Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy megalázott és meggyötört szerelmi válság fórum

Egy megalázott és meggyötört szerelmi válság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy megalázott és meggyötört szerelmi válság

1 2 3 4 5
123. Szkatica30 (válaszként erre: 122. - Maya80)
2011. máj. 9. 15:40
A legutóbbi infóm,hogy egyre jobban vannak,de sajnos én is csak ritkán hallok róluk.Vedd fel a kapcsolatot a cikk írójával és amint tud,válaszol.Én mindig így érdeklődök utánuk.
122. maya80
2011. máj. 9. 09:33
Mostanában mi van velük, hogy élnek?
121. Szkatica30 (válaszként erre: 117. - 279430c980)
2011. febr. 10. 13:01

Nagyon örülök,ha hallunk róluk.

Minden jót nekik és neked is!

2011. febr. 8. 20:13
Köszönöm!
119. buschne (válaszként erre: 117. - 279430c980)
2011. febr. 8. 15:08

Én is örülök, hogy így megoldódott legalább a lakásproblémájuk.

jó, hogy segítettél nekik, jó, hogy vannak még ilyen nagyszerű emberek!

118. koxy
2011. febr. 8. 13:18

De jó!!!!

Örülök, hogy mégis sikerült a lakás!! :)

2011. febr. 8. 12:56
Képeket nem sikerül csinálnom, mert nem jó a gépem, de igyekszem majd valahogy beszkennelni amit ők csináltak, mert az övék nem digitális gép és papírképet nem tudok ide feltenni :-)Jól vannak, a gyerekek is kezdik belakni a lakást. Az apáról még semmi hír szerencsére, nem keresi őket. ismerősök szerint kezd magához térni és eljár a terápiákra is. állítólag mély bűntudata van és nem is valószínű, hogy valaha is felkeresi őket. De nekik is így a legjobb. A gyerekek nem beszélnek róla mert még mindig rettegnek tőle. Azt kérte a nagylány, hogy az anya vegye a saját nevére őket. De ez csak akkor lehetséges, ha az apa lemond róluk.... hát nem tudom mi lesz, de lehet ezt a részt jobb nem bolygatni.
2011. jan. 17. 09:57
Ezek nagyon jó hírek!Minden jót nekik!
2011. jan. 17. 05:57
Nagyon jó hírem van. Ma költöznek a barátnőmék. Megkapták a lakást! Annyira de annyira boldog vagyok, hogy sikerült. Amint berendezkedtek az adatlapomra feltöltök nektek képeket a lakásról. Természetesen őket nem tudom rátenni a képre mert továbbra is rejtőzködnek, de szeretném nektek megmutatni, hogy miben is segítettetek nekik! El sem tudom mondani nektek, hogy milyen érzések kavarognak most bennük és bennem. Egy család életét mentettétek meg és esélyt adtatok nekik a boldogabb és a szebb jövő kialakításának eléréséhez! Aki segített mindenkit Áldjon meg az Isten és kívánom, ha valaha bajban lesznek, legalább 10 ember álljon melléjük és segítse ki őket ahogy tudja! akár szóban, támaszban... legyen szó bármiről!
2011. jan. 5. 05:22

Köszönöm, tényleg! De már ki sem tudom fejezni mennyire!

A suliban remélem nem találja meg őket, mert az igazgató nővel le van beszélve meg az oviban is, hogy ha arra tévedne apuci, akkor azt kell mondani a gyerekek nem járnak már oda. Remélem sikerül és azt is, hogy apuci mostanában nem téved Pestre.....


Én csak eszköz voltam a valós segítséget ti adtátok! Mindenkinek Örök Hála érte és kívánok sok sok egészséget, Békét és Szeretetet!

113. buschne (válaszként erre: 112. - Anyegin)
2011. jan. 4. 22:46
Egyetértek!
112. anyegin (válaszként erre: 109. - 279430c980)
2011. jan. 4. 21:45
ennek most nagyon örülök! továbbra is nagyon sok eröt Neked, hogy tudj ott segíteni, ahol szükség van Rád!! Isten áldjon, jó, hogy vannak még ilyen emberek!! :-)
111. Szkatica30 (válaszként erre: 109. - 279430c980)
2011. jan. 4. 21:00
Csodák pedig léteznek!
110. Reno77 (válaszként erre: 109. - 279430c980)
2011. jan. 4. 16:07

Szia!

És a suliban, oviban nem találja meg őket?

2011. jan. 4. 11:22
Szóval! Képzeljétek egy nagyon kedves felhasználótól, nem írom kitől mert nem tudom szeretné e, kapott a család 27 000 Ft-ot. Most már kifizettek minden adósságukat és a papírokat intézik a lakáshoz! Ha minden jól megy 2 hét múlva költözhetnek. A nagybátyám ettől függetlenül segít nekik, képzeljétek a lakást kifesti nekik és leparkettázza. Segít a költözésben is! annyira de annyira boldog vagyok miattuk. El sem hiszem, hogy sikerülhet. Most a barátnőm nevet változtat, és teljesen másképp fog kinézni. Levágatta a haját és befestette, hogy aki régen látta vagy ritkán látja, szinte fel sem fogja ismerni őt! Tökéletes szerintem. Munkahelyet úgy néz ki sikerült találni neki, így tuti nem fogja a pasas megtalálni őket, hacsak nem nyomoz nagyon. A gyerekek még ezt az évet a saját iskolájukba óvodájukba járják, de szeptembertől ott lesznek ahol lakni fognak! Én annyira de annyira boldog vagyok. Bútorokat sikerült szereznem nekik, mert volt nekem felesleges a pincébe, rucikat a gyerekek kaptak tőletek amit nagyon köszönök a nevükben is. Most már nincs más hátra, mint egy két apróság, szőnyeg stb és teljes lesz az otthon. Mindent nagyon nagyon köszönök mindenkinek!
2011. jan. 4. 08:59
Jelen pillanatban nincs időm írni, de amint lesz részletesen beszámolok! Nagyon jó dolog történt! Elmesélem nektek! Boldogság és Boldogság!
2010. dec. 28. 06:55

Lányok! mindent nagyon köszönök, és nem tudom még hányszor fogom. Én pityergek is..... Annyira jó látni őket, hogy újra van remény és életkedv a szemükben!

Tényleg mindenkit áldjon meg az ég! Komolyan, szavakat nem találok!

2010. dec. 27. 11:30

Szia!


Csókoltatom az Unokabátyádat!Köszönjük neki,hogy beállt a sorba és tudott segíteni!

Majdnem sírok,miközben olvasom,amit írtál!

105. Reno77 (válaszként erre: 103. - 279430c980)
2010. dec. 27. 10:59

Szia!

Örülök, hogy eljutotottak a csomagok hozzájuk, remélem tudtunk segíteni. :)

Írj majd róluk mindenképp!

104. buschne (válaszként erre: 103. - 279430c980)
2010. dec. 27. 09:14

Szia!

Én is nagyon örülök, hogy ilyen jól alakult a barátnődék helyzete, ha nehezen is. Mi is köszönjük, hogy segítettél, hogy segíthessünk és hogy ilyen nagy erőfeszítéseket tettél a saját problémád ellenére is! Jó olvasni az ilyen örömteli sorokat, hogy jobbra fordult a helyzetük.

Kívánok Neked erőt, egészséget az egész családodnak és kitartást a szomorúságod átvészeléséhez!

2010. dec. 27. 07:55

Kedves Fórumtársaim!

Először is Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek és Boldog Újévet!


Mindenkinek nagyon köszönünk mindent! El sem tudjátok képzelni micsoda öröm érte a barátnőmet és 3 csemetéjét.

Ugye tőletek kapott 11500 Ft-ot, és ha jól emlékszem 4 vagy 5 csomagot! Sok sok játékkal és ruhával ami mind mind jó lett nekik. Kaptak mesekönyveket és rágcsálnivalókat is. Az utolsó 2 csomagot 24-én reggel vittem el nekik a karácsonyfával együtt. Láttátok volna azt a hihetetlen örömet az arcukon. Leírhatatlan volt. Hirtelen minden bánatuk elfelejtették, főleg az anya, aki most először látta igazán újra a csillogást a nagylánya szemében!

Mindenkinek nagyon nagyon köszönnek mindent, és amint lesz alkalmuk meghálálják.

És a legnagyobb hír! képzeljétek tegnap este hívott az unokabátyám és megígérte, hogy a maradék pénzt odaadja és januárban már intézhetik az Önkormányzati lakásukat! Azt hittem egyből lehidalok a boldogságtól! Tudom minden összejön amit az ember nagyon szeretne csak akarni kell! Én most nagyon boldog vagyok. Sajnos a saját szomorúságom miatt az egyik szemem sír, de a másik nevet mert tudom minden jó ha jó a vége!

Köszönöm nektek!

2010. dec. 22. 05:55

Nagyon nagyon köszönök mindenkinek minden segítséget. Sok sok ajándékot kapott a család eddig 3 csomagot és még érkezni fog egy! Ami a héten 2 érkezett és még fog 1 azokat pénteken reggel viszem el nekik a karácsonyfával együtt amit tőlem kapnak és berakják majd a fa alá és szenteste fogják kibontani. El sem tudjátok képzelni mekkora öröm lesz nekik! Tényleg a könnyeimmel küszködök és határtalanul boldog vagyok, hogy ennyi szerető ember van mint ti vagytok! Nagyon köszönöm azoknak akik segítettek.

Azoktól pedig azt kérem akik írtak nekem és ígértek, hogy ha máskor bárkinek ígérnek bármit, akkor kérlek tartsák is be, mert bíztam és vártam, de sajnos nem történt semmi. Én nem kértem, hogy priviben írjon bárki is, nem kértem, hogy ígérjenek bármit is, maguktól tették. Ha valaki tudja, hogy úgysem tudja megtenni, az kérem ne is írjon, mert számítottam rá, mégsem jött össze!

A lakás ügy sajnos nem oldódott meg, mert még 18 500 Ft hiányzik hozzá, de nem gond. Januárban vagy februárban szerintem megint lesz egy kis plusz nekem és tudok nekik segíteni. A kislány szülinapja januárban van, remélem szülinapjára már sikerül!

Még egyszer mindenkinek mindent nagyon nagyon köszönök!

Kívánok mindenkinek _Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Újévet! Erőt Egészséget, _Szeretetet!!!!!!!!!!

2010. dec. 12. 15:06

Szia! Sajnos nem tudok jó híreket mondani. A férj szabadlábon van bizonyítékok hiányában. Remélem nem talál rájuk és azt is hogy nem történik újabb szörnyűség velük. A gyerekek ezt nem tudják és azt hiszem ez így jobb is. Az anya retteg, de próbáljuk benne tartani az erőt. Utolsó infók szerint az apa vidéken van és jelen pillanatban esze ágában sincs megkeresni őket. Állítólag mindamellett, hogy szabadlábon van, a fogdában egy pszichiáter volt nála és kezelést írt elő. Jó kérdés, hogy el fog e járni vagy nem. Bővebbet nem tudunk most. A gyerekek nagyon boldogok voltak mikor átvittem nekik egy csomagot amit egy nagyon kedves hoxás felhasználó küldött nekik. Tele volt játékokkal. Sok sok plüss állatka, 2 pónipaci, mesekönyv hóember üvegben amire esik a hó, Helló Kitty ékszer..... nagyon jól esett nekik.

Köszönik szépen!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 11. 13:40

Szia!


Mi újság a családdal?Hogy vannak Ők?

2010. dec. 9. 16:55
Nagyon sajnálom! Az ilyen esetektől tök kiborulok. Nekem is most halt meg az ismerősöm kisfia 5 évesen leukémiában augusztusban... :-((((((((((8
98. buschne (válaszként erre: 97. - 2ed619333f)
2010. dec. 9. 14:23

Hát ez egy nagyon szomorú történet!


Az én szomszédomban is volt hasonló eset, de az szerencsére jól végződött. Nagyon nagy volt az összetartás a családban és nehéz hónapokon, éveken mentek keresztül, de sikerült a betegséget leküzdeni. Az akkor 5 éves kislány most negyedikes és kitűnő tanuló, a nagyobbik lányom legjobb barátnője:)

2010. dec. 9. 13:58

én még a nyáron inditottam egy ilyen fórumot, egy másik oldalon. A párom munkatársának a kislánya, aki az én fiammal egyidős volt leukémiás lett még évekkel ezelőtt. A szülők aránylag jól kerestek, meg vettek fel hitelt is, de nyárra kifogytak mindenből.Akkor itt ahol lakom jótékonysági bált csináltak nekik, minden üzletben lehetett pénzt dobni perselyekbe, és fórumot inditottam. Ráadásul a pénzt nem is a saját, hanem direkt erre a célra kialakitott szülők által megadott számlaszámra kértük.Ami bárhol leinformálható lett volna, de engem is lecsalóztak, hiába adtam meg mindenféle elérhetőséget, amin lehetett volna informálódni, és neten semmiféle felajánlás nem érkezett. A 4 és fél éves kislányt, épp a nevelőapámmal egy napon temették el most októberben.A temetés után, ami megmaradt pénz, egy budapesti kisgyerek kapta meg.

Az a baj ezzel, hogy tényleg túl sok ilyen csaló van, aki visszaél a mások jóindulatával, azért van ez a sok negativ vélemény az ilyenfajta gyűjtésekről.

96. CsillagTM (válaszként erre: 95. - 279430c980)
2010. dec. 9. 12:42
kitartás! és boldog ünnepeket neked is!
2010. dec. 9. 11:21
Mostanában kezd minden összejönni. azt hiszem a karácsony számomra maga lesz a pokol. Sajnos nagyon nagy baj van nálunk. Majd ha lesz erőm megírom róla a cikket. Most nem is mondanék semmit mert ez a fórum nem erről szól, de azért szóltam, hogy tudjátok ha nem jelentkezek akkor az nem azért van mert el akarok tűnni.... Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok
94. 279430c980 (válaszként erre: 90. - Buschne)
2010. dec. 7. 16:36
Nagyon szépen köszönöm a csomagot! Megérkezett! Ha minden jól megy pénteken adom át nekik!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook