Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül halok meg. Úgy érzem esélyem sincs megismerni valakit... fórum

Egyedül halok meg. Úgy érzem esélyem sincs megismerni valakit... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 25. 05:53
ezt elore senki se tudja!lehet,hogy eppen nem is leszel egyedul!
12. Endre2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 22:03

Na akkor erre már most rácáfolnék. Hiszen megismertél pár embert csak itt ebben az egy fórumban is. (Ha jól számoltam én már a 7. hozzászóló vok.)

Igaz, hogy ezek az emberek - egyelőre - nem fedik fel a kilétüket, de attól még érző emberi lények, akiknek esetleg hasonló problémái vannak. És hajlandóak veled kapcsolatban lenni, megosztani a gondolataikat, segíteni a lelki válságok elviselésében.

11. Endre2023 (válaszként erre: 10. - Margareta51)
jan. 24. 21:56
Bár nem írtad, hogy ez most Karácsonykor történt-e vagy régebben, de ettől függetlenül őszinte részvétem!
jan. 24. 16:09
Nem lehet tudni hogyan fogsz meghalni,konkret pelda Dec.24-en halt meg a ferjem ,kimentem fat behozni mikor bejottem annyit lattam nyitva a furdoszobaajto o levolt esve,agyverzest es szivinfarktust kapott tavolletembe kb-5-7 perc alatt
jan. 24. 05:37
"ugy erzem eselyem sincs megismerni valakit!"-ilyen nincs,mert mindenkinek van eselye erre csak tenni kell erte es nem pedig arra varni,hogy vki bekopog az ajtodon.
8. Myra
jan. 23. 17:27
Ilyesmire sose gondolj
jan. 23. 14:39
Ezt sosem lehet tudni.
jan. 23. 13:49
Ne legyél már úgy nekikeseredve! Mindjárt itt a tavasz! Meglehet, még én is elkezdem szélhámos pályafutásomat.🤣
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 13:47

Magasra teszed a lécet? Egyébként az életben lényeges dolgainkat mind-mind egyedül csináljuk. Egyedül születünk és halunk meg, a köztes időben ha van szenvedés, azt sem vállalja át senki. A felét se, még ha van társad ő se.

Ismerkedni pedig sosem késő.

jan. 23. 13:44
Ne aggódj, azt mindenki egyedül csinálja. Amúgy miért nincs esélyed az ismerkedésre? Valami gondod van? Mert ha nincs, akkor nagyon rosszul érzed.
jan. 23. 13:28
Mindenki egyedül hal meg.. Max fogja valaki a kezét. De már ez se jellemző.
jan. 23. 13:04
Hány éves vagy? Nő vagy férfi? Ne add fel! Mindig van remény....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook