Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? fórum

Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
39. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 34. - Tien)
2021. jún. 2. 13:33
A szépségére szerintem kifejezetten irigy.
38. tien (válaszként erre: 36. - Tien)
2021. jún. 2. 13:33
Ez Altair hozzászólására ment...
37. Channa* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 13:32

Semmi rosszat nem írtam, csak is annyit, hogy sokszor attól gyönyörűnek tartanak egy nőt, mert 40 kiló, holott a gyönyörűség nem a kilóktól függ.


És persze, fájhat amit írok, de attól még nem arról szól, ami neked fáj;)

36. tien (válaszként erre: 34. - Tien)
2021. jún. 2. 13:32
Egy rugóra jár az agyunk!😉
35. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 13:31

Nyilván nagyon megviselte a gyerekkora. Amikor valakinek lelki problémái vannak, nem látja reálisan a saját helyzetét. Nem azzal van elfoglalva, hogy ő milyen szép és azzal mit lehetne elérni. Bezárkózott a saját világába.

Nem jön ki a szobájából, akkor dolgozni se jár. Ez már inkább probléma. Nem a pénz miatt, hanem azért, mert a munka sokszor gyógyszer, elvonja a figyelmet az egyéb problémákról és közben kinyílik a világ is.

34. tien
2021. jún. 2. 13:30

Lehet rosszul gondolom,de FI nem irígy a szóban forgó lányra.


Hanem egyfajta sóvárgás ,hogy Ő mit is tudna kezdeni ennyi szépséggel.

33. Altair
2021. jún. 2. 13:27

Anno voltam gyermek és ifjúság pszichiátrián gyakorlaton. Ne tudd meg, hány olyan fiatal, gyönyörű lány volt ott, akik depressziósak, anorexiásak vagy éppen bulémiások voltak. Nem a magány teszi pszichiátriai beteggé az embert. És ezek a betegségek nem válogatnak szépség alapján. A legtöbb esetben probléma van az agyi hormontermelődéssel, annak egyensúlyával stb, és az abúzus, amit leírtál pont elég lehet egy jó kis pszichiátriai kórképhez.

Elhiszem, hogy nehéz elképzelni ezeket a dolgokat, főleg ha nem élted át vagy nem tapasztaltad közelebbről, milyenek is ezek a dolgok. De amit leírtál, az alapján nem annyiról van szó, hogy "nem él a lehetőségeivel" az illető. Nem egyszerű szerencsétlenkedésről van szó, ha komolyan beteg.

Azt is elhiszem, hogy te tudnál mit kezdeni a másik szépségével, de egy mentálisan vagy pszichésen beteg ember nem úgy gondolkodik, nem úgy látja a dolgokat, mint az átlag.

32. Channa* (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 13:21
Dehogy vagy te új:DDDD
2021. jún. 2. 13:07
Hát figyelj én bevallom, hogy még átlag nőként sem jönnék össze olyannal, aki mondjuk az anyjával él 30 évesen, vagy munkanélküli... ez a normális hozzáállás. Továbbra sem arról beszéltem, hogy egy 50 éves milliárdos sugar daddyt javasolnék neki... 🤦🏻‍♀️
30. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 13:07

Szerintem magadat tedd rendbe, ha neked ez az első kívánságod nagyon komoly önértékelési problémáid vanna.

Nekem kapásból 10 másodperc alatt kb. 10 másik dolog jutott eszembe, amit előbb kívánnék, mint a gyönyörűséget.

Nem kell féltékenynek lenni másra, mert nekem már kb. az jön le, hogy te mérges vagy rá, mert neki megadatott, hogy szép, neked nem. Ő nem él vele, de Te élnél.

Neked az átlagos jutott, fogadd el, ha nem tetszik, tegyél ellene, azért van millió és egy más módja annak, hogy sikeres legyél, Te magad éred be az átlagossal.

Ez a fórum szerintem nem is a lányról szól, hanem a Te elnyomott frusztrációidról.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Birebora)
2021. jún. 2. 13:05
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 2. 13:05
A gyakoriról mar lemondtam, nem tudom itt mire számítottam...
27. birebora (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:57
Van az a pénz.
2021. jún. 2. 12:51
Szelektíven olvasol. Ez arra az esetre vonatkozik, amikor a kapcsolat alapja az, hogy a nő milyen gyönyörű. Hidd el, hogy az a férfi, aki ilyet keres, nem sakkpartnert keres a választottjában. Valamint korábban arra utaltál, hogy egy szép nő választhat magának olyan párt, aki miatt gazdag lesz. Itt már régen nem szerelemről és belső értékekről beszélünk, hanem érdekekről.
25. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. jún. 2. 12:45
de van,a rubin réka
24. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 23. - Tien)
2021. jún. 2. 12:42
Szintén tapasztalat..
23. tien (válaszként erre: 21. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 2. 12:40
Nem bizony (tapasztalat ).
22. tien (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:39

Erre én is ugrok!

40 kg,csontok ,csak kutyák játszanak, párnázott első osztály.



De rohadtul elegem van már ebből a testszêgyenítésből.

21. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 6. - Tien)
2021. jún. 2. 12:38
Igen. A szépség, pénz stb nem segít a valódi mélységben..
20. 5236d12e25 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:36

Dehogy abból fakad..


Látszik hogy fingod sincs milyen egy mentális beteg, egy mély depresszióval küzdő egyén.

19. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:34
Megérteni lehet nem fogod, de pár hónap ittlét után nem fogsz csodálkozni. Kedves közeg. :)
2021. jún. 2. 12:32
Örülj neki, hogy te nem így vagy. A depresszió nem válogat.
2021. jún. 2. 12:27
Akkor engem nevezhetnek felszínesnek, én mindent megadnék, hogy úgy nézzek ki, mint ő. Bevallom. Akkor szerinted egy szép nőt mar nem is tud tisztelni egy férfi és ha szép, akkor már csak szexuális tárgyként tekinthet rá? :D hat ez igen érdekes elmélet.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. jún. 2. 12:24

En nem értem miért ilyen támadóak itt az emberek... egy szóval nem mondtam, hogy olyan pasi kellene neki, mint Mészáros lölö... behanyok az ilyen undorító gold diggerektől... egy normális, sikeres pasi lenne neki jó, amiből válogathatna bőven. Mert nem leszbikus, ez biztos.

Az meg, hogy 40 kilónak nevezel egy vékony nőt, az testszégyenítés. Nem csak azoknak fáj ám a kritika, akik kövérek. A 40 kiló vasággyal meg mindig nagyon megy, úgy látom.

2021. jún. 2. 12:22
Inkább fordítva: azért nem volt 25 évesen soha kapcsolata, mert mentális beteg. Valószínűleg az elszenvedett gyermekkori bántalmazások miatt. Ami lehet a szépség árnyoldala is. Reméljük, hogy itt nem történt hasonló, de sajnos vannak olyan gyermekek, akik azért lesznek abúzus áldozatai, mert nagyon szépek.
2021. jún. 2. 12:17

Egyáltalán nem így van. Csak a felszínes nők gondolkodnak így. A legtöbb nő inkább boldogságot, szeretetet, egészséget és hasonló dolgokat kíván.

Én például nem szívesen élnék olyan kapcsolatban, ami azon alapul, hogy szép vagyok, mert ha egy férfinek az a legfontosabb egy nőben, hogy szép legyen, akkor leginkább (szexuális) tárgyként tekint rá. Azt meg tudjuk, hogyan nevezik azt, aki egy férfitól a bájaiért cserébe pénzt kap. Nem épp az, amit az átlag nő akar.

De az ismerősöd példáján is remekül látszik, hogy a külcsín semmit sem ér önmagában.

2021. jún. 2. 12:15
A mentális betegsége valószínűleg összeköthető a magánnyal, ami abból fakad, hogy 25 évesen soha nem volt kapcsolata... nem arra épül az élet, hogy legyen stabil munkád, kapcsolatod, amiben szeretsz, viszont szeretnek? Dehogynem
12. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:12

Hát szerinted tényleg csak akkor lehet sikeres egy nő, ha szép?

Csak akkor jut neki gazdagság, ha szép?


Csak úgy mellékesen említeném Rogán Ceciliát, akinél rondább nő, nem igen létezik, és még is elvette egy na jó, szintén ronda férfi, de legalább gazdag és őt is gazdaggá tette, és mostanság még szépnek is képzeli magát:DDDD


Tényleg azt gondolod, hogy a szép nők,, egy ronda gazdag pasit akarnak? Nem mindenki Várkonyi Andi vagy Vajna Timi!

Van aki boldog is akar lenni.


Na jó, nem te és nem az unokatesód vagy ki.

Milyen munka az ami egy szép nőnek való?

Celebkedés? Mutogassa magát az instán? És akkor boldognak érezhetné magát és sikeresnek meg gazdagnak?


Nálad mi is a boldogság?


Ja, egyébként nem csak szép nők lesznek celebek, instasztárok, modellek. Látunk elég sok rusnyát köztük, akikre azt mondják, hogy gyönyörű, pusztán azért, mert 40 kg;)


És ilyen alapon, te is lehetsz gazdag, sikeres és minden, ha neked ez számít.


Az unokatesód pedig beteg, és az, hogy valaki eldöntötte, hogy rajta nem segít a szakember, még nem igaz, csak ugye el kell menni a vizsgálatokra és kezelésre...

11. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:09

Unokanővéremből kiindulva. Világéletében azt hallgatta milyen szép. Büdös is volt neki a tisztességes munka, elment Angliába luxus prostinak. A könnyen jött élet pénz, milliómos pasi hamar ment a levesbe. Megjárta a pszichiátriát, nem egyszer,

mentális beteg, gyógyszerfüggő alkoholista! Kiégett. És közel a 40hez most szül..


Attól mert szép valaki még lehet aszexuális.

Attól mert valaki szép még lehet mentális beteg.

Attól mert valaki szép még lehet egy csődtömeg.

A szépség amúgy is relatív.

10. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 12:09
Nem mindenki gondolkodik úgy mint te 🤷‍♀️ Ráadásul azt írod mentális beteg, valószínű a kisebb baja is nagyobb annál hogy találjon valami palit aki eltartja mert szép...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook