Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Életed végén ha számvetést tartasz, melyik lenne jobb tudat? Hogy élted az életed és sok mindent megbántál...? fórum

Életed végén ha számvetést tartasz, melyik lenne jobb tudat? Hogy élted az életed és sok mindent megbántál...? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 25. 16:14
Minek bánjak meg bármit is? Én már nagyon régen leszoktam erről. 😃
16. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 09:38
Még vannak terveim.
2023. aug. 25. 09:35
Inkább bánják meg sok mindent
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 17:47
Nem tudom, még sosem tettem számvetést, lehet soha nem is fogok.
13. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 16:51
Éltem az életem, van, amit megbántam, de végeredményben az is hozzám tett. :) Inkább bánjam meg, minthogy a kihagyott dolgok/élmények/lehetőségek miatt a "Mi lett, volna, ha ...?", és a "Miért nem tettem?" kattogjon a fejemben!
12. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:58

Remélem már benne vagy a korban és nem fiatalon őrlöd magad ilyen lehangoló, magvas gondolatokkal!


Kicsit olyan mintha halni készülnél és őszintén remélem hogy nem így van! ☘️

2023. aug. 24. 13:52
A "mi lett volna ha helyett" a "de jó, hogy ez is megvolt" sokkal örömtelibb szlogen.
2023. aug. 24. 13:50

Szerintem nekem jó életem van.

Szeretem a munkám és szeretem a családomat is.

Persze jobb lenne vékonyabbnak és egészségesebbek lenni, meg persze gazdagabbak is.

9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:35

Túl vagyok az életem nagyján, ami hátra van, az már mind ajándék. Eltudom mondani, hogy az életem pont úgy alakult, ahogyan megálmodtam, ahogy szerettem volna. Tudom szerencsés vagyok.

Amit másként tettem volna, az annyira apróság, hogy utólag semmi jelentősége nincs.

Átéltem mindent, amit szerettem volna és nem érzek hiányt, elszalasztott lehetőséget.


Volt, hogy éltem más életét, segítettem neki, nagyon nehéz és megterhelő volt. Sajnos a segítség nem járt eredménnyel és újra sem lehet játszani azt, ami volt.

8. birebora (válaszként erre: 7. - Simple)
2023. aug. 24. 13:21
Kb. én is.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:10
Én éltem az életem, és nem bántam meg semmit sem.
2023. aug. 24. 12:54
Én inkább a megtenni és megbánni elvében hiszek, bár valamikor jobb tényleg nem megtenni, mert nagyon megbánhatja az ember. Szóval, józan keretek között inkább a szívemre hallgatok.
2023. aug. 24. 12:25
Én ha lennének barátaim szívesen átélnék velük sok hülyeséget, apró csínyeket, persze a törvény keretein belül. 🙂🙂😀 Szerintem ezek azok a dolgok, amikre az ember idős korában mosollyal és nevetéssel tekint vissza.
2023. aug. 24. 12:19

"vajon hány ember élheti a saját életét"

Ha szigorúan, szó szerint vesszük a kérdésed, akkor senki. Mindenki egy társadalomban, egy országban, egy közösségben él. El kell fogadni a normákat, jogrendszert és másokat is élni hagyni.


Számvetést pedig nem az életünk végén kell tartani, hanem folyamatosan vagy az élet egy-egy sarkalatos fordulópontján.

3. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:12
Ha egy pillanat alatt lesz vége, nem lesz idő számot vetni.
2023. aug. 24. 11:56
Lett volna még 1 kérdés, hogy vajon hány ember élheti a saját életét, de emiatt most nem fogok még egy fórumot kiírni...
2023. aug. 24. 11:54
Vagy nem éltél át sokmindent és az elszalasztott lehetőségek miatt bánkódsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook