Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elektronikus kapcsolattartás alóli felmentés fórum

Elektronikus kapcsolattartás alóli felmentés (beszélgetős fórum)


10. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 16:51
Olyan nincs. Azt a számot csak fel tudod hívni, ami az ügyintéződé.
9. Cicamica3 (válaszként erre: 8. - Cicamica3)
2022. júl. 7. 15:56
A te érdeked,hogy végre rendeződjön a problémád.
8. Cicamica3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 15:55
Nem csak megyeszékhelyeken van Kormányhivatal és NAV kirendeltség.
2022. júl. 7. 15:48
Köszönöm a válaszokat, kaptam jó és értékelhető tanácsokatLehet hogy bemegyek a kormányhivatalhoz, mert ugye ők adják ki az uj ügyfélkapukat is, csak az a baj, hogy nem megyeszékhelyen lakunk.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 15:31
Menj be az önkormányzathoz, ott mondd el, mi a gondod, segítsenek megoldani. Vidd a személyidet, lakcímkártyát, az ezzel kapcsolatos papírjaidat... mondd meg, hogy neked már géped sincs. Csináljanak valamit és tegyék helyre a rendszerben a nyilvántartásukat.
2022. júl. 7. 15:23
A NAV-al kapcsolatosan,szerintem minden problémás dolgot csakis személyesen érdemes elintézni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. júl. 7. 15:12

Nem csináltam vele semmit, 2017 elején lejárt a 2 év, nem ujitottam jelszót, nem is használtam.

Akkoriban még tudtam küldeni ANYK bevallásokat meg méltányossági kérelmekete FAM 01 stb, de azóta órisái változás van pl azt sem tudom hogy mi az a cégkapu, más területtel foglalkozom, nem szeretnék elmélyedni benne.


Andi, a NAV-ot nem tudom felhivni, mert éppen ők ragaszkodnak az ügyfélkapus elektronikus levelezéshez, minden emailemre postán küldött beadványomra azt válaszolják, csak elektronikusan. Az ő megkerülésükkel szeretnék valahogy kibújni , azt hiszem felhjivom a 1818-t. A NAVtól már 1000-szer kértem, de m ég mindig avállalkozói szabályok vonatkoznak rám.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 14:38
Hívd fel a Nav ot.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 13:51

Amikor megszünt a vállalkozásod, be is zártad (zárattad) az ügyfélkapud, vagy azzal külön nem csináltál semmit?

Ha nem jelentetted, hogy kéred az ügyfélkapud bezárását, akkor az még mindig egy "nyitott kapu", és ez esetben valóban csak azon keresztül fogad el a nav bármit.


[link]

2022. júl. 7. 13:24

Vállalkozásom 6 éve megszünt, ezzel ügyfélkapum is. Most ismét megkeresett a NAV és csak elektronikus beadványokat fogad el tőlem. 72 éves vagyok, beteges, nyugdijam kevés, nem kivánok ezért könyvelőt fizetni, megfelelő gépparkom sincs hozzá, és az uj ügyfélkapuhoz nem értek. Kérhetek-e felmentést az elektronikus kapcsolattartás alól ?

sajnos senki nem tud egyértelmű választ adni, ha valaki tud hasonló esetről, mentesitésről , kérem segitsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook