Bizony egy ilyen angyalkát elvsziteni valami borzasztó lehet,belegondolok hogy ha nem lenne velünk,azóta élek amióta velünk van..

Kitarást és türelmet kivánok nektek ,soha ne adjátok fel..


Én még a kiságyat sem vettem meg babonából ki volt nézve ,le volt foglalva és amikor hazajöttünk akkor volt meg..

2010. márc. 26. 06:57
Fel a fejjel.Nekem is nehezen jött össze egy picuri baba,akit 8 hetesen elvesztettem.Aztán rá 3 hónapra véletlen becseppent egy kis tünemény.A boldogságom.Ő Szofi!
2010. márc. 26. 05:54
Sziasztok! Régen is történtek hasonló esetek.Mi 1975-ben házasodtunk!Aztán 1976 februárban én is terhes lettem.Nagyon örültünk.Akkor még nem volt divat magán orvoshoz járni,csak az SZTK-ba.13 hetes voltam amikor én is vérezni kezdte.Kórház,ágy nyugalom,erősitő.Aztán egyik reggel én láttam nagy a baj,az orvos azt mondta feküdjek minden rendben lesz.Akkor ultrahang még nem nagyon volt.Aztán elmúlt a vérzés hazaengedtek.Betegállományba voltam mint veszélyeztetett terhes.Kerestem egy magán orvost,aki megállapította nem vagyok terhes!!És ezt a kórházban nem vették észre.Még most is megvan a zárójelentés,"megtartott terhességgel távozik" Szóval én is átéltem mikor kimondták nincs baba,ezért megértelek Benneteket.Aztán 1977-ben majd 1980-ban megszülettek a kislányaim.A terhességek alatt soha nem volt baj,de én végig izgultam.Azt mondták akkor is, oka volt,hogy az a baba nem született meg.Én sem felejtettem el soha,hisz látjátok minden percére emlékszem.De nem szabad feladni.Boldog babavárást!
2010. márc. 26. 00:59
Sajnos velünk is megtörtént és ezt megelôzôen többször vérezgettem a terhesség elsô harmadában, így utólag tudom, hogy biztosan nem véletlen. Küzdött a mi Kincsünk, egészen a harmincadik hétig, de ekkor feladta. Ha megszületett volna, egész életében beteg lett volna. Sokszor ez a tudat segített, hogy megemésszem.
66. aesa
2010. márc. 25. 22:53

Kedves Évike!Tudom milyen fájdalomról irtál.

2 gyerekem van 3 terhességem volt.Én a 13.héten vesztettem el a babámat.De ne feledd,a vetélésnek mindig valami oka van.Te is beteg voltál de lehet,hogy a baba sem volt egészséges.A dolgoknak mindig megvan a miértjük csak mi nem tudjuk sokszor a válaszokat(meg az orvosok sem).Fel a fejjel,szeressétek nagyon egymást-még jobban-és meglátod gyönyörű babátok,babáitok lesznek.

65. Vanessza13 (válaszként erre: 64. - 3ce435daf3)
2010. márc. 25. 22:50
Na ezt nem szabad!!Nem kell így nekindulni,mert az sosem vezet jóra.Mindig pozítivan kell gondolkodni és nem stresszelni.:))
64. 3ce435daf3 (válaszként erre: 63. - 3ce435daf3)
2010. márc. 25. 22:38
Ezek után kezdek én is félni...:(
2010. márc. 25. 22:37
Mellesleg hihetetlen, hogy manapság ez ennyi nővel történik meg. Nem tudom mi lehet az oka, de olvastam egy felmérést, hogy minden 3- nő terhessége problémás...Régen is ez volt vajon? Vagy csak én látom így?
2010. márc. 25. 22:32
EZeket sajnos én is átéltem,2 vetélésem volt.De most van egy gyönyörű egészséges kisfiam:)Ne add fel.Igaz elfelejteni az ilyen dolgokat nem lehet még mindíg fájpedig az egyik 5 a másik 4éve volt.
2010. márc. 25. 22:07

Sajnálom nagyon, ami veled történt:( Megkönnyeztem:( Főleg mert 5 évvel ezelőtt pontosan 2005. január 11-én hasonló történt velem. Nekem a kezemben maradt a magzat a wc-n:(

Úgy vittük be üvegbe:( És még ezután is volt egy hasonló nekem, és most tavly meg egy méhenkívülim..

A nehézségeken az segített át, hogy közben lett 3 gyermekem is:)

Kitartást neked:)

2010. márc. 25. 21:57
Még fiatal vagy! Minden rendben lesz! Nagyon szépek vagytok együtt és lesz egy gyönyörű gyereketek is! Sőt! Nem is egy! Szép családod lesz! Fel a fejjel!
2010. márc. 25. 21:35

Jó hogy van a hoxa :_)) Sokat köszönhetek annak is hogy ilyen sokan meletem álltak és bíztattak:-))


:-)aranyosak vagytok lányok és a babáitok csodásak:-))

58. Hunyorka (válaszként erre: 56. - 3a92f8d690)
2010. márc. 25. 21:17
Te erősebb vagy, mint én voltam! Nekem a terhesség nem volt zökkenőmentes, de az anyaságnak minden pillanatát élvezem! Ő a legszebb ajándék amit kaphattam! Remélem te is minél hamarabb tapasztalhatod! Minden jót kívánok hozzá!
57. 31b7b5919f (válaszként erre: 56. - 3a92f8d690)
2010. márc. 25. 21:12

Így van nem szabad feladni.

Nézd meg nállunk.Miután elvetéltem nem gondoltam volna hogy újra anya leszek.Sőt azt sem gondoltam volna hogy Tomi után ismét.De nem bántam meg.Olyan jó hogy vannak Nekem.:)

56. 3a92f8d690 (válaszként erre: 50. - Hunyorka)
2010. márc. 25. 21:08
Én már aznap mikor megszületett azonnal kismama akartam lenni hisz olyan csodálatosak azok a hónapok de hamarosan küld nekünk a kis angyalkánk egy kisbabát!!
2010. márc. 25. 21:07
Köszi a pozitív hszt.Neked is jó éjszakát.
54. 3a92f8d690 (válaszként erre: 52. - C75565e593)
2010. márc. 25. 21:06

A True az előző neved volt ami alatt nagyon megbántottál undorító dolgokat írtál nekem nyíltan de nem akarok veszekedni veled látom nem valami jó a memóriád!!!


De hagyjuk..........

2010. márc. 25. 21:05

Elköszönök...további szép estét!

és űzenem minden szomorú embernek fel a fejjel!

A remény hal meg utoljára!

Holnap benézek még ide...

Jó éjszakát!

52. c75565e593 (válaszként erre: 46. - 3a92f8d690)
2010. márc. 25. 21:03

Bocsi ez nem világos...de mostmár hagyjuk ezt...unom...írj nyugodtan de engem te ne bánts, mert nem hinném, hogy ismerjük egymást...szívesen beszélgetek veled...de ismeretlenül te senkit ne bánts.

Olvastam mi történt veled sajnálom, de ez a te problémád, nem tehetek róla..nem bántottalak téged és nem is szeretnélek...

ezzel nem megyünk semmre ha bántjuk egymást...ki az a TRUE???

51. 31b7b5919f (válaszként erre: 49. - C75565e593)
2010. márc. 25. 21:03
Így van.Kitartás.De írtam hogy nem kötekedni akarok
50. Hunyorka (válaszként erre: 39. - 3a92f8d690)
2010. márc. 25. 21:01
Akkor azt mondtam soha többet nem akarok terhes lenni. Időbe telt mire megnyugodtam és rászántam magam. Ezt nehezítette az is, hogy 3 hónappal a babák után aput is elveszítettem. Viszont nagyon sokat segített, hogy a párom mellettem volt! Nélküle nem tudom mi lett volna velem!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook