Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elég egy rossz döntés… fórum

Elég egy rossz döntés… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elég egy rossz döntés…

1 2 3 4
10. flasch
2010. jún. 7. 10:31

végigolvasva is átérzem amivel küzdesz(meg sajnos amúgy is,d e ezt most inkább hagyjuk)

bizony a jó megoldás, költözni, mielőbb! olvastam, hogy nem megy, de sajnos a kapcsolatotok fennmaradása a tét, ahogy látom. mrt bizony anyuci nem fog leállni, csak max a hátad mögött mondogatolózik...


és a párod ha hinni akar neki, ha nem, azért amit hall, a fejében motoszkál(hat)

kisbabát meg igy bevállalni...hát nem tudom.

az biztos, hogy ha szoptatnád az a baj, ha nem, akkor az,ha igy öltözteted az, ha úgy azis, szóval az ilyen embereknek nem lehet jót tenni.

vagy figyelmen kívül hagyod(ami a legnehezebb szerintem), vagy azon vagytok, hogy elmenni mielőbb.

de a pároddal tényleg ne veszekedj emiatt, hisz a boszinak ez a célja, hogy egymástól eltávolodjatok!

ezt az örömet ne add meg neki, sőt...

inkább ha látja, bújj a párodhoz, puszild meg, beszélj vele szépen, stb..hadd lássa, nem tudja ezt a szilárd kapcsolatot kikezdeni!

9. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Krisztine2)
2010. jún. 7. 10:31
Hát ez brutál...
8. cb82b220ce (válaszként erre: 7. - T.Ili)
2010. jún. 7. 10:31
Erről a bnőd is tehet.Ezeket az elején lekell tisztánzni,nem kellett volna hagynia magát,mostmár tényleg késő...
2010. jún. 7. 10:26

Állj a sarkadra!!

Ha most hagyod rád

telepedni,később semmi esélyed nem lesz.

Egy barátnőm is így járt.30 éve az anyósa mondja meg hova menjenek nyaralni,mit ültessenek a kertbe,az unoka hol tanuljon tovább....stb.

Annak idején nem mert szólni.Most már késő!

Négyen vannak,ő,a férje,meg két gyerek.De ők is mindig csak 3 tányér kocsonyát kapnak.

2010. jún. 7. 10:23
Ingyen bébiszitter. Tuti jó dolog. :)
2010. jún. 7. 10:22

Nekem olyan jó anyósom volt hogy amikor elmentünk meglátogatni és ittam(volna)egy pohár csapvízet ezt mondta:

"k.anyád.igyál otthon,sok lesz a vízszámlám!"

Ez komoly,és az enyhe dolgai közül való.

2010. jún. 7. 10:19
az anyos mindig anyos marad. emlekszem mikkor mi kolttozttunk edesapam szuleihez.edesanyam akartta edesapam mindig azt mondtta inkabb 20 km tavolabb mint kozelebb(annyi volt kozttunk).en anyosommekkal ellek es tudom milyen,de egeszsegukallapotta miatt ha lenne penzunk sem hagyhatnank magukra
2010. jún. 7. 10:16

Szerintem egyáltalán nem normális az amit anyódos csinál.Nem pároddal kellene veszekedned ezen hanem egyszer 3asba lekellene ülni és megbeszélni a dolgokat,hogy kit mi bánt,másképp mindig ez lesz és felkészülhetsz arra is hogy ha majd lesz gyerek akkor ő mindent jobban fog tudni mint te.

Ezeket megkell beszélni,még akkor is ha sértődés lesz belőle,mindenképp átkell beszélni.

2010. jún. 7. 10:15

Szia.

Nehéz helyzet...

Én elköltöznék,és úgy alapítanék családot,szerintem a gyereknevelésbe is bele fog szólni,és csak feszültséget okoz a párod közt és közted.

Az egy tányér ételt,inkább nem kommentálnám:(

2010. jún. 7. 10:08
Sokszor elég egyetlen rossz döntés, amit hamarosan megbánunk, azonban hiába próbálunk rajta változtatni, már elkéstünk. Velem is ez történt, amikor áldásom adtam arra, a párom édesanyja alá költözzünk.

Ugrás a teljes írásra: Elég egy rossz döntés…
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook