Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van a nők önmártiromság kultuszából. Meg az... fórum

Elegem van a nők önmártiromság kultuszából. Meg az... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. Egy lány 789900 (válaszként erre: 32. - Lady Lavender)
jan. 6. 19:32
És te engem honnan ismersz ha lehet tudni? :)
32. Lady Lavender (válaszként erre: 31. - Egy lány 789900)
jan. 6. 19:00

Szerintem egy alkalmatlan szulo soha nem erdekemel tiszteletet, ha vilagra hoz egy masikat.

Enissa meg egy felelos ember. Kerlek, de picskondiazd.

31. Egy lány 789900 (válaszként erre: 30. - Enissa)
jan. 6. 17:53
Szerintem megérdemli még ha alkalmatlan is rá. De nem vagyok jogász sem bíró hogy így zsebből megítéljem, mivel mindenki hoz egy stílust egy otthonról hozott kapott mentalitást. Ezért sem szabad könnyen ítélni mert míg azt gondolod hogy általánosítással többre mész addig nem veszed észre a lehetséges okokat amik a másikba lehetnek mérvadóak. És nem védelem de szerintem ne ítélj hogy ne ítéltess.
30. Enissa (válaszként erre: 29. - Egy lány 789900)
jan. 6. 14:35

" Én tisztelem őket, sőt minden anyát hisz ott az asztalon szenvedni nem könnyű. "

Tiszteld, de szerintem nem mindenkinek jár a tisztelet, mert szül, akinek szerencséje van szülhet, de nem mindenki lesz ettől jó anya is, csupán szülőanya.

jan. 6. 13:52
Mindenki más életet élt/él meg. Azért veheted mártírkodának mert a tiéd kényelmesebb vagy rosszabb. De abban megegyezhetünk hogy mindenkinek a saját élete a nehezebb. Én szeretem az ős anyákat annyiból (sőt minden anyát aki okít) hogy a régiektől sokat lehet tanulni, nem csak az anyaságról hanem mint feleség kapcsolat, pl hogy minden szituációt lereagálni ügyesen stb. Én sem vagyok se feleség, sem anya. De örömmel veszem ha valaki mesél vagy korombeli (és azonos észjárással) az anyaságról, hogy milyen és stb. Én tisztelem őket, sőt minden anyát hisz ott az asztalon szenvedni nem könnyű. Lehet te is átestél ezen, de más a fájdalom küszöbünk mind lelkileg mind fizikálisan is.
28. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 12:19
Sosem voltam mártír, anyaságkultuszom sincs, teszem a dolgom ahol, ahogy és amit kell.
27. Enissa (válaszként erre: 26. - Globus)
jan. 6. 11:55
Igen, legalábbis hazánkban ő került az újságok címlapjára.
26. globus (válaszként erre: 25. - Enissa)
jan. 6. 11:42
Ez nem túl régi dolog lehet. Amikor terhes voltam, még abszolút nem volt szokás terheshasat fotózgatni meztelenül, pláne közszemlére tenni. Jól emlékszem, Demi Moore volt úttörője?
25. Enissa (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 6. 11:32

Tegnap láttam egy "édes" videót, ide nem linkelhetem be, de nagyon "cukker" volt, egy igazi keresztény szájából, kismama szépségverseny, bikiniben nagy hassal, ami ugye összehozza a nőket, buzdítva a több gyermek születésére.

Nem a nagy hassal van a gondom, csak maga, hogy ez ösztönözne babavállalásra.

😯😂

24. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 11:28

Miért aggaszt ez téged? Vannak ősanyák itt is jópáran, engem nem zavar, az ő életük. Ha közösségben találkozol velük, akkor kérd meg, hogy ne beszéljen róla, ha nem teszed, akkor te is mártír vagy, mert nem mersz szólni, hogy zavar.

Hacsak olvasgatod, akkor lapozz tovább. Mindenki úgy éli meg a mártír szerepet, úgy áldozza fel magát bármiben a mártírság oltárán, ahogy akarja, ahogy neki jó.

23. globus (válaszként erre: 22. - De16c8f9e6)
jan. 6. 11:03
Ajánlom! :)
22. de16c8f9e6 (válaszként erre: 20. - Globus)
jan. 6. 11:02
Hát, nekem nagyon két oldalam van. De nem érzem magam depressziósnak se. Vonat elé biztos nem ugrok. ;)
21. Csillagszem38 (válaszként erre: 19. - Srcrss)
jan. 6. 11:02
Sztem is
20. globus (válaszként erre: 13. - De16c8f9e6)
jan. 6. 11:01
Komolyan, pesszimista? Pedig olyan vidámnak tűnsz. Talán csak pillanatnyilag érzel így.
19. srcrss (válaszként erre: 18. - Amaunet)
jan. 6. 11:00
Igen. De szerintem férfi írta ki ezt a vallomást.
18. Amaunet (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 6. 10:57
Olvastam valahol, hogy a huzamosabb ideje együtt dolgozó nőknél um. szinkronba kerül időben a menstruációjuk.
17. libikóka (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 6. 10:55
Vagy valami amazon fétise van.
16. Amaunet (válaszként erre: 11. - De16c8f9e6)
jan. 6. 10:55

Sajnos vannak akik nem tudnak lemondani róla. Végig sem gondolják. Szaporodni kell! Ennél több nincs kódolva bennük. Na, meg az ingyen minden...


És itt most nem azokat értem, akik "előre megfontoltan", tervezik a gyermekvállalást.

15. Flóra76 (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 6. 10:54
Az lenne ám a műsor....
14. libikóka (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 6. 10:51
😆
jan. 6. 10:50
Egy boldogtalan lénnyel több lett volna csak ezen a világon. Mert valószínű örökölte volna minden pesszimizmusomat.
12. srcrss (válaszként erre: 5. - Srcrss)
jan. 6. 10:49
Vagy menstruáljunk együtt? Egyet görcsölsz te, egyet én? Sírjunk együtt.
11. de16c8f9e6 (válaszként erre: 9. - Globus)
jan. 6. 10:48
Én nem érzem áldozatnak magam. Sose akartam egyik se lenni. A boldogsághoz nem kell papír. Gyerek meg? Hát nem tudom erre a világra érdemes-e gyereket szülni. Mindenhol ott a mocsok, a szenny, meg a kárhozat.
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 10:47

Az utolsó mondatot nem tudom magamnak lefordítani.

A többi meg ,,hát úgyis sokan utálnak valamit,elegük van valamiből,,elfér ez is itt,,,főleg ha nem általánosítassz.

9. globus (válaszként erre: 8. - De16c8f9e6)
jan. 6. 10:45
Pont annyira áldozza fel magát, amennyire lemond, akinek nincs. Döntés kérdése, mindenki tegye, amit szeretne. Egyszer élünk.
8. de16c8f9e6 (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
jan. 6. 10:41

Hát erre gondoltam én is biza. Feláldozza önmagát a házasság oltárán. Elfelejt nő lenni, anya lesz meg feleség.

Ugyanarról beszélünk, szerintem. ;)

7. de16c8f9e6 (válaszként erre: 5. - Srcrss)
jan. 6. 10:39
Nagy kalákában. Mindenki mindenkivel. :D
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 10:38

Fogalmam nincs, mire gondolsz.

Magánéletben nkább maradnék egyéni kalandor, mint csapatos.

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 10:38
Csapatban? Pl. szüljünk együtt, szoptassunk együtt? Erre gondolsz?
4. Lady Lavender (válaszként erre: 3. - De16c8f9e6)
jan. 6. 10:38
A mártírság magában önfeláldozást jelent. Mást nem lehet megmártírozni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook