Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elbukhat-e valamin a megcsaló férfi... Ha ravasz, akkor is? fórum

Elbukhat-e valamin a megcsaló férfi... Ha ravasz, akkor is? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2. barbylove (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:29

Honnan veszed biztosra, h megrögzött hazudozó? Lehet, h igazat mond és csak te meséled be magadnak. Lehet, h több a munkája mostanában és emiatt feszültebb. Vesd be magad, változtass vmin és nézd meg, h reagál.


Főzd a kedvencét, járj a kedvében, ha akkor sem kapható semmi jóra, akkor beszélj vele nyíltan, h neked mi nem tetszik és mitől félsz.


Gondolod, h 4hónapnyi együttlakás után máris keresett magának vkit?

2015. júl. 29. 14:26

Párommal lassan 1éve alkotunk egy párt.

4hónapja együtt is lakunk.


De mostanság érzem,hogy valami nem stimmel Vele..

Olyan fura a viselkedése, feszültebb, kevesebb az érintés, a kommunikáció, a kedvesség és a figyelmesség a részéről szinte Zéró.

Próbáltam kommunikálni Vele, kérdeztem bántja-e valami...semmi változás, semmi értelmes válasz.

Emellé még olykor hangulat ingadozások is társulnak: olykor kedves, máskor kedvetlen és mogorva, van hogy bújik, máskor rideg...


Megfordult a fejemben a megcsalás is.

Tudom-tudom, és biztos elítéltek: de belenéztem a telefonjába, a közösségi oldalakat, az üzeneteket és mindent megnéztem, de semmi...

Azonban mégsem rendeződtek bennem a félelmek, SŐT!


Ma láttam az sms-ei között, hogy egy SnapChat nevű oldalról kapott egy regisztrációs kódot, megkérdeztem mi az. Végül azt mondta Ő nem tudja, sosem használta és biztos valaki regisztrálásnál elírta a telefonszámát, ezért neki lett kiküldve a kód.

AMugy ez egy közösségi oldal szerűség, végül nem lett tisztázva a dolog, mert a telefonján nem is volt fent maga az alkalmazás...de nekem gyanús.


Érzem, hogy valami nem stimmel. Mostmár egyre erősebb a gyanúm,hogy van valami kamu vagy másik nő a dologban.

DE bizonyíték híján sajnos veszett fejsze-nyele. :(


Tartom olyan rafináltnak,hogy mivel tudja hogy olykor turkálok,így simán töröl mindent.


Bizonyíték nélkül azonban nem lécelek le mellőle!


Hogyan lehet lebuktatni egy megrögzött hazudozót?

Hogyan szerezzek bizonyítékot, mert a női megérzés azt súgja, hogy bizony itt átverés van...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook