Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? fórum

Egy kimagaslóan gyönyörű lánynak hogy alakulhat ennyire rosszul az élete? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
69. 5236d12e25 (válaszként erre: 69. - Channa*)
2021. jún. 2. 18:54
Ilyen az mikor valaki a saját kardjába dől. 😂
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Channa*)
2021. jún. 2. 17:25
Remélem az “agyatlant” magadra érted. Olyan szinten árad belőled a frusztráció, tipikus kiégett 40-50 között lévő nő. Egy volt tanáromra emlekeztetsz. A gyerekeken vezette le a frusztracióit, miközben szörnyella Tesco-s változata volt.
67. Channa* (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 16:57

Nem, nem vagyok a gyakorin, mert ott még több agyatlan megfordul;)


Tehát, mit kellene írnom, hogy gyönyörű, sikeres és boldog legyél?

66. 5236d12e25 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 16:16

Bocs nem kötözködöm. Társalogni próbáltam. De látom aki nem bologat veled az megkeseredett.. Szöveget értelmezni nem tudsz

Te meg akkor irigy vagy. 🤷‍♀️

Végtére is mit várjunk olyantól aki ennyire felszínes mint Te?

Na ez a kötözködés.


Barátnak lenni, valaki mellett lenni nem csak fizikálisan lehet.. Bármily hihetetlen számodra.


Te kérdezted vajon mi vihette rá a lányt a depresszióra. A válaszom. Most figyelj! Az anyja épp ugyan olyan hibás ebben..

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - 5236d12e25)
2021. jún. 2. 16:10

Nem élünk egy országban, masfel eve utazni sem tudtunk, ez megfelel, arra hogy miért nem vagyunk együtt minden nap?

Most hogy jon ide az anyja? Megvan róla is a véleményem, de ő is csak áldozat volt. Az apját meg jóhogy lenezem, mikor félholtra verte a feleségét... te nem nezel le egy ilyet?

Te itt elemzed az anyját, az apját, anélkül hogy bármit is tudnál róluk. Nekem a rokonom, nyilván elég jól ismerem. Ide tényleg csak kötöszködni járnak a az emberek? Mintha valami megkeseredett találkozó lenne...

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Channa*)
2021. jún. 2. 16:05
Te valóban ennek a fórumnak a kiégett, gonosz, megkeseredett perszónája vagy. :) gondolom gyakorin is boldogítod a népet.
63. Channa* (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 15:54

Ööööö, tudom, hogy én vagyok a hoxa gonosz perszónája, na de, úgy látom, hogy nem hazudtolod meg a családodat. Nálad is befigyel egy kis mentális probléma, hiszen más ember életén pörögsz, vagy a sajátodon, csak azt mondod nekünk, hogy másról beszélsz?

És a legfontosabbnak a siker elérésének a lehetőségének az emberi szépséget tartod, és magad leírtad, hogy e szépség hiányában neked átlagos külső jutott, átlagos munkával, stb.


Tehát, ilyen mentalitással viszed tovább a szerencsétlen család elméletet, holott átlagos külsővel, átlagos munkával is lehetnél boldog, illetve inkább magaddal kellene foglalkoznod és nem másokkal....;)

62. 5236d12e25 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 15:29

Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ténylegesen ismered. 🤷‍♀️

Bocs nekem is van távoli rokon aki ugyan vérszerint nem az, de annak vesszük. Párszor találkoztunk mi is gyerekként. Ettől függetlenül nem ismerem ténylegesen,hogy bármit is elmondjak beleképzeljek, elgondolkozzak az élete miértjén. Még úgy sem, ha az édesanyja x havonta elújságol valamit a lányáról édesanyámnak, ő meg nekem.


Ha olyan nagyon aggódsz érte miért nem célod felvidítani?

Ha ennyire érdekel miért nem vagy mellett mint barát?

Mert ugye jobb meg könnyebb marhaságokon agyalni mint legegyszerűbben megkérdezni. Te figyelj tehetek érted valamit?

Akarsz bármiről beszélni? Én itt vagyok, bármikor.

Még mindig csak a szépségén rugózol. A szépség pedig mulandó


Lenézel egy embert - jelen esetben az apját - mikor senki ismétlem senki nem tehet a mentális betegségéről. Arról már igen ha nem hajlandó segítséget elfogadni, igénybe venni. Ebben az esetben a lány is.

Ha már itt tartunk a kedves anyukát miért nem utálod? Neki kellett volna megvédenie a gyerekét az apjától. Ő volt az aki a saját verését is eltűrte..


Amellett rengetegen vannak akik különösebb ok nélkül is mély depressziósak. A lényeg, hogy akarnia kell a változást.

61. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 15:12

Senki nem mondta, hogy tehetnek, arra írtam, hogy attól függ, hogy élnék-e a lehetőséggel, hogy mi az ára. A többi már a te frusztrációd, mondhat bárki bármit, nekem minden szavadból ez jön le.


A van akin nem lehet segíteni dolgot is nagyon félremagyarázod. Jelenleg MO-n egy mentális beteget nem lehet orvoshoz vinni, ha nem akarja abban a helyzetben, amit leírtál. Pöröghet bárki a hátán, akkor sem. Ezért, ha valamilyen módszerrel nem lehet meggyőzni/rávenni arra, hogy segítségre van szüksége, addig bizony nem lehet rajta segíteni.


Azért szomorú család lehettek, ha az anyukája ilyeneket mond neki, és Te is összemosod ezeket a dolgokat. Lehet meg is van az egyik ok, hogy miért ilyen, a vele szemben állított túlzott elvárások miatt, amikor simán lehet, hogy Ő csak a Te egyszerű középszerű életedre vágyna.

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 2. 15:02

Semmilyen áron. Sem a nagyon szép nők, sem a nagyon csúnyák nem tehetnek arról, hogy milyen testbe születnek.

Mondjuk ilyet egy pszichomókus sem mondana, hogy van, akin nem lehet segíteni. Ez inkább az ő személyes véleménye. Azt meg, hogy “miért csinálod ezt, olyan szép vagy és okos” megkapja az anyjától is, tőlem nem. Én tudom, hogy ez nem így működik

59. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 14:58

Attól függ milyen áron, meg kinek a legszebb 100-ba? De ezek a kérdések nagyon messze vezetnek.


Nem kértél tanácsot, Te csak összekötsz két teljesen független dolgot.

De segítek, ha szép/nem szép az illető, ilyen esetben orvosi segítséget kell kérni. Ha pedig nem megy, akkor sajnos el kell könyvelni, hogy van, akin nem lehet segíteni. Az, hogy ebben hogyan, milyen módon vállalsz szerepet, csak rajtad múlik. Az biztosan nem fog segíteni, ha a fülébe suttogod, hogy nagyon szép vagy, kezdj valamit az életeddel.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 2. 14:53
Azért ha valaki felajánlaná, hogy benne lehetsz a legszebb egy százalékban, gondolom nem utasítanád vissza... de ezt a kérdést kizárólag a rokonom miatt tettem fel, mert segíteni szeretnék neki, magammal kapcsolatban nem kertem tanácsot.
57. tien (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 14:52

Minden ember fontos ,ezt így nem szabad!

Nem ítélkezhetünk.


Nagyon mélyen voltam,a dokik rám aggadtak sok diagnózist.Egyik sem ült,de majdnem tönkre vágtam a szüleim.

Közben a pajzsmirigyem volt a lúdas.


Ha akkor lemondanak rólam ,már nem élek.

Leittam magam ,a kapott gyógyszert tízesével szedtem stb.

DE! Ellökdöstek a dokikhoz ,hogy valami kezdjenek velem.


Nem tudom mi lenne a teendő a lánnyal,én csak a tapasztalataimat írtam le,hogy van kiút .

(Közben én is szépséges voltam ,de mire mentem vele?)😉

2021. jún. 2. 14:48
Tökmindegy hogy milyen szép, vagy nem. Talán ő is tudatában van a szépségének és emiatt többet vár mint egy átlagos nő, ezért marad hoppon.minden zsák megtalálja a foltját. Egyszer amikor veszekedtünk, a férjem mondta, hogy irigyli a utcában járó 1 fogú alkoholista párt, öröm rájuk nézni olyan boldogságban egyetértésben élnek, bezzeg mi... persze ennek már legalább 20 éve, azóta ki békültünk.
55. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 14:42

Nő vagyok és kicsit sem vagyok irigy a szép nőkre. Kicsit sem. Tisztában vagyok az adottságaimmal, ebből valóban mindig próbálom kihozni a legtöbbet.

A szépség pedig szubjektív. Szerintem dolgozz egy kicsit magadon. Nem kívül, belül.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - 5236d12e25)
2021. jún. 2. 14:19
Gyerekként többször találkoztunk, kamaszként is. Mi a probléma azzal, ha elismerem egy rokonomról, hogy gyönyörű es okos es aggódom érte? Azért nem beszélek vele sokat, mert nem akarom zavarni, ilyenkor mindeki a terhére van. az anyjával viszont jóban vagyok. Ő mindent tud róla, mivel a gyerekkori szobájába van bezárkózva. Komolyan mennyi támadó ember van itt... ez nem egy női fórum?
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Tien)
2021. jún. 2. 14:15
Hát őszintén szerinte a családunk sok tagja jobban járna, ha már nem élne... legutoljára, mikor bátorkodtam ráírni pont ezt beszéltük egyébként... ő folyton ezzel foglalkozik, elemzi a családját, az apja folyton azzal traktálta, hogy nézze meg milyen szerencsétlen a családunk és hogy egy olyan családba születtünk, amelyik szeret szenvedni. Az apja az én rokonom is, de utálom azt az embert, teljesen normális gyerekkora volt, mégis egy semmirekellő, síró, pityogó ember lett belőle. Volt, hogy nekem bőgött mikor találkoztunk, hogy vele 15 éve mit csinalt a felesége...🤦🏼‍♀️ Azért az emberért nem lenne kár. A masodunokatesóm is miatta lett beteg szeritem... féltem, hogy mi lesz vele.
52. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 14:10

Én meg azt nem értem ha gyerekként alig találkoztál vele 1-2 alkalommal, hogy jelentheted ki, hogy ismered? Komolyan úgy ajnározod mint valami istennőt..

Honnan tudod, hogy nem e érte sexuális bántalmazás fiatalon ami miatt nem akar testi kapcsolatot, és ilyen depressziós?

Szerintem igazából semmit nem tudsz róla max amit az anyukája elmond.

Amúgy miért az anyjától kérdezed? Miért nem őt, hogy hogy van?

Szerintem Te pusztán evy hamis képet kergetsz róla és igazából bánt téged amiért ő szebb és nem él vele..

51. tien
2021. jún. 2. 14:02

Itt már nem a szépsége a lényeges ,hanem hogy életbe maradjon.

Ha már fenyegetőzik is öngyilkossággal .


Másik doki?

2021. jún. 2. 13:56
Igazából nem tudom milyen választ vársz még erre a kérdésre. Többen írták, hogy azért, mert a szépségnek és a mentális betegségeknek semmi köze egymáshoz. Ennyi. Innentől kezdve a "miért pont vele" kérdésre csak olyan válaszok születhetnek, hogy sors, isten, karma. Sajnos sokan kerülnek olyan egészségügyi helyzetbe, amikor felteszik a kérdést, hogy miért pont én? De erre nincs válasz. Bárkivel megtörténhet. Az élet igazságtalan. Akik meg nem tudják ezt elfogadni, azok szokták mondani, hogy XY azért lett rákos, mert "bevonzotta" magának ezzel vagy azzal.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Altair)
2021. jún. 2. 13:49
Abszolút komoly a mentális betegsége, mint ahogy az apjáé is...meg van még gond egyébként több rokonunkkal is... ezért is kezdek hinni a családi karmában... nekem inkább csak az fáj ebben a sztoriban, hogy miért egy ilyen nagyon szép, értelmes, különleges lánnyal történik ez... na végre ez egy normális válasz volt.
48. tien (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 13:47
Nyugi😊
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 2. 13:45
Nem tudom te nő vagy-e, de a szép nőkre mindneki nagyon irigy... ebből fakad a legnagyobb utálat. Ezt a lányt en szeretem, a rokonom és inkább csodálom.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Channa*)
2021. jún. 2. 13:44
Komolyan te valami nagyon kielt megkeseredett ember lehetsz. Azon élvezkedsz, hogy megcáfolod az embereket? Es akkor mi lenne, ha nem lennék új? Mit olvassak ezen a fórumon? A mit ettél ma topikot? Vagy a 40 feletti lombikprogramot? Mert ezeket találtam csak. Istenem...
2021. jún. 2. 13:40
Ahogy egy csúnya is lehet sikeres és szerencsés, előfordul ez forditva is.
2021. jún. 2. 13:38
Egyiknek szép a másiknak nem. Nem látunk egyformán.
2021. jún. 2. 13:37

Szerintem családi karma nincs. Nem mi felelünk a szüleink "estleges" bűneiért. Addig viseljük, míg hagyjuk hogy ránk erőltessék.


A legálszentebb szülői manipulációk egyike: én így gondolom gyermekem, de a lényeg, hogy ne hallgass senkire, csak saját magadra. Ez szerintem, sokakat zár be. És nem rosszindulat, csak önzésbe átcsapó, szülői szeretet. Tiszta manipuláció. Talán, irigység a szépségre.


Ez egy egyetemes érzés, nem biztos hogy ide illik, de szerintem családi karma nincs.

42. tien (válaszként erre: 40. - Altair)
2021. jún. 2. 13:37

Igen!

Itt rögtön irígy , frusztrált stb..

Nem biztos .. szerintem.

41. tien (válaszként erre: 39. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 2. 13:36
Nem tudom .
40. Altair (válaszként erre: 38. - Tien)
2021. jún. 2. 13:35
Igen, nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni szerintem sem :) bár neten könnyű félreérteni egymást.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook