Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy gyümölcsnap ma? Neked is undorítóan sokat mutatott ma a mérleg? :S fórum

Egy gyümölcsnap ma? Neked is undorítóan sokat mutatott ma a mérleg? :S (beszélgetős fórum)


1 2
6. e27d5a6391 (válaszként erre: 4. - Ajnácska85)
2010. máj. 27. 09:57
dehogy csak én is küzdök úgymond a sulyommal,kb 10 kg.szeretnék leadni de már nincs annyi kitartásom mint fiatalabban,de ha már ott tartasz hogy nem mersz a párod elé igy állni akkor gáz,ez nem vezet majd semmi jóra,a párod mit mond ezzel kapcsolatosan?
2010. máj. 27. 09:56
Ja, én már 1 hónapja nem álltram mérlegre, és ma reménykedtem, nem lesz nagyon sok, ezért is álltam rá. Erre meg tessék Mi van, ha akkor állok rá, amikor ennél is nagyobbnak érzem magam? Össze kell szednem magamat:S
2010. máj. 27. 09:55
persze, nálam is csak az enyém. De asszem, ez most negatív csúcs. Én tök akaratgyenge vagyok. De így tutifix, hogy nem akarom, h lásson a pasim meztelenül. UNDORÍÍÍÍTó. Benne vagy a gyüminapban?
2010. máj. 27. 09:53
én is kiborulok de ez sajnos csak az én hibám :(
2010. máj. 27. 09:53
már nem is mérem magam :)
2010. máj. 27. 09:52
Ki csatlakozna? Elsősorban olyasvalakit keresek, aki többször tud ma gép elé jönni, hogy tartsuk a lelket egymásban. Én nagyon kiborultam a ma reggeli mérlegelésen:S
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook