Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy rövid házasság története fórum

Egy rövid házasság története (beszélgetős fórum)


1 2
3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Mártuska02)
2013. ápr. 23. 21:58
Ott rontottad el a dolgot, hogy nem kellett volna egy ilyen röpke kapcsolatba gyereket szülni.
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Mártuska02)
2013. ápr. 23. 21:51
most jöhet a boldog gondtalan pasimentes nyugodt életed, hajrá, sok erőt és fel a fejjel, erős légy a gyerekeidnek szüksége van rád, tedd a dolgod és jobb lesz, rendbe jön a lelked! ja és írj ide, ha épp nem vagy a toppon, mindig van akinek még rosszabb:D
2013. ápr. 23. 21:46
Szeretném kiirni magamból azt a fájdalmat amit most érzek.2004.-ben váltam el elsö férjemtöl aki alkoholista volt,ebböl a házasságomból két gyermekem született akiket imádok.Új életet kezdtünk hárman és biztam talán ismét megtalál a szerelem.Szépen épitettük az életünket,a neten egy társkeresö oldalon próbáltam ismerkedni, mikor egyszer megismertem egy nálam egy évvel idösebb férfit, nagyon szimpatikus lett sokat leveleztünk.Aztán eljött a várva várt találkozás,ahogy megláttuk egymást rögtön mindketten éreztünk ez több lesz mint puszta ismerkedés, egymásba szeretünk.Onnantól elválaszthatatlanok voltunk,minden percet együtt töltöttünk,a gyerekeim is megismerték és megszereték.Boldog voltam.Egy év után úgy döntöttünk össze házasodunk és össze is költözünk.Készültünk az esküvöre mikor kiderült babát várok, meglepödtünk hiszen egy nögyógyászati mütét után azt mondták az orvosok meddö lettem, ez a baba egy csoda volt a szerelmünk gyümölcse.Megtörtént az esküvö és még mindig csak tervezztünk mert közben a férjem munkanélküli lett nem mertünk bele vágni egy közös otthonba,én dolgoztam ,gyüjtögettem,az idö telt.Egyre többet volt köztünk vita, mindig együtt szeretünk volna lenni.Aférjem kissé megváltozott de biztam benne a szerelmünk mindent legyöz.Közeledett a szülés még mindig külön egyre több és hevesebb viták.Aztán áprilisban megszületett a kislányunk a férjem fogta a kezem a szülésnél, én csak annyit mondtam neki ö az én ajándékom számára, hiszen 41 évesen szültem meg.Azt hittem most már megint boldogan nyugalomban élünk,néhány hét után egy internetes portálon tudtam meg ,hogy szeretöje van már hetek óta.Akkor össze zuhantam, nem értetem hol rontottam el,aztán szakitott a szeretöjével és az én vállamon sirta ki magát, akkor azt gondoltam talán megmentjük a házasságunkat,de addigra volt újabb szeretö.Agusztusban beadtam a válást nem birtam idegileg,közben rengeteg csúnya veszekedés zajlott le.Ma kimondták a válást itt maradtam 42 évesen 3 gyerekkel egyedül ,két felnöttel és egy kisbabával, és nem tudom ,hogyan tovább.Végig biztamhátha csak egy rossz álom, de nem az.Mindössze 10 hónapig voltunk házasok és boldogok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook