Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ékszerteknős kisbabával lehet egy helyiségben? fórum

Ékszerteknős kisbabával lehet egy helyiségben? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. spinneli (válaszként erre: 1. - Ercsikeh)
2014. jan. 18. 09:36

ööö, mi kárt okozhatna a teknős?

:)


Maradhat nyugodtan, nekem két macskám van a baba mellett, egyelőre mindhárman életben vannak.

:P

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Ercsikeh)
2014. jan. 18. 09:25

Gondolom első baba, így megértem az aggódásodat.


Az elsővel mindig jobban aggódunk, a másodiknál vagy többediknél rájövünk, nem is annyira rossz egy egészséges babának az immunrendszere. A második érkezésénél, már nem dobjuk ki a nagyobb gyerek állatát, hiába van a legnagyobb influenza járvány engedjük a nagyobbat iskolába, tudván, akár haza is hozhat valamit.

Tehát valószínű nem lesz a babádnak semmi baja, de a nyugalmad kedvéért, kérdezz rá állatorvostól, kell-e adni pl. valami féregtelenítőt a teknősnek?

2014. jan. 18. 09:24

Mi baja lenne a babának??? Máshol kutya, cica is van a lakásban közvetlen a baba közelében nem egy akváriumba elzárva...

Semmi baja nem lesz a picurnak!

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Ercsikeh)
2014. jan. 18. 09:22

Maradhatnak egy szobában, nem érintkeznek, mi baja lehetne tőle? Meg amúgy is.

Lazíts picit :)

3. Ercsikeh (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. jan. 18. 09:18
Természetesen a gyereket féltem,nehogy valami betegség legyen belőle.A kicsiknek olyan gyenge az immunrendszerük,féltem,ennyi.
2014. jan. 18. 09:12

Már miért ne lehetnének egy szobába?

A gyereket félted, vagy a békát, és miért?

2014. jan. 18. 09:08
Sziasztok,augusztusra vagyok kiírva,szeretnénk egy kis átalakítást csinálni a lakáson,1szobás lakásban élünk.Pár éve ajándékba kaptam egy ékszerteknőst ami a szobában van egy terráriumban,a gondom az h mivel jön a baba egy szobában nem lehetnek majd nem???Ki kell h tegyem a szobából a teknőst???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook