Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kapcsolat indulása... fórum

Egy kapcsolat indulása... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. 8a65af67ce (válaszként erre: 21. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:21
Nem baj, hogy érdekel, és ezt jelzed. De ő meg azt jelzi, hogy nem igazán érdekled.
24. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 20. - Gabbbicica)
2017. márc. 19. 15:21
Akkor nem kellene megértőnek lennem? Akkor csak elvárásaim legyenek felé?
23. 4f7996facc (válaszként erre: 21. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:20
Nem szabad taktikázni, csak észre kell venni, ami ordít a helyzetből, hogy nem akar veled kapcsolatot.
2017. márc. 19. 15:19

Kemény. Kezdjük az elején. Te egy találkozásból megállapítottad, hogy mindig őt kerested, nekem már ez sántít, ahhoz azért jobban meg kell ismerni valakit. Nem tudom, miért ringattad magad illúzióba, hogy ebből lehet valami. Nem keres és pont. Nincs köztetek kapcsolat, nem is volt és te nyomulsz, annyira, hogy azzal keményen megalázod magad. Nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet.

Volt olyan, hogy én sem kellettem eléggé. Vettem a jeleket, elfogadtam.

21. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2017. márc. 19. 15:19

Jó, maradjunk annyiban hogy az volt.

Miért baj az ha jelzem egy férfi felé hogy érdekel engem. Taktikáznom kellene?

20. gabbbicica (válaszként erre: 19. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:17

de mégis várod, hogy válaszoljon. És ha két hét múlva mégis ír annyit, hogy sok dolgom volt, akkor megérted, és ugrasz, ha épp akar vmit.


Erre értettem a naivot.

2017. márc. 19. 15:15

Nem vagyok naiv. Legalább is nem tartom magam annak. Jó indulatú, és megértő vagyok. De nem hagyom magam kihasználni. Ezért is köszöntem el tőle, egy hónap után.



Igen, tudom...

18. lapbarna (válaszként erre: 1. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:12

De, ez nyomulás volt.

A férfiak nem taktikáznak, hogy most azt nézik, tesztelik, mennyire vagy megértő! Tudod, mit jeleztél felé a rövid kis sms-eiddel?

Azt, hogy kell neked, mint egy falat kenyér, mert ki vagy éhezve (érzelmileg).

Mit erőltesse magát? Igaza van gabbbicicának: talonban tart, ha épp úgy van, hogy nincs más, akkor van veled.

Ha egy férfi akar valamit-valakit, akkor ha szarrá dolgozta magát aznap, akkor is rohan a nőhöz.

17. gabbbicica (válaszként erre: 11. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:11

de ha naiv vagy, akkor meg kihasználnak...


és ha nem keres, akkor hidd el, hogy nem ő az, akit évek óta kerestél és vártál, bármilyen nehéz ezt elfogadni....

16. 8a65af67ce (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2017. márc. 19. 15:11
:D
15. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2017. márc. 19. 15:08
Igazad van, igazatok van. Ezt belül én is tudom.
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 15:04

Azt írod, nem vagy nyomulós típusú nő.

Szerintem bőven nyomulás, amit csináltál.

Ha szerinted nem az, milyen lennél, ha te is nyomulósnak tartanád magad?

13. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 8. - Gabbbicica)
2017. márc. 19. 15:03
Igen, valószínű.
12. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2017. márc. 19. 15:02
Ezt nem értem.. Kifejtenéd bővebben kérlek.
11. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2017. márc. 19. 15:01
Teljes mértékig igazad van. Én is így gondolom, és én is ilyen vagyok. Ezért is viselem nehezen a kommunikáció hiányát. De tudod mikor évek óta keresel valamit, és úgy érzed megtaláltad, ezt nehéz tudomásul venni.
2017. márc. 19. 15:00

Szerintem is nyomultál, mert ő egyszer sem keresett Téged, csak Te őt.

Lehet, hogy csak udvariasságból válaszolt - hívott. :/

2017. márc. 19. 14:59

Nekem is az jön le, hogy ő kevésbé akarja. :/

Én nem erőltetném, ezek után meg pláne.


Még ha valóban csak annyiról van szó, hogy elfoglalt (de érdekelnéd), akkor meg eléggé figyelmetlen vagy önző alaptermészetű lehet. Vagy megszokta, hogy körülötte forog minden, szóval sehogy sem jó.

8. gabbbicica (válaszként erre: 7. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 14:59
de ha nem kerested volna, akkor egyszer se hívott volna :(
7. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 4. - Lonna4)
2017. márc. 19. 14:58
Heti egyszer hívott. De mikor én kerestem.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 14:56
Jesszus, mi lenne, ha nyomulós lennél?
5. gabbbicica (válaszként erre: 3. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 14:54

Én se rosszat feltételezem, és sokszor nekem is nagyon nagyon sok dolgom van. De ha komolyan gondoltam egy pasit vagy akár egy barátnői kapcsolatot, akár lefekvés előtt is volt 10-15 percem felhívni, akit szerettem volna, vagy csak viberezni egyet elalvás előtt.


Én erre mindig azt mondom, csúnyán fogalmazva, hogy a mai világban folyamatosan nálunk a netes okostelefon, úgyhogy ha tényleg annyira iszonyatosan elfoglalt vagyok, akkor is tudok egy fél másodperces, hogy vagy, gondolok rád üzenetet küldeni, miközben épp pisilek.

4. Lonna4 (válaszként erre: 1. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 14:49
Nem akarlak bántani de tényleg sok voltal. Ha egy hétig nincs ideje ok, no de heteken at? Ez nem életszerű, vette volna a fáradságot egy egy SMS vagy rövid telefon bőven belefér heti kétszer ot percet sem érsz? Hagyd a fityiszbe, nem erdekled!
3. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2017. márc. 19. 14:48

Részben igazad van. De én nem csak a rosszat tételezem fel egyből.Én gondolok arra is hogy tényleg nagyon elfoglalt, és esetleg kíváncsi a reakciómra. Arra hogy mennyire vagyok megértő.

Persze az is bennem van, amit te írtál. Hisz én is azt vallom hogy mindent lehet csak akarni kell.

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 14:43

Hát már az eddigiek is több volt, mint nyomulás :(


nem bántani akarlak, de ahol ilyet láttam, vagy ha én voltam épp ez, aki mindig írt, az sose jött össze.


Van egy mondás, hogy mit igazán akarunk, arra szakítunk időt...


Úgy tűnik, ő negyedannyira sem akarja, mint te, de azért képben tart, hátha lesz egy unalmas fél napja, amire jó vagy épp te :(


Én jó pár éve eldöntöttem, h ebből elegem van, akik csak akkor akarnak előrántani, mikor épp nincs más vagy dug--nékjuk van, és leépítettem ezeket az embereket, és ezt a fajta viselkedést is, amit épp te csinálsz, mert engem nem épített.

2017. márc. 19. 14:30
Bő egy hónapja találkoztam egy férfival. Azzal a férfival akit úgy érzem hosszú ideje kerestem, és most megtaláltam. Az első találkozás ahogy írtam, egy hónapja volt. Ahogy a nagykönyvben meg van írva. Szóval csodálatos volt. Úgy váltunk el hogy keressük egymást. Én már másnap írtam neki egy rövid üzenetet, amire rövid válasz, hosszú napja volt még nem ért haza. Hagytam, nem zavartam. Pár nap múlva ismét rá írtam, akkor felhívott telefonon. Beszéltünk. Mondta, nagyon elfoglalt sok a dolga.Ez így ment egy hónapig. Én kerestem, egy héten egyszer, ő akkor hívott. Az utolsó másfél hét csendje után. Rá írtam, hogy köszönjünk el egymástól. Nehéz volt mivel én úgy éreztem számomra ő az a férfi akit kerestem, de úgy gondoltam hogy bár érezteti velem hogy kellek neki, de csak akkor mikor én keresem, ő nem tesz érte semmit. Szóval megírtam neki hogy nincsen abban semmi rossz ha nem én vagyok a megfelelő nő a számára, attól még elköszönhetünk normálisan egymástól. Felhívott. Elmondta hogy az utóbbi egy hónapban szinte semmire nem volt ideje magával kapcsolatban. Fontosak neki a célkitűzései, és annak megvalósítása. Vannak fontossági sorrendek. De ha ezek után is úgy gondolom hogy szeretnék vele találkozni, holnap vagy holnapután beszéljünk. Másnap hívott. Nem tudta mikor végez, mivel más városban volt. Abban maradtunk hogy hív mikor elindul haza. Hívott. Több mint egy óra út után hazaért, rendbe hozta magát, és indult. Akkor ismét hívott. Már este hét óra volt. Majdnem nyolc óra lett mire találkoztunk. Csodásan éreztük magunkat. Azzal váltunk el most is hogy keressük egymást. Ez tegnapelőtt történt. Én már tegnap írtam neki egy rövid üzenetet. Tudtam hogy csinálja a házát, szóval dolgozik. Csak egy rövid üzenet hogy érezze gondolok rá. Rövid válasz, hogy még csinálja. Megértettem, és nem zavartam. Este írtam neki hogy jó lenne kicsit beszélgetni majd ha rá ér. Arra már nem válaszolt. Ma is csend van. Nem tudom mitévő legyek. Nem vagyok egy nyomulós típusú nő. Egy darabig óvatosan jelzem az érdeklődésemet, de ha nem jön érdeklődés felém visszahúzódom. De közben nagyon szenvedek ettől a csendtől....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook