Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy illatot keresek (Brut arcszeszt)! Segítsetek! fórum

Egy illatot keresek (Brut arcszeszt)! Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


8. Ancsika50 (válaszként erre: 7. - Ancsika50)
2019. máj. 27. 20:45
Helyesírási hibákat nem nézni, gép lassú, én meg nem szeretem a " töszörgést".🙂
7. Ancsika50 (válaszként erre: 1. - Lompika2)
2019. máj. 27. 20:42
Szia. Szerintem Érdeklődjél bármelyik ANZ boltokban ! Mint Sikerbox is írta, kínai sarok üzletben lehet kapni. Az ANZ boltok mind kínai boltok, és szinte minden Vidéki Városban is van Több üzletük is. Impulse dezodort csak náluk kapok, az Incognito, és a La pantera ami nagyon megy, előzőnek egy az egyben olyan illata van, mint 80-as években a Kenzo női parfümök, aki akkor Nagyon menő Parfümnek számított. Sok jó coccos van ezekben a boltokban.
2019. máj. 27. 17:05
Apu kedvence volt. 😊 Remélem van még valahol mert meglepem vele akkor. Jelenleg a barbont használja de közel sem olyan
2019. máj. 26. 09:02
Köszönöm szépen!Úgy látom van még remény,hogy találjak!
2019. máj. 25. 12:32
Én Cindy Crawford Summer day t hajtok már évek óta.. minden megszűnik ami jó 😣
3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Lompika2)
2019. máj. 24. 18:17
Tündérke. Jelenleg az óbudai piacon ha a Flórián tér felől mész be, akkor mindjárt balra van egy kinai sarok üzlet. Ott van:kék, zöld, sötét zöld és sárga is. 800,-Ft. De azért a régi Brut 33 volt az igazi. Kellemes hétvégét.
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Lompika2)
2019. máj. 24. 17:56
Én a sárgát hajkurászom évek óta,1x sikerült venni Pesten valami üzletbe,de nyugati aluljáróban is előfordulhat,ha árulnak még ott bármit is egyáltalán,nem tudom,rég voltam arra.
2019. máj. 24. 17:50
Már nagyon rég nem találok zöld Brut arcszeszt. Imádom az illatát! Tudja valaki hol lehet még esetleg kapni, vagy ezzel az illattal azonos parfüm létezik e? Ha igen mi a neve? Köszi ha válaszoltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook