Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! fórum

Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Mosolygós Napocska)
2010. febr. 28. 14:28
Szia! Én két hete fogtam hozzá az étekzésem egészségesebbé tételéhez. Most én is hanyagolok minden fogyókurás módszert, egyszerűen sok gyümölcsöt, zöldséget, natúr jogurtot, rostos dolgot eszem, míg hanyagolom a fehér kenyeret, tésztát, krumplit, édesítőszert és a cukrot is.
2010. febr. 28. 14:24

Sziasztok!

Végre elhatároztam, hogy elfogadom és szeretem magamat és megpróbálok mindent megtenni azért, hogy egészségben megmaradhassak azoknak, akik szeretnek és akiket szeretek. Egyetlen diétás módszerben sem hiszek. Ezekkel még csak ideig-óráig tudtam megtartani az egészséges testsúlyomat, nem beszélve arról, hogy jól sem éreztem magamat közben, hiszen állandóan nélkülöznöm kellett valamit, ami csak még több stresszt eredményezett. Szerintem csupán a mértéket kell tudni megtartani és persze rendszeresen mozogni. Ez így nagyon egyszerű dolognak tűnik, de a megvalósítás mégis sokszor nagyon nehéz. Örülnék, ha csatlakoznátok, mert hiszek benne, hogy együtt könnyebb legyőzni az akadályokat, átlépni a buktatókat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook