Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy arctisztító kezelés milyen és meddig tart a kozmetikusnál? fórum

Egy arctisztító kezelés milyen és meddig tart a kozmetikusnál? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 7. 22:00

Hát most hogy nézem úgy nagyon nem ájulhatok el. A mitesszereim, tág pólusaim látszanak még. A homlokom tiszta volt, most apró pattanás szerű pontok lettek rajta.


A krém viszont jó. Az jó lesz a teszt alapján. Elvileg holnap kapom meg.

21. jooeva (válaszként erre: 20. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 5. 13:44

Nem beszélve arról, hogy mi egy kisvárosban élünk, annak is a szélén, itt az árak is barátiak.

DE!

Gyöngyike eljár Pestre, mindenféle oktatásra, tanfolyamra, új gépeket, új eljárásokat hoz le nekünk és olyan árakat alakít ki rá, hogy egy átlag embernek is megfizethető legyen.

Olyan jó híre van, hogy 50km-es körzetből jönnek a vendégei.

Pontos, tiszta, mindennel utána jár, rugalmas.

A fiam kamasz, neki is meggyűlt a gondja a pattanásokkal, de Gyöngyike az ő arcát is szépen rendbe hozta.

20. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 18. - Jooeva)
2021. szept. 5. 10:08
Az tuti, hogy 1 jó kozmetikus aranyat ér! :)
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Jooeva)
2021. szept. 4. 22:11

Hát megrendeltem amiket mondott.

Kíváncsi leszek majd rá.

18. jooeva (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:44

15 éve járok már a kozmetikusomhoz, mindig kérdezgettem, hogy szóljon, ha már kell a plusz krém-kezelés-akármi, hogy kicsit lassítsuk a megereszkedést.

Nem tukmálós, de tényleg a vendégeiért van. Minőségben, szakértelemben csillagos ötös!

Én 40 után láttam, hogy bizony hat a gravitáció, fogy a rugalmasság...

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Jooeva)
2021. szept. 4. 20:01

Állagmegóvás.

Na ő is ezt mondta. :)

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 4. 19:59
Adott termékmintát, ma bekentem vele az arcom és szépen beszívta a bőröm. Úgyhogy lehet megveszem tényleg.
15. jooeva (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 19:44

Azért érdemes a krémekre is beruházni, amit ó ad, ajánl, az tutira a Te bőrtípusodnak való.

Állagmegóvásra is kell gondolni.

Én is épp tegnap voltam, 2 óra, isteni volt!

Októberben pedig újra jönnek a savak!

14. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 16:31

Szia!


Az jó, ha úgy érzed, hogy jó volt, szerintem, ha 1-2 hét után is így gondolod, hogy szép az eredmény és szeretnél még menni hozzá, akkor majd sztem a krémajánlás tekintetében is megbízhatsz benne.

2021. szept. 4. 14:44

Sziasztok! Tegnap voltam.

Kb 1,5 óra volt. Hűledezett, hogy nem használok semmi krémet és vízhiányos a bőröm. Ajánlott lemosót, tonikot, krémet, szemkörnyék ápolót. Gondban vagyok, hogy érdemes-e megvenni.


Maga a kezelés jó volt, de a mitesszer nyomkodásnál azt hittem felugrok és elszaladok :D

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Jooeva)
2021. aug. 31. 21:23

31 éves vagyok.

Végülis ártani csak nem árt. :)

11. jooeva (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 20:25

Ha jó szakemberhez mégy, csak nyerhetsz vele. Nem tudom, hogy milyen korosztály vagy...én így 44 évesen negyedévente megyek arctisztításra, kezelésre.

Ott szépen kipihenem magam, ellazulok, jót beszélgetünk...

Ami fontos, hogy minőségi krémeket használjon. Enyém Ilcsivel dolgozik és egyéb teljesen mindenmentes dolgokat használ.

No és hogy a bőrtípusodnak megfelelő kezelést, krémeket kapd.

2021. aug. 31. 20:17
Már elbizonytalanodtam, hogy nekem kell-e ez..
9. abrakadabra01 (válaszként erre: 4. - Jooeva)
2021. aug. 31. 14:48
Ugyanígy történik nálam is.
2021. aug. 29. 13:17
Normális teljes kezelés kb 90-120 perc.
2021. aug. 29. 09:11

Tini koromban nekem bő 2 óra volt. Ráadásul havonta jártam.

Most már 1 óra alatt megvagyok. Az arc masszázs részét nagyon imádom! :-)

6. syria (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 08:51

15 perc nem elég rendes arctisztításhoz. Nekem 1,5 óra szokott lenni, és elég évente 1-2 alkalommal, mert csak néhány mitesszerem, meg grízem van. Egyébként 5 heti rendszerességgel járok, akkor a kezelés megvan 1 óra alatt.

Az ár nagy mértékben függ attól, hogy hol van az üzlet, és a kozmetikus milyen anyagokkal dolgozik.

2021. aug. 29. 08:43

Sziasztok! Köszi!


Még csak 1x voltam kozmetikusnál, akkor a szemöldökömet rakta rendbe. Utána meg azt mondta nem enged el tisztítás nélkül. Az kb 15 perc volt. De szerintem csak lemosta a faggyút, meg még valamit rákent, meg krémezett. De utána napokig szép volt a bőröm és puha. De csak 1500-at fizettem.


Aztán most úgy voltam vele jó lenne talán újra. És így kértem a szemöldök szedést meg arctisztítást. Erre azt mondta, akkor ez időigényes lesz. Szóval talán több dolgot tesz majd rám. Egyébként sima a bőröm, mitesszereim vannak.

2021. aug. 29. 06:23
Kb. 2 óra. Arcfertötlenítés, radírozás, gőzölés, egy kis masszázs, jön a tényleges tisztítás, újra fertőtlenítés, mindenféle tápláló, nyugtató krém, a korodnak, bőrödnek megfelelően. Nekem a végén jön még egy kombó, amit csak másnap lehet lemosni. 1-2 nap alatt megnyugszik a bőr és szép lesz. Nálam igy megy, 44 vagyok és még vannak pattanásaim. Télen volt 3 kémiai hámlasztásom, sokat segített.
3. NomNom (válaszként erre: 2. - A6f6bb6c75)
2021. aug. 29. 05:00

Hát ez tényleg a kezeléstől függ, nekem 2 óra volt.


Árat az adott kozmetikusnál kell nézni.

2021. aug. 28. 23:34

Hát remélhetőleg hasznos lesz, attól függ, hogy milyen szakember a kozmetikus.

Ált. nekem 35-45 perc volt a dolog, kényelmesen, és kissé fájdalmas; de ez attól is függ, hogy milyen kezelést választottál, meg milyen állapotban van az arcbőröd, stb.

2021. aug. 28. 22:37

Mennyi ideig leszek ott?

És hasznos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook