Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy hete kezdtem a fogyit (életmódváltást) van aki csatlakozna? fórum

Egy hete kezdtem a fogyit (életmódváltást) van aki csatlakozna? (beszélgetős fórum)


254. anitav
2012. febr. 16. 15:29
Veletek mi újság? Hogy haladtok?
253. anitav
2012. febr. 16. 15:29
Basszus még mindig semmi.Pedig már megy az egy óra taposás heti minimum 4x. Nem értem mi a baj :(
252. Chrysstina (válaszként erre: 251. - Anitav)
2012. febr. 13. 10:08

Helyes, ne is add fel!

Egyébként ilyen hidegben nehezebben megy a fogyás. Nem akarja odaadni a szervezetünk a zsírt, mert kell neki is.

Nyáron elvagyok mindenféle salátán meg gezemicén, de ilyenkor kell a nehezebb étel.

Ma zellerkrémlevest főzök, póréhagymával, meg resztelt pipimájat sült sárgarépával.


Aztán ha Tavaszanyó felébred, csinálok valamilyen böjtöt. Pl. 1 hét csak gyümi és zöldség.

251. anitav (válaszként erre: 250. - Chrysstina)
2012. febr. 13. 09:36
Mérem, de úgy sem történt változás. Mindegy nem adom fel, heti 4-5-ször fogok edzeni és kétnaponta kenem magam paprikakrémmel. Csak lesz valami hatása.
250. Chrysstina (válaszként erre: 249. - Anitav)
2012. febr. 13. 07:56

Jó reggelt!


Nálam sem jobb a helyzet. De én olyan lusti vagyok! Itthon nem szeretek mozogni, futni meg még nem tudok :(

Voltam kint levegőn hétvégén, elmentem etetni a hattyúkat meg a kacsákat, de csak jól összefagytam:)

Lehet, hogy Te izmosodtál, mert edzel. Cm-ben méred az eredményt?

249. anitav
2012. febr. 13. 07:49

Jó reggelt mindenkinek!

Szomorúan tapasztaltam ma reggeli mérlegelésemkor, hogy egy deka sem ment le a múlt héten. Mindent úgy csináltam, mint előtte, mégsem mozdult meg. Remélem ez a hét sikeresebb lesz, ha nem, akkor ki kell találnom valamit.

248. Kálbá (válaszként erre: 247. - Chrysstina)
2012. febr. 11. 07:37
Nekem biciklizhetnékem:-)
247. Chrysstina (válaszként erre: 245. - Kálbá)
2012. febr. 11. 06:16

Ma én is rezsisek egy jót!

Jöhetne már egy kis jó idő, futhatnékom van.

246. anitav (válaszként erre: 245. - Kálbá)
2012. febr. 10. 20:43
:) Én is mozogtam, 40 percet az elliptikuson. Nagyon jó volt.
245. Kálbá
2012. febr. 10. 20:26
na ma már mozoghattam egy kis Rezsit nyomtam nagyon jól esett :)
244. Chrysstina (válaszként erre: 243. - Molly38)
2012. febr. 10. 10:13

Hát nekem ez elvileg életem végéig kitart :)

Legalábbis amíg nem találnak ki valami más diétát. Ahány orvos, annyi félét mond.

Most találtam egy paleo irányzatot, ami picit engedékenyebb.

Nehogy már életem végéig ne egyek egy jó kis tejszínes spenótot!

Nekem azok a kókuszizék nem szimpik, de majd 1x kipróbálom. :D

243. Molly38 (válaszként erre: 242. - Chrysstina)
2012. febr. 10. 08:07

Igen, azt már többektől hallottam, hogy ha elhagyják a lisztes dolgokat, nagyon megindul a fogyás..

Szerintem 3 hét alatt 3 kiló teljesen normális, és simán mehet zsírból.. nem tudom mi bajuk volt a másik fórumon..


Az egy-két hét alatt 5-10 kilós drasztikus fogyókúrák a nagyon "veszélyesek".. vagyis inkább nem hatékonyak, mert kilóra lehet, hogy sokat fogy az ember, csak épp nem zsírból..

242. Chrysstina (válaszként erre: 241. - Molly38)
2012. febr. 9. 16:19

Orvos javasolta a paleo diétát cukor miatt.

Nem eszek lisztet, gabonát, cukrot, tejterméket és hüvelyes zöldséget. Várható volt, hogy fogyok, csak nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan.

Ez a 3kg 3 hét alatt ment le. Azért furcsa, mert évekig beálltam a 62kg-ra, most meg úgy megindult lefelé! A hasamról megy, az nagyon zsíros :(

241. Molly38 (válaszként erre: 239. - Chrysstina)
2012. febr. 9. 12:43

Szia!


Én még nem mertem mérlegre állni.. :-)

Meg inkább centivel mérem majd, csak mindig edzés közben jut eszembe, utána meg csalóka lenne..


Viszont hétfőn és tegnap is nyomtam Rékát, mára is tervezem a kart, mert az az ami gáz, viszont a többi részt sajna pihentetnem kell, mert úgy nem tud épülni az izom, ha nem hagyom pihenni.. :-(

Ilyenkorra kellene inkább aerob valami, mint pl. futás, vagy ilyenek.. vagy a walkaerobik, de nem tudtam még letölteni. :-((


A többi fórumra:

Hány nap alatt fogytad a 3 kilót?

Mert elvileg azt mondják, hogy heti 1 kiló az, ami a zsírból megy, ha többet veszítünk az vagy víz, vagy az izmunkat építjük le.. de ez szerintem nem a sok edzésnél van így, hanem ha valaki drasztikusan nem eszik..

Lehet valami ilyesmire értették?

240. Chrysstina (válaszként erre: 233. - Anitav)
2012. febr. 9. 08:51

Nekem is volt cisztám, de eltűnt. A fiamnak is láttak az agyában, amikor még pocaklakó volt, de szerencsére az is felszívódott. De egyik sem volt ekkora.

Az orvos szerint mindenki tele van ilyenekkel, ezek jönnek-mennek bennünk, és most már a szuper gépekkel könnyebben meg is találják őket.

Reméljük a tiéd "felszívódik".

2012. febr. 9. 08:49

Sziasztok!


Remekül haladok a fogyással, már -3 kg-nál járok. Tök jó e a paleo, nem kell semmit számolgatnom, nem is viszem túlzásba a edzést sem. Ma, ha olyanom lesz, égetek a Rezsivel egy kis zsírt, bár lassan nem lesz rajtam :) Bár az egyik fórumon már megkaptam, hogy fogalmam sincs róla, mi az a zsírégetés :D

Szerintem a napi futás (ami most szünetel) meg a heti 2 rezsi tökéletes zsírégetésnek. Ha másnak más a véleménye, ám legyen. Biztos több módszerrel is működik a dolog, nekem ez jól esik, és hat.

238. anitav
2012. febr. 9. 08:09

Jó reggelt lányok.

Ki hogy áll a fogyival?

Nekem tegnap elmaradt a trénerezés. Itthon van szabadságon a barátnőm, akivel kint laktam Angliában, és eljött látogatóba 5-től éjfélig. Jó volt, megbeszéltünk mindent, ezért megérte elmúlasztani az edzést, de ma már nem akadályoz meg semmi, hogy edzek végre.

237. Molly38 (válaszként erre: 236. - Anitav)
2012. febr. 8. 10:04

Nem tudom, igazából azt sem értem, hogy ezekkel az adagokkal hogyan lehet 1000 kalória alatt..

mindegyik adagban 20 dkg burgonya van, és van olyan, hogy pl. ebédre még lehet 10 dkg sertéskarajt is enni.. az ha jól gondolom, két közepes burgonya és egy szelet hús.. most sem eszem többet ebédre..

De majd kiderül, ha lemérem,hogy igazából mennyi.


Ha nagyon kevés lesz, ki fogom egészíteni 1200 kalóriára, gyömölccsel, vagy valamivel, és akkor lehet tovább csinálni.

A drasztikus fogyókúráknak nem vagyok híve..

236. anitav (válaszként erre: 235. - Molly38)
2012. febr. 8. 09:22
Sok sikert hozzá, de szerintem ne csináld tovább 5 napnál, mert az 1000 kalória alatti fogyókúra nem veszélytelen, ezeket orvosi felügyelet mellett szokták csinálni.
235. Molly38 (válaszként erre: 234. - Anitav)
2012. febr. 8. 08:27

Én meg találtam egy tök jó "burgonyadiétát", amiben egész jó és ehető kaják vannak, mindhez le van írva a recept is..

Az egész napi kaja nincs 1000 kalória, így még egy kis gyümölcsöt lehet mellé szerintem enni, de egyelőre kipróbálom így.

5 napos egyébként a diéta, vagy legalábbis 5 napra van mintaétrend. Nem tudom, hogy lehet-e utána is folytatni.

Jövő hétre tervezem, mert az már egész hét lesz, és a párom is rábólintott, hogy neki is tetszik, így együtt fogjuk csinálni. :-))

234. anitav
2012. febr. 8. 08:14
Na de hogy ne offoljunk, térjünk vissza a fogyihoz. Tegnap kicsit többet ettem sajnos, így stagnál a súlyom (de legalább nem híztam). Kipróbáltam a trénerem, tegnap még csak 15 percre, de ma legalább fél órát akarom nyúzni, és kipróbálom a paprikakrémet is. Kíváncsi vagyok a hatásra.
233. anitav (válaszként erre: 232. - Molly38)
2012. febr. 8. 08:12
Azt mondta a doki, hogy igaz hogy nem nőtt, de ez már viszonylag nagynak számít (6cm) és ezeknél fenn áll a veszélye, hogy megcsavarodik a tengelye körül és akkor nagy galibát okoz. Azt mondta, 3 hónapot szoktak várni, utána eltávolítják. Azt is mondta, hogy addig védekezzünk, mert ha teherbe esek és esetleg kifakad a ciszta, az vetélést okoz. Én is rákerestem már különböző módszerekre, ki is próbálok majd valamit, mert persze nem szeretném ha műtét lenne a vége.
232. Molly38 (válaszként erre: 230. - Anitav)
2012. febr. 8. 07:45

Sajnálom...


És biztos, hogy el kell távolítani, ha nem nő?

A barátnőm pl. ciszta mellett esett teherbe a második próbálkozásra..

Nem akarok nagyon offolni, de a babavárós fórumokon adnak ilyen tippeket, hogy a cisztára nagyon jó a nagyon durva, erős szex.. :-) és pl. az Aviva módszerről olvastam most, hogy arra is jó.. (sőt, olyan dokiról is hallottam, aki simán csak szétnyomkodja, nem műt, ha nem muszáj)

Én azért a műtét előtt megpróbálkoznék még pár dologgal, mert az sose jó, ha hozzányúlnak az emberhez.. :-S

Persze ha nincs más választás akkor kell, de ha nem nő, szerintem még próbálkozzatok meg pár módszerrel..

231. Kálbá (válaszként erre: 230. - Anitav)
2012. febr. 7. 19:52
Nagyon sajnálom:'(
230. anitav
2012. febr. 7. 14:33
Hát ez nem az én napom. A ciszta nem múlt el (igaz nagyobb sem lett), várunk még egy ciklust, ha addigra sem szívódik fel, akkor el kell távolítani. Épphogy kijöttem a dokitól apukám hívott, hogy meghalt a kutyánk :(( Azt hiszem jó hasznát veszem ma az elliptikus trénernek, és kihajtom magamból a mai napot.
229. Kálbá (válaszként erre: 228. - Anitav)
2012. febr. 7. 09:22
biztos minden rendben lesz
228. anitav
2012. febr. 7. 09:18
Örülök, hogy rendbejött. Ma kiderül, nekem mit mond a doki, de azért megjegyzem ezt a módszert.
227. Kálbá (válaszként erre: 226. - Anitav)
2012. febr. 7. 08:57
A tesóm feleségének volt ilyen cisztája, de vagy 10 db. Neki azt mondta a doki, hogy kicsit görnyedjen meg és nyomkodja a méhét. Neki bevált, mert mindegyik felszívodott! :)
226. anitav (válaszként erre: 225. - Kálbá)
2012. febr. 7. 08:54

Köszönöm!


Igen, nagyon jól működik, imádom :)

225. Kálbá (válaszként erre: 224. - Anitav)
2012. febr. 7. 08:25

Ne aggódj, majd gondolunk rád és tuti minden rendben lesz :)


Az eliptikus tréner remélem jól működött:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook