Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elbukhat-e valamin a megcsaló férfi... Ha ravasz, akkor is? fórum

Elbukhat-e valamin a megcsaló férfi... Ha ravasz, akkor is? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. 5056d3921a (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2015. júl. 29. 15:13

...erre írtam neki, hogy mi a párkapcsolat alapkövet.

Szerinted észrevette? CSak a berögzültsége hajtja és nem lesz ez így a következő párkapcsolatával sem jobb.


Ha ennyi nála a bizalom maradjon meg magnak :D

31. gribedli*** (válaszként erre: 24. - 5056d3921a)
2015. júl. 29. 15:12
:DDD
30. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Gixxi)
2015. júl. 29. 15:12
De ha te sem törölted ki, mostantól fel fogja ismerni, mert rákerestél. Úgyhogy vigyázz, nehogy a saját banánhéjadon tanyálj egy jókorát!;)))
2015. júl. 29. 15:10

Sziasztok.


Az esetek túlnyomó többségében, hasonló jellegű problémáknál általában az a megérzésem a leírtak alapján, hogy tényleg megcsalás van és átverés egyik oldalról. Ezt jelen esetben nem érzem. Valahogy nekem nem sántít. Érezheti feszélyezve magát pl, azért mert tudja hogy kutaszkodsz, miközben nincs takargatni valója. Esetleg összecsaptak felhők a feje felett, van néhány megoldásra váró problémája, gondterhelt lehet. Nem hiszem, hogy nyomozással jutsz előrébb. Ha megrögzött, akkor felkészül minden eshetőségre. Viszont ha nem az, akkor meg hiába keresgélsz. Legrövidebb út az egyenes, inkább szemtől szembe beszélgessetek őszintén, és elmondod mik járnak a fejedbe, milyen érzéseid vannak. Ha fontos vagy neki, akkor megtudjátok beszélni a dolgokat, de a beszélgetésből sok dolog kiderülhet. Ha nincs bizalom a másik felé, az viszont nem fog előre vinni. Üljetek le, és beszéljetek át mindent. Ha sikerül megbeszélni a dolgokat, akkor nem szabad bizalmatlankodni a másik felé, mivel ha nem bízol benne, az neki feltűnik és ha semmit se tett ellened azzal elég rossz irányba tereled a dolgokat. Ne keresgélj, ne keresd a hibát a másikba, ha épp nem szúrja ki a szemed, inkább érett felnőtt ember módjára beszéljétek meg a problémákat, azért vagytok egy pár, hogy megoldásokat keressetek, és nem egy feltételezés miatt szétszedjétek a kapcsolatotokat. Mindenképp írd majd meg hogy mi lett a végeredmény.

28. 9c57fd10dc (válaszként erre: 25. - Gixxi)
2015. júl. 29. 15:10
Nem emlékszel, hogy arra a cset oldalra milyen felhasználó névvel regisztrált? Simán regelj fel te is, és keresd meg ott ismeretlenként.
27. gribedli*** (válaszként erre: 15. - 5056d3921a)
2015. júl. 29. 15:09

Ez is igaz. Eddig még soha nem bukott le, de hiába a szerelme, "megrögzött hazudozó" (pedig eddig még egyszer sem hazudott ezek szerint. Hogy lehet így beszélni a szerelméről? Megkérdőjelezném az érzelmeit.


Kettő: az is gáz, hogy ő egyetlen esélyt SEM adott még neki. Tehát egyből megrögzött hazudozó, mindenek feletti a kijelentés. Nem az van, hogy esetleg nem hazudik a pasi és ezért nincs bizonyíték, hanem TUTI, hogy hazudik, csak még nincs bizonyíték.


Csupa csupa lilaköd, csupa szív-szeretet, mi?:)))

2015. júl. 29. 15:08

Elbukhat. Valamin simán el lehet bukni, mert az állandó hazudozás fárasztó és keletkeznek rések a pajzson, nem lehet állandóan készenlétben.

Viszont nem értem, hogy ha ki mered jelenteni, márpedig leírtad feketén-fehéren, hogy megrögzött hazudozó, akkor mi a répát keresel még mellette?

25. Gixxi (válaszként erre: 23. - 9c57fd10dc)
2015. júl. 29. 15:08
ha onnan is kitörli az előzményekből, akkor ismét buktam, mert lehetetlen visszakeresni
24. 5056d3921a (válaszként erre: 22. - Gixxi)
2015. júl. 29. 15:07

...keresd csak.. meg fogod találni...

Esetleg vidd be a PC-be is :D :D szedjék darabjára...

23. 9c57fd10dc (válaszként erre: 22. - Gixxi)
2015. júl. 29. 15:07

Az egy dolog, hogy nem ismeri fel a rendszer.

Mikor volt utoljára ürítve az előzmény lista?

... milyen gyakran takarítja...

22. Gixxi (válaszként erre: 18. - 9c57fd10dc)
2015. júl. 29. 15:02
a telefon előzményeiben nem volt...és a laptopon sem ismeri fel a webcímet a net böngésző
2015. júl. 29. 14:58
...ugye egy párkapcsolat alapköve: a bizalom....
20. Lanvin
2015. júl. 29. 14:58
"Hogyan lehet lebuktatni egy megrögzött hazudozót?" - jó véleménnyel vagy a pasidról...
19. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:58

Mindig, még a legprecízebb ember is vét hibát. Ha gondosan kitöröl mindent, akkor is egyszer el fogja felejteni. Ha te nála precízebben "turkálnál", megvárnád míg eljön az a pillanat, amikor véletlenül elfelejti. És lebuktathatnád.


De ha jól emlékszem és te vagy az az esküvős fórumos, akkor lehet, hogy csak az a dolog dolgozik benned, és emiatt nyomozol. Hidd el, hogy nincs abban semmi furcsa, ha ilyen rövid idő után még nem akar házasodni, ráadásul az sem biztos, hogy azért ilyen veled, mert másik nő van, hanem esetleg kezdi kikészíteni a viselkedésed.

2015. júl. 29. 14:56
Lehet, hogy a telóján nincs telepítve az alkalmazás, de akkor a netes előzmények között szerepelnie kell annak a cset-oldalnak a címe, vagy egyéb nyalánkságok...
2015. júl. 29. 14:55

Két dolog jutott eszembe.


1. Túl sok szabadidőd van.

2. A párod után való kutatás helyett magadban kéne kikutatnod azt,hogy mi okozza az önbizalomhiányod.

16. Idhikai (válaszként erre: 14. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:53
Nincs mit sajnálni...megéltem ezt is... rosszabbat is, jobbat is. Jól van ez így! :) De kétszer nem követem el ugyanazt a hibát. Ha rosz érzésem van, nem úgy viselkednek velem, ahogy... akkor azonnal lépek... nincs kérdezősködés és magyarázkodás. :)
15. 5056d3921a (válaszként erre: 8. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:52

"Hogyan lehet lebuktatni egy megrögzött hazudozót? "


...hát én most úgy érzem veled van a gáz. Ha sosem csalt még meg, akkor feljogosít az általad írt mondatok, hogy használd egy ennyire friss együtt élésre???

14. Gixxi (válaszként erre: 12. - Idhikai)
2015. júl. 29. 14:48

Sajnálom.


De én belenézek...és SEMMI! Nincs bizonyítékom

13. barbylove (válaszként erre: 6. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:43

Ha ennyire nem jó neked, akkor mondd meg neki és lépj le. Nem vezet sehová sem ez a helyzet. Benned egyre nagyobb lesz a félelem a megcsalástól, ő meg úgy tűnik, ilyen marad.


És miért nem akarod elhagyni bizonyítékok nélkül? Ha lenne bizonyíték, akkor is rosszul éreznéd magad a kapcsolatban, ahogy most is...

12. Idhikai (válaszként erre: 3. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:38

... voltam így... pont így, szenvedtem, sírtam hónapokon át. Megkérdeztem, hogy van-e valaki... közölte, hogy hülye vagyok, neki nem kell más. Jó egy év után néztem bele a telójába... és ott volt feketén-fehéren minden, több mit egy évre visszamenően... és végre tudtam nevetni, nagyon...

Már csak emlék. Sok éve történt, azóta próbálkozott többször, mondhatni évente 2-3 alkalommal bepróbálkozik, de neeeeeem... nem őrültem meg. :))

2015. júl. 29. 14:38
El. Vagy nem.
10. skatebabe (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:35

Ne haragudj de ennél undorítóbb dolog nincs is a világon, mintha az ember kutatkodik az állítólagos szerelme után. Én lassan 9 éve vagyok együtt a férjemmel, soha egyszer nem néztem meg az sms-eit, hívásait, e-mailjeit. Mindenkinek megvan a magán szférája amibe nem illik betolakodni.


Ha érzel valamit akkor kérdezz rá, mert ennek a nyomozgatásnak semmi értelme.

2015. júl. 29. 14:34
Igen
8. Gixxi (válaszként erre: 4. - Böce)
2015. júl. 29. 14:33

Böce, pontosan ezaz ami nem értek!


Ő azt mondta, ha nem megy megmondja, mert nem lenne szíve megcsalni és sosem csalt meg sem engem sem senkit!

DE szerintem egy nő megérzi, ha gáz van

2015. júl. 29. 14:32
el
6. Gixxi (válaszként erre: 2. - Barbylove)
2015. júl. 29. 14:32

Próbáltam az általad leírtakat.

Örül neki, de viszonzást nem kapok sosem... ha valami bántja vagy ideges, azonnal rajtam csattan minden... olyan mintha attól függne a kedve, hogy egy másikkal épp hogy alakulnak a dolgai...

5. c40efa00cc (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:32
Ha úgy érzed, akkor úgy is van. Hogyan buktasd le? Nem tudom.
2015. júl. 29. 14:31

Ha nem jó a kapcsolatotok, miért kell "bizonyíték" ahhoz, hogy lelépj?


Ahogyan ebből a pár sorból le lehet szűrni, a srác már másfelé érdeklődik, te már nem érdekled. Úgyhogy szerintem tipli.


Csak azt nem értem, hogy miért nem mondják meg, miért van bőr a képükön lapítani??

3. Gixxi (válaszként erre: 1. - Gixxi)
2015. júl. 29. 14:31

Rettenetes érzés, hogy még a "vak-lila köd szerelem" illúziómban is átüt az érzésem,hogy valami változott Vele...valami elmúlt, vagy már nem a régi a részéről.


Biztosan ismeritek ezt az érzést... amikor nincs kézzel fogható dolog, nem tudjátok bizonyítani, de ott a kisördög bennetek és az érzés, meg a feszültség,hogy "Vajon mikor bukik le? vagy "Most vajon igazat mond?" ...szóval, amikor rátok tör hogy lehet hogy átver és megcsal a pasi.


Nem vagyok paranoiás. Az elején nem foglalkoztam az érzéssel, de most, hogy egyre erősebben jelen van bennem, már nem söpröm a szőnyeg alá.


Lehet,hogy velem van a baj, de igenis a dolgok végére akarok járni, hogy legyen bizonyosságom arról,hogy hazugságban élek...


Kinek mi vált be? Tippek? Hogyan tovább?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook