Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló, szfvári anyukák/kismamák ide gyertek:) fórum

Egyedülálló, szfvári anyukák/kismamák ide gyertek:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
248. ea4de13a62 (válaszként erre: 247. - 367d5fde7b)
2009. nov. 1. 13:55
Jó vagyunk nálam szárma készült ma
2009. nov. 1. 13:44
jól vagyunk. már túl vagyunk a délutáni sziesztán is. ma nem temetőzünk csak itthon leszünk. és Ti h vagytok? mit csináltok ma? mit főztetek?
246. ea4de13a62 (válaszként erre: 245. - 367d5fde7b)
2009. nov. 1. 12:30
El olvastam miről is maradtam le :)Hogy vagytok ma a picidel?
2009. nov. 1. 12:27
na borozgattál:) jól tetted:) mi sem nagyon voltunk aktívak az este:)
2009. nov. 1. 12:08
Bocs lányok hogy tegnap igy el tűntem de jöttek a testvéremék értem,és jó elhúztuk az időt borozgatásal nagyon jó volt....
2009. nov. 1. 12:00
Sziasztok szép napot kivánok,nálunk gyönyörű idő van ma.
242. 367d5fde7b (válaszként erre: 241. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 22:49
ugyanis ada apjának a szüleinek az az utolsó információ h megyek abortuszra. kedves fiúk nem mondta, h nem voltam és van unoka...
2009. okt. 31. 22:47

ááá, most tuti, h egyedül maradok:). nem kell most senki sem úgy érzem. na ez érdekes sztori ada apukájával... 2007 tavasszal hazajöttem dubinból, mert kint melóztam egy fél évet. hazajöttem mentem siófokra 1 étterembe nyári melózni.. ott dolgozott ada apukája is meg mindenki velünk egy korú volt, bnőm is ott volt és mikor bezártunk mindig ment a borozás. aztán mi összejöttünk július 14án szombaton én augusztus 1jén felmondtam, aztán ada apja is és odajött hozzám boglárra augusztusban ott lakott velem mert ott volt 1 lakásunk akkor még ahol bnőmmel laktam. aki szintén velünk melózott az étteremben. és augusztus végén pozitív lett máris a teszt.. elmentem dokihoz aki közölte h 4hetes terhes lehetek. vagyis ada július 23a körül fogant.. azt hiszem első együttlétünkkor megfogant. 1,5hónapot voltunk mi együtt de ez idő alatt sok minden megtörtént velünk. ismerte szüleimet, én is az ő szüleit mert voltak lent nyaralni közbe balcsi, mert amúgy nyíregyházán laknak. vége lett a nyárnak szeptember 3án ment haza barátaival mert 2 barátja 10éve lellén dolgozik minden nyáron. na velük hazament én is hazajöttem fehérvárra, h abortusz.. na akkor jött a fekete leves.. közölte a doki h 2szarvú méhem van nők 1-2%nak van ilyen és ha elvetetem többet soha nem szülhetek. v megtartom és lesz 1 babám. így megtartottam, de papírom van róla, h nem szülhetek. mikor megszültem kiderült az is h csoda h élünk mert simán szültem mikor ebben az esetben csakis császárral lehet. 2x műtöttek szülés után, mert nem tudták, h mi van velem aztán kb szülés után 4hónappal megint magzatvíz folyik és itthon megszültem 1 betokosodott embriót ami teniszlabda nagyságú és formájú is volt.. rohantam vele dokihoz kórházba felvágták ezt és benne volt a 4centis kifejlett embrió. szóval ikerterhességnek indult, de ada elnyomta a másikat.mondták, h ennek örüljek, mert ha ő is elkezd nőni meg rendesen fejlődni én tuti, h meghalok szülésnél. na ennyi a szülés történetem. lehet kicsit zavaros, de remélem érthető. ha mégsem kérdezzetek:).

adát egyébként nyáron látta elszőr az apja, és az apja szülei azt sem tudják még, h van ada...

240. Crystall (válaszként erre: 238. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 22:16

És ti mennyi ideig voltatok együtt Ada apukájával? Ö tervezett baba volt? Most, hogy vége lett a barátoddal maradsz egy ideig egyedül vagy esetleg van valaki aki érdekelne?

-bocsi ezek a kérdéseim kimaradtak elöbb de érdekelnének:D

239. Crystall (válaszként erre: 238. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 22:15

Jajj bocsika, igen néztük a csillag születiket és én bealudtam:S most meg teljesen kivagyok pihenve, nem is tudom, hogy fogunk hétfötöl újra korán kelni és suliba menni idöben:-(

Az biztos, hogy nem megy semmi értelmes a tvben már egy ideje. Én megnézem a hiradót, barátokat és a feleségeket, néha reggel mikor van idöm a Reggelit. Olvasni meg kiolvastam az Újholdat most megyek megkeresem majd az Eclipset már nem vagyok tizenéves de nagyon belebolondultam ebbe a vámpiros történetbe:D Igen, persze Preston a nevén van. Mielött megszületett mi már 3 éve együtt voltunk és nagyon jól megvoltunk, akartuk a babát, másfél éve elvoltunk jegyezve és nyárra terveztük az esküvöt csak mivel télen terhes maradtam áttetük tavaszra. Igy visszanézve az elsö nagy szerelem volt ebböl a kapcsolatból kellett, hogy maradjon valami és ahogy megszületett a gyerek mintha csak teljesitettük volna a feladatunkat folyamatosan elkezdett minden romlani, de azért sokszor újrakezdtük. Az is érdekes, hogy amig volt bármilyen kapocs is közöttünk, én már külön laktam de sokszor nálunk aludt addig Prestonnak mindent megvett és nekem is. Ez sokáig volt se veled se nélküled dolog közöttünk de addig adta a pénzt rendesen. Amikor mondtam, hogy nincs értelme már és nem voltam vele úgy...sem akkor egy ideig a szülei még fizették a gyerektartást aztán és mondjuk ezt megértem az após halála után mondta az anyósom, hogy ö már nem tud és nem is akar a felnött fia helyett fizetni mindent. Mert csinált nekik azért pár adósságot, de mondjuk a gyerek azért mégiscsak a gyereke nem valami adósság féle dolog:S

2009. okt. 31. 19:37
óhh, akkor tényleg közel van. még közelebb, mint nekem innen a balaton:D. Preston a nevén van egyébként? nálun még ada nincs is az apja nevén, nálunk ez most van folyamatban. nézitek ezt a csillag születiket a tévében? annyira szar h semmi értelmes sincs a tévében.. dvd meg már mindent láttam:d könyvem sincs mait ne olvastam volna...
237. Crystall (válaszként erre: 236. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 19:34
Volt már rá példa, hogy bepereltem de ez sem olyan egyszerü ugyanis nincs semmi a nevén, de jövö héten megyek az ügyvédemhez és meglátjuk hogyan tovább. Én nem is értem azt hiszi talán, hogy elkölteném azt a nyamvadt 33 eurot, amikor még a családit sem veszem ki soha egyenesen megy a gyerek számlájára az enyémröl, na de mind1 én sem értem ezt a pasi tipust. Pest közel van, 50km.
2009. okt. 31. 18:01

és miért ne pereled be a pénz miatt? bár ha ennyire nem érdekli...

na akkor szép nagymama. lehet jobb Prestonnak nélküle. na ez a spermabankos dolog nálam is felmerült már, h ennyi erővel oda is mehettem volna:D. nem értem mondjuk az ilyeneket, h vége 1 kapcsolatnak akkor a gyerekével az ember miért nem foglalkozik?miért dobják el maguktól úgymond.. tőletek mennyi idő pest amúgy?

235. Crystall (válaszként erre: 234. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 17:49
Hát anyósom nem hiszem, hogy azért ilyen a gyerekkel mert már nem vagyunk együtt a fiával, szerintem alapból nem érdekli öt Preston. A lényeg, hogy mikor hazaengedtek a kórházból átjött (egyébként náluk álltunk meg elöször) a gyereket épp megszoptattam és letettem aludni, ö kiemelte a kiságyból, hogy megdajkálja (már alvó gyereket) erre apukám épp belépett és mondta neki, hogy tegye le a gyereket nem kell ilyenkor dajkálni. Erre megsértödött, elviharzott, Aztán mindenképp a városba akarta vinni 40fok melegben a 2 hetes gyereket amikor mondtam, hogy szivesen odaadom neki de maradjon a környéken mert én 1,5 óránként szoptatok, Preston folyamatosan éhes volt, hatalmas baba volt aki rengeteget evett (most elnézem a magas vékony fiam, talán igaz sem volt) erre újabb sértödés és ez igy olytatódott mindig volt valami hiba. De amig élt az apósom minden 7végén elvitték öt, pestre jártak vele. Mióta viszont meghalt ö felénk sem néz, nem érdekli öt a fiam én pedig nem viszem senki nyakára a gyerekem akin látom, hogy nem akarja. Az apukája jelenleg nincs is itthon de ha itthon volt sem foglalkozott a gyerekével. Amikor mi együtt voltunk törödött vele amikor szakitottunk a gyerek sem érdekelte. Épp tegnap kaptunk töle egy levelet amiben felköszönt minket (nyáron volt a szülinapunk) kicsit megkésve, de az, hogy 200 e ft-al lóg az nem viseli meg túlságosan, tudja, hogy én rendesen nevelem a gyereket és mindene megvan miért is segitene legalább anyagilag, ekkora erövel mehettem volna egy spermabankba is szerintem, akkor legalább nem várnám a csodát, hogy hátha....aztén persze mégsem fizet.
2009. okt. 31. 17:33

mondjuk vhol igaza van Prestonnak is:). Ada kevés van igen. a vivás ada pedig eredetileg Adrienn nem is ada, mint az én lányom:). nálunk is anyu adázik, ha én megyek vhova. és az apjával milyen a viszonya Prestonnak? v tartják a kapcsolatot? egyébként nem szép ahogy az exanyósod viselkedik, mert Preston nem tehet róla, h ti szétmentetek és ettől még az unokája.. de hát mindenki más..

jaj, nem is mondtam tegnap este szingli lettem. véget vetettem a kapcsolatnak. de megbeszéltük, h ennek itt van vége. tesóink már rég együtt vannak és lesznek is így családi dolgoknál nem lesz feszkó meg haverok/barátok maradunk. kicsit jobban is érzem magam most.

233. Crystall (válaszként erre: 232. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 17:16

Köszi, olyan nevet szerettem volna neki választani, hogyha rászólok, hogy jöjjön haza majd ne 20 gyerek nézzen oda a név hallatán. Azt hiszem Adából sincs sok én a Viva-s Adán kivül csak a te kislányod "ismerem" és nagyon szép név.

Ha este van valami program akkor mindig anyuék vigyáznak rá, nagyon régen amig együtt voltam az apukájával szokott a volt anyósoméknál is aludni, viszont amióta meghalt az apósom még az új házába sem hivta el az exanyós. Ha néha találkoznak az csak azért van mert Preston imádja a focit és minden meccsen ott van és a pálya mellett van a nagyanyjának egy presszója. Olyankor a gyerek bemegy hozzá ennyi a kapcsolatuk. Idén nyáron a szülinapján is csak azért köszöntötte fel mert a gyerek bement hozzá és rákérdezett, hogy kap e töle is valamit...kicsit égtem mikor elmesélte dehát a gyerekek öszinték a fiam meg aztán föleg:D

2009. okt. 31. 17:07

akkor értem már a pasi témát:)

jaj írtad ezt a bulit vagyis, h utazik a bnőd. elfelejtettem:). na hát nyáron én minden nap megyek:D. lent vagyunk általában balcsin ada elalszik én meg barátokkal bele az éjszakába:D igen ilyenkor én is sokszor elkészülve elalszom. de nem baj ma nem megyek sehova. november 28ig nem is tervezek semmit. és mikor elmész akkor Prestonnal ki van? jaj nagyon tetszik ez a név:)

2009. okt. 31. 17:00
Tegnap a barátnömnek aki utazik ki angliába szerveztem egy búcsubulit. A kedvenc éttermünkben voltunk csakhát jó volt a hangulat és kicsit elhúzódott. Én ma biztos itthon maradok, rég volt az amikor péntek, szombat is buliztam:D Egyébént meg télen lusta vagyok, sokszor ha hivnak is van, hogy elalszom a tv elött kisminkelve. Nyáron azért ez nem igy van:D Neked, Bubuka akkor elöre is nagyon boldog szülinapot!!!! Vivijent egy új pasi hivta teleonon én ugy értettem aki nös viszont nem bánná, ha Vivijennel is találkozgathatna néha. De ö nem a kislánya apukája. Viszont Vivijen azért valljuk be kell a szex néha, ha ez müködött a kislányod apukájával ilyen téren lehet, hogy még találkozgathatnátok néha, vagy nem szeretnéd?
2009. okt. 31. 16:51
jaj nem értelek. nekem a kislányod apukájáról írtál, Crystallnak pedig arról aki hívott telefonon? v a 2 személy ugyan az? ne haragudj, de nem értem:(
229. ea4de13a62 (válaszként erre: 225. - Crystall)
2009. okt. 31. 16:35
Helo hát nem jelentkezett de nem is kell mert nekem az nem jönne be szerető sose voltam de osztózkodni se szeretek :)
228. 367d5fde7b (válaszként erre: 226. - Ea4de13a62)
2009. okt. 31. 16:34
ja, h aki hívott telefonon tőle van a kislányod?
2009. okt. 31. 16:34

na szépek lettek akkor a falak:). meg készen vannak végre:). merre voltál bulizni, lehet írtad, de elfelejtettem:D engem is mára csábítottak, h menjek kicsit, mert kedden lesz a sznapom, de nem tudom. kéne menni, de jaj nem tudom:D:D kedden úgyis jön mindenki akkor m aminek menjek? most nincs kedvem.. bezzeg ha nem hívnának akkor meglennék sértődve, h miért nem megyünk hisz sznapom lesz:D

Ti este otthon lesztek?

226. ea4de13a62 (válaszként erre: 224. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 16:34
Az exemel jó meg vagyunk a kislányunk véget is meg emigy is de együtt élni nem birunk sajna mert családi élet öneki nem a formája megprobáltuk de nem megy......ami müködöt mindég köztünk az az ágy volt hahahahaha
2009. okt. 31. 16:25

Sziasztok!

Megérkeztem végre. A fal narancssárga és körbe van diszitve felül fehér polieszterrel (remélem jól irtam le) A fenéket nem hivtam festöt, perszehogy összevissza telefonálgattam, a hugom egyik barátja jött el nagyon ügyes volt igy végre ez a gond kipipálva. A nappalink sárga, a Prestoné ugye igy végre narancssárga a kisszobánk pedig barack szinü. Ma voltunk kát faluban is nem messze tölünk a temetöben és benéztünk a nagymamám testvéréhez is, sajnos nem tudtunk sokáig maradni mert Preston már sietett focira. Délelött sokáig aludtam mert tegnap kicsit elhúzódott a buli, éjjel 2-kor értem haza olyan 3 körül meg befutott a hugom a pasijával, szerintem lehetett már 4 is mire elaludtam. Reggel Preston már 10 után kiment a pályára igy nyugis volt délig minden, kipihentem magam.

Vivijen én is kiváncsi vagyok, mi lesz a pasival, hmm??:D

2009. okt. 31. 16:12
az is jó:). és h állsz ezzel az exeddel a telefon beszélgetés óta? mert naplódat nem olvastam:)
223. ea4de13a62 (válaszként erre: 222. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 16:10
Nem szeret menni semerre inkább a háznál gyülekednek össze ez felel meg nekik :)
2009. okt. 31. 15:59
na itt is vagyunk. húú nagyon j volt ez a délután:). és a fiad eljár már szórakozni hétvégenként?
221. ea4de13a62 (válaszként erre: 220. - 367d5fde7b)
2009. okt. 31. 15:37
Szia elégé türhetö de hideg van.Én most élvezem a kis szabadságomat egy órahoszám van gyerekek elmentek a barátokhoz :)érzétek jól magatokat pux
2009. okt. 31. 13:35

Szia!


nagyon szép nap van ma. ada náthás tegnap este már fél7kor aludt. ilyen is régen volt már.:). most alszik, de ha felkel megyünk ma is temetőbe meg sütizünk egyet v elmegyünk mcdonaldsba:). nagyon megkívántam a mekis kaját:D és a Ti napotok milyen? milyen nálatok az idő?

2009. okt. 31. 12:44
Sziasztok milyen a napotok????
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook