Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy szexkapcsolat esetében mitől lehet az, hogy a férfi nem kéri az orális szexet? fórum

Egy szexkapcsolat esetében mitől lehet az, hogy a férfi nem kéri az orális szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. kriszta773 (válaszként erre: 48. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 13:59

én aztán nem szabtam meg semmit neked, a véleményem meg simán leírom :)


és igen, bármilyen sértőn is hangzik, nem tartom igazi nőnek azt, akiben ilyen felmerül: nem szeretek szopni, de miért nem kér meg, hogy szopjam. szánalmasnak tartom, hogy szexkapcsolatban verve magát, hogy mert ő milyen jó a szopásban meg amúgy is, mégcsak nem is élvezi, fingja nincs arról, hogy a pasi, aki egy éve húzogatja, mit szeret és hogyan, beszélni se mer róla, fel sem merül benne, és azon rágódik, vajon a pasinak nem jó vagy kevés, vagy mi lehet a baj.


az ilyesmi az én szememben kényszerreszelgetés mindkét részről, mert nincs más, és legalább ennyi legyen, persze beájulva, hogy milyen fasza a "nő", mert a csakszexet is mennyire élvezi. kábé ennyire, ahogy leírtad, és kábé ennyi fogalma van a szexről és férfiakról


de persze ez pusztán az én véleményem, más biztosan másként látja

49. Miss Poppy (válaszként erre: 48. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 13:57

Az a helyzet,hogy a hozzászólásaidról és a hozzáállásodról le lehet szűrni bizonyos dolgokat,nem írt olyan baromságot,szerintem!


Mellesleg,ezt nem kérni szokták,hanem adni....magunktól.


Nem szabta meg,hogy mikor válsz nővé.

Nemileg már az vagy,a többi meg majd elválik...

48. VanilíaTurmix (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 12:45

a nővé válásról való véleményezést hagyjuk


én tiszteletben tartom a te válaszodat, de ne te szabjad meg, hogy kiből mikor válik nő és hogy egyáltalán mit jelent ez a folyamat


te nem ismersz engem, úgyhogy további minősítésbe ne bocsátkozz

47. 388b941089 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 12:27

??

Nem "kéri"? Neki kéne kérnie?! :O :D Neked kéne automatikusan csinálnod. Persze, h nem fogja "kérni", hiszen vágod rá a pofákat.

46. kriszta773 (válaszként erre: 45. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 11:51

figyi, ne rágd magad ezen, a válasz olyan egyszerű, ha nővé érsz majd, tudni fogod. így zajlana le köztetek az orális párbeszéd :)


te józsi, miért nem akarod, hogy leszopjalak? te turmixocska, fenét nem akarom! de nem csináltad, nem akartam erőltetni


köztetek szexkapcsolat van pusztán, valószínűleg a pasi örül, hogy legalább időnként van kivel szexelnie, nemhogy extrákat "kérjen". a prostiknál kell kérni, kölcsönös, nem fizetős, ám élvezkedős szexben nincs előre elsorolt lista :)


ha akarod, csináld. ha nem akarod, a pasinak attól még jó lesz. de előbb-utóbb úgyis talál majd egyikőtök olyat, aki többet jelent neki puszta szexnél, ezért nem érdemes rágódni a palin

2014. dec. 31. 11:25
Ok, kösz a válaszokat.
44. 3a5c305959 (válaszként erre: 37. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 11:06

Pont ezen gondolkoztam en is. Egyebkent bevillant egy mentalis image ahogy listat cserelnek arrol hogy ki mit akar az agyban es a pasien nem volt rajta az oralis szex :-)


A masik hogy ami jo szopasnak szamit egy pasinal az nem szamit annak a masiknal. Abbol nem kell kiindulni hogy a masiknak jo volt akkor biztos ennek is az. De egy ev utan ezt tenyleg vele kene megbeszelni.

43. kriszta773 (válaszként erre: 41. - Unom)
2014. dec. 31. 11:04
nekem nem számít, hogy ő az vagy nem ő, csak típusra totál egyek a nagy kérdéseikkel :)
42. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Unom)
2014. dec. 31. 11:03
szerintem meg extra gáz, az én véleményem ez. mert vagy szereti az ember csinálni, örömet okozni a másiknak, és természetesen jön, nem külön kérvény benyújtására, vagy nem szereti csinálni, és kihagyja a szexuális repertoárból, akkor meg nem rágódik azon, hogy nem szeretem csinálni, de miért nem kéri külön a dög? :)))))
41. unom (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 11:02
Szerintem ő nem Fruzsi. Hiszen Fruzsi ebben is sokkal jobb, mint bármely más nő :D
40. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Unom)
2014. dec. 31. 11:00
persze gondolom ez megint egy fruzsiféle elhajlás, tipikus :))))))
39. unom (válaszként erre: 38. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 11:00

Szerintem nem gáz.

Kíváncsi mások véleményére, ennyi az egész. Nekem nem tűnik olyannak, aki agyonagyal mindent.

38. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Unom)
2014. dec. 31. 10:58
nem a szexkapcsolat gáz. hanem szerintem az, hogy egy nő ezen filózik, miért nem kéri a pasi az orális szexet. pláne, ha nem is szereti neki csinálni :)))
37. kriszta773 (válaszként erre: 35. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 10:56

hát számomra meglepő, ha egy nő egy éve csak szexelget egy pasival, nem alakul ki semmi, és azon aggódik, a pasi vajon miért nem akarja szopatni? biztos lehet ezt virágnyelven és szépen megfogalmazva, de ez a lényeg

úgy gondolnám, egy szexkapcsolat is azért jó, mert élvezi az ember a másikkal való szexelést, egy év alatt bőven kitapasztalták, megbeszélték, hogy kinek mi és hogyan jó. mert így csak reszelgetésnek tűnik, jobb híján, abba meg nem érdemes belefeccölnöd szexuális potenciált, nehogy a pasinak ne legyen jó :) hidd el, nem él át kínokat, bárhogyan is teszed neki :) de normál esetben, legyen szó lamúros kapcsolatról vagy csupán szexről, nem kell kérni, de megbeszélni lehet. ha viszont nem szereted csinálni, ne hozd fel a témát

36. unom (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 10:54
Miért lenne gáz, ha neki most ez jó?
35. VanilíaTurmix (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 10:47

nem is érdekel, hogy minden viccet értsek, de " ha-ha-ha " , ha ettől jobb


amúgy köszönöm kérdésed, volt már komoly párkapcsolatom is, de jelenleg az nem kell


egy éven keresztül jól éreztem magam, hogy egy olyan férfivel voltam együtt, akivel a szex is jó volt és a beszélgetések is jók voltak, plusz nem volt ott az érzelmi kötődés, felelősségek, stb.

34. kriszta773 (válaszként erre: 32. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 10:42

ha nem érted a viccet, az a te bajod :)

volt már olyan kapcsolatod, amiben nemcsak szexelni akart a pasi, hanem normális kapcsolat volt, amiben szerettétek egymást, és nem kiszolgálni kellett?

szerintem egy puszta szexkapcsolatban ne akarjál annyira megfelelni a pasi igényeinek, inkább keressél egy normális kapcsolatot, mert egy éve elég gáz, ha csak ez megy, nem?

33. VanilíaTurmix (válaszként erre: 29. - 24502517c2)
2014. dec. 31. 10:35

Ok, ebben igazad van, én sem kérem, mégis kapom.


Kíváncsi voltam mások véleményére is, én egyáltalán nem mondtam, hogy bármi problémám lenne ezzel.

32. VanilíaTurmix (válaszként erre: 30. - Kriszta773)
2014. dec. 31. 10:35

erre inkább nem is reagálok


prosti vagy tapasztalatlan - hát gondold ezt, igazán nem érdekel.

31. pieta4
2014. dec. 31. 10:31
Te kéred, hogy a pasi orálisan elégítsen ki? Neki ezt kérnie kell? Szexben nem kell kérni, hanem minden jön magától.
30. kriszta773 (válaszként erre: 29. - 24502517c2)
2014. dec. 31. 10:28
én is arra gondoltam, hogy vagy nagyon tapasztalatlan, vagy túl tapasztalt :) mert ha prosti, akkor érthető, hogy csak kérésre szop, de ha meg ennyire tapasztalatlan, hogy nem tudja, a jó szexben nemcsak reszelgetés van és forgatókönyv szerinti pozitúrák, talán olyannal kéne szexelgetni, akivel kölcsönös érzések is vannak, nem csak az, hogy a pasi él az alkalommal, mert épp nincs más, és tudja, hogy mehet a menet :)
29. 24502517c2 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 10:22
Már bocsi, de miért kellene kérnie? Te a szexben mindent csak kérésre teszel, vagy Ő? Azt csináljátok, ami mindkettőtöknek jó! Nemkell forgatókönyv! Vagy, lehet ez bánt téged, hogy nem kéri? Ha nem szereted csinálni, akkor inkább örülj neki!Érdekes szex kapcsolat!
28. kriszta773 (válaszként erre: 21. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 10:12

nézd, szerintem nyugodtan hiheted azt, hogy te isteni jó vagy a szopásban, de ha ez lenne a való, akkor a pasi odalenne, ha csinálnád, nemhogy nem kérné inkább, pláne, hogy csak szexkapcsolat van közöttetek, erre fókuszálva

ha élvezed, csináld, ha a pasi inkább nem akarja, akkor meg ne. bár ilyet se hallottam még, hogy a pasi inkább nem kéri :)

2014. dec. 31. 10:12

örülj, h nem kéri.

akkor csinálod, amikor akarod.

26. kriszta773 (válaszként erre: 9. - VanilíaTurmix)
2014. dec. 31. 10:09

hidd el, nem fogja egy pasi se mondani, hogy ne vedd a szádba, mert sz@rul csinálod :) bár ki tudja, ha a mostani pasi nem akarja, az elég gáz


de ezen fölös agyalnod, pláne rákérdezned, mert ha nem szívesen csinálod, akkor ne erőltesd, és örülj, hogy nem akarja, ennyi

25. pieta4
2014. dec. 31. 10:09
Ha csinálod, nem tiltakozik. Akkor mi a probléma? Neked külön kérvényt kell benyújtani?
2014. dec. 31. 09:58
Hofi után szabadon: "Bánhidy Laci bácsi mondta: nem beszél az a sz@rásról, akinek nincs baj az emésztésével"
2014. dec. 31. 09:55

Cseréptörés!!!

Ha nem jön magától, akkor dumálni róla kár is, meg minek is!?

Van olyan kor az ember életében, amikor bármit, bármikor, bárhol, bárhogyan! (nemcsak a pasikok!)

Aztán, ahogy "érik" vagy "komolyabbá" válik vagy egyszerűen más érdeklődés (érdek!) mentén jár az agy!

De!-az érzelem "örök"!

22. Dani92
2014. dec. 31. 09:50

Hát itt ugye igaz a közhely, hogy mindenkinek más kell.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogyha a csajon látszik, hogy élvezi, ahogy orálisan kielégít, az csodás. Ellenben, ha ez nem látszik, az már inkább kiábrándító. Nem haragszom rá, ha nem élvezi, ne csinálja, attól még lehet isteni a szex.

21. VanilíaTurmix (válaszként erre: 20. - 342402de6d)
2014. dec. 31. 09:47

hát amikor csináltam,akkor én is kívántam csinálni amúgy és ezért nem undorodva csináltam


még én is meglepődtem magamon,hogy élveztem


de ilyen kevés van

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook