Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jan. 24. 17:50

:) Miért rendőrnek édes öreg milyen jogai vannak?

ügyészségen feljelentenek jobban rábaszol mint aki gyilkol és mondjuk meg veszi kilóra az egész bíróságot, bizonyíték eltüntetése meg jól megy a korrupt kollégáidnak!


Saját házam tájéka köszöni rendben!


Pedofilia : ha egy 16 éves srác vagy tőle idősebb megront egy fiatalkorút (Ergo a simán 5év kórkülönbséget is lehetne büntetni) de ügye az 5év az még fogjuk rá elmegy :)

de amikor 10évekről beszélünk :S

és azt ne mond nekem hogy ha eljutsz odáig akkor te hagyod a 22éves lányod egy 50évessel :D


-mert én mint jó érzésű apa, ilyen esetbe, lehet az illetőt feldarabolnám- :)


kisfiú - hát nem tudom, itt valszeg a tiszta erkölcsire gondolsz? Hát sajnos az enyém az :D köszönthető bizonyos köröknek :) minden részről!

És hogy a hatósággal max egy bizonyos zászló miatt kerülök szóváltásba! Az meg csak nekem jó!

És arról én nem tehetek hogy pár vadbarom bunkó

rá kiáltja hogy fasiszta, meg hogy ez önkényuralmi jelkép!

Ezzel az ilyenek az igazi magyarságot meg tagadják!

és ti mint rendőrök néha még jól is esek ilyen zászlót cipelő emberkébe belekötni és meg beszélni vipera kíséretében a dolgot!

de az meg már szopacs mikor rendőr alezredes jó barátja és van egy nagybácsi is az ügyészségen!

És mikor szépen meg beszéljük hogy akkor most a vipera másik felén te leszel :D

akkor kicsit le tudd punyadni a szátok :)

De nem baj amíg védett vagyok a köröknek köszönhetően!

De lehet te a rendesebbik fajta vagy aki képes pesten a kollégiáit dobálni :D és segít fel gyújtani az mtv székházat!

:D és hogy nem viccosztály a rendőrség na azt kétlem! Majd ha érzékelem azt hogy fel léptek olyan esetben úgy ahogy kell! Akkor beszélünk addig meg ne feszegessük e témát. Mert az igazi és komoly bűnöző meg tud bújni holmi mentelmi jog mögé! És mit csináltok ti :D semmit! :D


(jajjj tudtam nem kéne belefolynom mert elszalad a paci)

De a hívatásod remélem egyben a feleséged is!

tisztogasd a kis mp5 -ösöd meg kis glockod vagy berettád, dicsérgesd csak az acélmavasokat :)

gerjedj rá egy új golyóállómellényre :)

De ha gyereked lesz majd át értékeled a dolgokat !

És neked/nektek kéne igazán a házatok táját rendbe tenni (nagyon sok minden miatt amikkel valszeg tisztában vagy)

333. 80ASIQ
2009. jan. 24. 15:34
Ez igaz. Viszont aki fiatalabb, hosszú özvegységre számíthat.
332. Grácia
2009. jan. 24. 14:24
Férfias harcok... :)))
2009. jan. 24. 14:18
És aki trágárkodik, hülyeségeket beszél, vitatkozik veled, azt te hivatalból üldözöd? Ezt tanultad?
330. 68f3da251d (válaszként erre: 328. - 852308703c)
2009. jan. 24. 14:11
Oda jár be tanszerekért a pasi? Miért nem mondod meg neki, hogy téged zavar, amikor idegen ember ilyen témákat feszeget?
2009. jan. 24. 14:09
A te munkád a másképp gondolkodók üldözése?
328. 852308703c (válaszként erre: 319. - 68f3da251d)
2009. jan. 24. 12:26
tanszer+konyv uzlet hogy felreertes ne essen bizonyos korokben...:)
327. spinneli (válaszként erre: 316. - 68f3da251d)
2009. jan. 24. 12:22

az érzékenységedre való tisztelettel a többit listába szedtem és szétküldtem privibe.

:)

2009. jan. 24. 11:19
Nekem volt kapcsolatom 10 évvel volt idősebb nem ment én éreztem a kor különbség hátrányát.De mindenki úgy él ahogy akar.
2009. jan. 24. 11:18
Csak se köpni se nyelni nem tudtam mert először szóltam a témához hozzá miért zúditottál az én nyakamba mindent.
2009. jan. 24. 10:41
Én nem beszéltem pedofíliáról azt hiszem ezt a szót nem használtam csupán azt szerettem volna kifejteni ,hogy a fiatal még táncolna,bulizna az idősebb otthon ülne.Nem tudom miért nem azt vetted ki amit írtam.Ha két ember szereti egymást meg fogja oldani de én azt hiszem hosszú távon át nehéz.
2009. jan. 24. 10:01
Szerintem ez már generációs különbség és nem működhet hosszú távon .Mást akar a fiatal és mást aki idősebb.
322. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 319. - 68f3da251d)
2009. jan. 24. 05:46

Könyvesbolt Féle!


(a hölgy lovagnál van 7végén, és nem biza hogy jön válaszolni)

2009. jan. 24. 05:42

ez lenne a válaszod ? :D Grat!


Mert a 2 dologközt nagy a különbség!

Amúgy jogilag tisztában vagy azzal hogy ha körkülönbséget nézzük ez akkor is csak pedofil-ia marad! Vagy az csípi a pelust, hogy szívből kívánom az ilyeneknek, hogy a sors visszacsapjon?

:)

De lehet az a képecske és a neved csak mű

Bár manapság a "kommandósok mint a rendőrök már csak viccosztály"


Szerintem pajti, te belül gyáva vagy! És csak próbálsz kis nyomoronc életedbe így életet vinni!

De sajna Bratyesz, nagyon kevés vagy te az én súly csoportomhoz! Ilyen szinten!

:) Még gyúrj egy picit vazze, ha kóstolgatni akarsz!

320. Grácia (válaszként erre: 319. - 68f3da251d)
2009. jan. 24. 00:30
sex shop?? :P
319. 68f3da251d (válaszként erre: 318. - 852308703c)
2009. jan. 24. 00:27
Milyen üzlet?
2009. jan. 23. 22:29
Ma az uzletbe egy kb nalam 30 evvel nagyobb fefi olyan ajanlatokat tett...es olyan mondatok hangzottak el a szajan ami egyertelmu.."egyedul lakik" stb nos-sex es viccek...amikor mar meglatom hogy jon az uzletbe felfordul a gyomrom mert tudom kezdeni fogja...es 100% nem adtam szabad utat az ilyesfajta kozeledesnek...szoval nyilvanvalo az ilyesmirol a velemenyem....tolem eljenek boldogan akik ilyen kapcsolatba vannak...de hogy szamomra undorito..az 100% ;)
2009. jan. 23. 21:36
Nem kizárt az ilyen kapcsolat,viszont abnormális....
316. 68f3da251d (válaszként erre: 314. - Spinneli)
2009. jan. 23. 17:56
A többit ne is sorold, hogy még mi-mindent imádsz. Azért mégiscsak bannak határok!
315. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 314. - Spinneli)
2009. jan. 23. 11:46

Ez most jól eset :)

Köszönöm Cunci :)

Cuppp

2009. jan. 23. 11:00
én imádom a cuncinak hívnak.
2009. jan. 23. 10:55
A lényeg,az hogy nem mindegy milyen stílusban írja le valaki a véleményét.lehet azt normális ember módjára is tenni. Hála istennek,nem vagyunk egyformák.Minket az élet igazol.Úgy gondolom,hogy nem idegen emberek undokságaival kell törődni,hanem elsősorban a családdal.én személy szerint azért írtam le a véleményemet illetve az életünket,mert vártam,hogy aki hasonló "cipőben " jár az reagál.de elfogadom az ellendrukkereket is,csak a hangnemen kellene változtatni.Úgy éreztem ,hogy amikor utoljára megnézem ezt az oldalt,ezt még leírom.Mindenkinek sok boldogságot kívánok.Mindegy mennyi korkülönbséggel él együtt valakivel. Még 1 szer legyetek boldogok.Őszintén kívánom.Ne gyűlölködjünk,van mindenkinek mostanában szerintem elég gondja.Aki írt nekünk jókívánságokat, azoknak nagyon köszönöm.Remélem augusztusban jó hírekkel térhetek vissza.Sziasztok.
2009. jan. 22. 22:29

Cunci - ez részemről nem sértés volt hanem becézés!


2 köntös - miért te ennyivel különb lennél nálam?

"egyszerűen csak egy beképzelt bunkó kis köcsög vagy" ídézet tőled


Tudod Árpánk apánkra Nem csak te és ők, de ugyan úgy én is szégyent hoztam! (és itt nem folyok bele politikailag sem történelmileg, sem társadalmi értékekben. Mert azt szerintem nem ebben a forumban kéne levezetni -és nagyon elszállna e rész, a részemről)

És a sértegetésről annyit te hogy jössz hozzá?

amúgy szerintem itt elgondolkodhatnál már pár apróságon mint politikailag, mint emberileg...


amúgy meg

"kinek nem inge, nem veszi magára"

vagy válaszolhat rá ő hasonló kép vagy finomabban vagy durvábban -de ha ezt harmadik személybe felkérésre teszi meg valaki az már kicsit jellemezhető -és nem pozitívan! ha mint külső önálló harmadik félként reagálsz akkor először is tedd fel a kérdést

hogy ezt édes öcsém minek szántad "Cunci" -és akkor valszeg be pötyögtem volna ugyanazt mint amivel nyitottam!

Ez nálam kb mint a "Cica" vagy az "édes" vagy a "szívecském"

ergo ezt kajak benézted akár csak a többit!

311. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 310. - 68f3da251d)
2009. jan. 22. 22:17

ohhh! és majd te fogod meg határozni kivel mit csinál a lányod szerintem NEM! :D

És tudod máris önmagaddal és jelenlegi nézeteiddel került szembe! Tehát milyen ember is vagy nekem szabad -de a lányomhoz egy idősebb ember se nyúljon ?

Szerintem itt buktál meg! Ahogy valaki mondá ülj le fiam egyes!

310. 68f3da251d (válaszként erre: 309. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 22. 20:47
Biztos lesz sok öreg, aki rá fog gerjedni, de nem fogom a közelébe engedni őket. Nincs igazság a világon.
309. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 308. - 68f3da251d)
2009. jan. 22. 20:40

hát majd másképp áll a szád széle ha lesz egy lányod akire begerjed egy kórodbeli.


akkor majd talán érzékeled ennek te is a súlyát !!!

308. 68f3da251d (válaszként erre: 307. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 22. 20:34

Ebben tökéletesen igazad van. Ha irritál az a jelenség, hogy fiatal csajszik öreg pasikkal szűrik össze a levet, akkor nyugodtan elmondhatod a véleményed. És akkor is, ha nem zavar, csak kedved van elmondani, hogy mit gondolsz. És az se számít, hogy miért zavar, hogy csinos fiatal csajszikra vén szatírok csorgatják a nyálukat :-))

(amit én támogatok)

307. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 301. - A1baa7edcc)
2009. jan. 22. 20:31

ez nem energia pocsékolás! :D

és nem ilyenek akarok látszani hanem a véleményekben ez szokott lenni


vajon miért irritál ? na ez egy jó kérdés :D


de vissza is kérdezhetném


ha már irritál engem e téma akkor, miért ne fejtsem ki a véleményem, vagy miért kéne alá bólogatnom bárkinek is e témában?


de amúgy ha elolvasod a dolgaim rájössz....

306. 68f3da251d (válaszként erre: 305. - 00daeee455)
2009. jan. 22. 16:35
Mi van szerinted is?
2009. jan. 22. 16:17
szerintem is
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook