Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy nő segítségért kiabál a 10 emeletes panelből, már többedjére az elmúlt 1,5 hónapban fórum

Egy nő segítségért kiabál a 10 emeletes panelből, már többedjére az elmúlt 1,5 hónapban (beszélgetős fórum)


1 2
15. pötibaba (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2023. jún. 9. 09:27
Szerintem ez jó ötlet. Ha nem tudja, honnan jön a hang, akkor senki sem tud semmit tenni, a rendőrök sem.
14. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:25
Ez esetben csak a gondnokkal beszélnék, hogy mit tud erről. Tudja-e, melyik lakásban élhet a hölgy, és mi miatt kiabál esetenként. Ha ő úgy gondolja, hogy minden rendben, akkor részedről sincs tennivaló. Ha eddig nem is tudott róla, akkor most már tud, és tegyen ő lépéseket.
13. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:23
Miért nem tudod megnézni? Talán menj ki az épületből.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Eunuch)
2023. jún. 9. 09:23
Igen, sajnos én is erre gondoltam, hogy rögtön hülyénenek néznének. Pedig igy igaz....sokkal durvább dolgok is megeshetnek, mint a filmeken... Páromnak is irtam most, hogy szerinte mit tegyek: Kb ez volt a reakciója, amit irtál.... Meg hogy: ha vkit foga akasz tartani, azt nem panelban fogod.... kérdem én: Miért ne? Látható, hogy senki le se szarja.... Ha egy szobába be van zárva, lekötözve (még a szája is), akkor ki fogja meg tudni, hogy ott van? Senki....
11. 80ASIQ
2023. jún. 9. 09:23
Én jelenteném. Az egy másik kérdés, hogy mit lép erre a rendőrség. Persze megpróbálnám kideríteni, melyik lakásból jön a kiabálás.
2023. jún. 9. 09:20
Egyszer volt, hogy amikor jöttem haza, akkor is pont kiabált, más emberek is voltak az utcán (kb 3-4 fő) felnéztek ill körbe néztek ők is, honnan jön a hang...de mentek is tovább...én is néztem fel az épületre, de nem láttam semmit.... hogy esetleg az ablakban áll vagy se...igazából hang alapján azt se lehet megállapitani, hogy hova nézz, csak kb-ra...és az alatt a 20 másodperc alatt, mig kiabál, nem lehetne megtalálni igy szemmel... :( Lehet bekopogok a szembe szomszédhoz és megkéredzem, ő is hallott-e már és tud-e bármiről (pl hogy tényleg "csak" beteg vki...)
2023. jún. 9. 09:18
A rendőr ilyenkor azt modja, túl sok filmet nézel, meg blabla, de az élet néha durvább történeteket produkál, mint a film.
2023. jún. 9. 09:17
Megnézni nem tudom, honnan kiabál, mert én is az épületben vagyok. Igy csak hallom, hogy a környékemről.....
2023. jún. 9. 09:16
Én jelenteném. Mondjuk szerintem nem történne semmi (ismerve a rendőrség hozzáállását), de ki tudja... Nincs ez így rendben.
2023. jún. 9. 09:16
Fitalabb, sztem 30-as hangja van, de semmiképp nem idős. E
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:16
Biztos nem gondolkoznék rajta 1,5 hónapot, hogy mit csináljak, hanem szólnék a rendőrségnek, ha másért nem a saját lelkem megnyugtatására. Sajnos olyan világban élünk, ahol mindenki a másikra hagyja/másiktól várja, hogy segítsen...
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:15
Becsengetnék a lakásba érdeklődni. Ha ez nem jár sikerrel, akkor természetesen bejelenteném.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 9. 09:07

Megnézném, a pontos címet: utca, házszám, utána hogy az ablak hanyadik emelet, és jobbról/balról?? melyik ablak? Mert így kívülről nem lehet megmondani, hányas lakás. Éppen ezért a szomszédokat sem tudod megkeresni, hogy ők szokták-e hallani, mit tudnak. Ezekkel az infókkal felszerelkezve, csak-csak szólnék a rendőrségen, nézzenek már utána.

Az is meglehet hogy "csak" szellemileg beteg a hölgy. Nem feltétlenül kell rögtön fogva tartásra gondolni. Ennél többet nem tehetsz, de ennyit én is megtennék.

2023. jún. 9. 09:05
Idős lehet? Elképzelhető, hogy demens. 1.5 hónap nagyon hosszú idő.
2023. jún. 9. 08:52
Ha ti is ilyet hallanátok, bejelentenétek a rendőrségen? Kezd aggasztani a dolog. Nem kiabál csak úgy az ember kifelé a vak világba (ha normális) kétségbe esett hangon, hogy "segitség" egy 10 emeletes panel épületből, csak ha tényleg vmi baj van .....arra gondolok, hogy fogva tarthatják a szerencsétlent. Dilemmázom, hogy bejelentem a rendőrségen, csak érdekel, hogy más is ezt tenné-e? Mert szerintem eddig senki nem foglalkozott vele, hiszen 1,5 hónapja hallottam először...és azóta újabb 2 alkalommal. (ma is) Kinyitottam 1 percre rá, hogy kiabálni kezdett, az ablakunkat, és kiabáltam, hogy "az épületből kiabál? Honnan kiabál?" de már nem jött válasz, meg már az uccsó "segitség" kérése eléggé kétségbeesett félig elcsukló hangon volt.... éreztem, hogy utána már nem kiabál megint ill nem fog válaszolni...(lehet, hogy pont bejött hozzá vki és elhallgattatta) Belegondoltam, hogy én mit és hogyan tennék, ha fogva tartanának.... és rájöttem, hogy nagyon valószinű lehet, hogy valóban ez a helyzet a nővel. (mondjuk én hozzá kiabálnám, hogy fogva tartanak...) Ti mit tennétek? Azonnali bejelentés a rendőrségen? (Ahelyett, hogy itt fórumokat nyitok erről...)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook