Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? fórum

Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
9. tien (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:07

Vigyázz mit kívánsz!

Légy inkább ,, átlagos,, ,mint mentálisan sérült.


Hülye szó ez az átlagos.

Senki nem az ,csak szólok.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 2. 12:06
Mert a nők 100 százalékának nem az lenne az első kívánsága, hogy gyönyörű legyen? Dehogynem. Minden nő erre törekszik. Ő az. Annak született. Benne van a legszebb 1 százalékban.
2021. jún. 2. 12:04
Hát a saját szemszögemből nézve en totál átlag nő vagyok, totál átlag munkát kell csinálnom és totál átlag barátaim voltak. Mivel nincsnek olyan képességeim, hogy magamtól gazdag legyek, olyan kimagaslóan gyönyörű nőként en biztosan a szepsegemből élnék meg(nem sugar daddyról beszélek, mielőtt még félreértenék...) lehetne bármilyen jól kinéző, gazdag, sikeres barátja, ehhez képest egyedül van a szobájában... egy olyan nő, mint ő... számomra ez felfoghatatlan
6. tien (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. jún. 2. 11:58

Bizony,mikor én padlón voltam sokszor megkaptam ,hogy

,,pedig olyan szép vagy..

Pont letojtam akkor ,milyen a külsőm..

Inkább lettem volna kevésbé szép ,de boldog és kiegyensúlyozott!

5. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 11:55

Hány szép és sikeres ember lesz öngyilkos?

Ebbe az egész történetbe hogy lehet a szépséget belekeverni?

Ennek a fórumnak pont semmi értelme, leírtad, hogy mentális problémái vannak, mi a kérdés akkor?

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 11:54
Újra egy fényes bizonyíték, hogy a külső nem minden...
2021. jún. 2. 11:50
Mert aki szép az nem lehet depressziós? 🤔 Nem minden az életben hogy valaki jól néz ki meg kajtatnak utána a pasik...
2021. jún. 2. 11:47
Lehet
2021. jún. 2. 11:46

Sokat gondolkodom ezen, muszáj idegeneket megkérdeznem. Szóval egy távolabbi rokonomról van szó, gyerekként párszor találkoztunk család által, majd teljesen megszakadt köztünk a kapcsolat, az anyjával beszélünk néha, tőle tudom mi van vele. Hosszú évek óta depressziós, nincsenek barátai, SOHA nem volt kapcsolata, pedig a fiúk mar kamaszkorában is megőrültek érte, a közösségi oldalán gyönyörű képei vannak, ott is tepernek utána idegenek, neki mégsem volt soha senkije.. most már felnőtt, nekem kamaszként is azt mondta, hogy ő nem tudna lefeküdni egy férfival... az anyja szerint van, hogy hónapokig ki sem jön a szobájából, azt mondja rajta pszichológusok nem tudnak segíteni. Azt tudom, hogy az apjának mentális problémái vannak, egy lúzer az eletben, bántalmazta a lány anyját, sokszor ordítozott velük gyerekként.

Egy tökéletes külsejű, okos lány, a szépsége segítségével annyira jó élete lehetne, ehhez képest egyedül van, nincs senkije és öngyilkossággal fenyegetőzik. Lehet ez rossz családi karma, vagy öröklött mentális gond az apja ágáról?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook