Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! fórum

Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 1. 07:36
Jó reggelt! Csak én vagyok itt, remélem ez azért nem fog így maradni. Kint borzasztóan borús az idő...de...nem fogja elrontani a kedvemet...sőt...nagyon jó napom lesz...sok-sok aranyosabbnál aranyosabb emberrel fogok találkozni:)
2010. febr. 28. 22:27

Örülök, hogy ilyen sokan vagyunk a fórumon:) Szerintem mindenkinek sikerülni fog elérni a célját. Az a lényeg,hogy ésszel csináljuk, ne erőltessük meg magunkat hirtelen és türelmesek legyünk, mert lehet,hogy sok-sok türelemre lesz szükségünk.

Lemértük barátnőmmel a derékbőségemet, ha jól emlékszem: 96 cm. A legszélesebb részemen pedig...ami sajnos nem a mellem környékén van:) 116 cm vagyok. Ez combtájékban van.

És agyban is el kell döntenem, hogy fogyok, hogy merek megszabadulni a kilóktól, hogy merek kinyílni úgy igazán.

2010. febr. 28. 22:18
Én 168 cm vagyok.
2010. febr. 28. 22:18
Én csak formálódni szeretnék, már fogytam valamennyit. A hasam hamar felpuffad, amúgy nem lenne gond vele. Inkább a combom és a hátsóm nagy és lötyög a hájtól. Állítólag fogytam, többen mondták. Az oldalamon látják és az arcomon, hogy horpadtabb lett. Idősebbek be is szóltak, hogy híznom kellene, mert horpadt a fejem. Beszóltam nekik, hogy legalább így hasonlítok a macskámra. :)
2010. febr. 28. 22:17

Én eddig nem igazán sportoltam semmit sem. Kezdő vagyok:) Maximum sétáltam, meg biciklizni szoktam...néha....de holnaptól szeretném, ha másképp lenne.

Van itthon szobabicaj, azon szeretnék tekerni, meg kocogásra is gondoltam, ha jön a jó idő. Néha táncolok vagy tornázom itthon.

2010. febr. 28. 22:17

Szerintem mindent szabad enni, csak mértékkel és meg kell válogatni, hogy mivel eszed...


Napocska, hány cm vagy? Nyugi csak úgy látszik, hogy nehéz leadni, aztán rájössz, milyen könnyű volt.. Vagyis a 12 kg-val én így voltam :)

2010. febr. 28. 22:15
Nem, ahhoz ma nincs erőm. :) Kevés paprikáskrumplit ebédeltem. Elvileg krumplit sem szabad enni, de szerintm jó pár fokkal jobb,mint a tészta.
2010. febr. 28. 22:15
Nagyon ügyesek vagytok! Most olvastam el, hogy ki milyen sokat fogyott. Én 10 kilótól szeretnék megszabadulni, de az első célom a 75 kg. Ezt szeretném elérni 1 hónap alatt. Olvasom itt, hogy huszon-harminc:) kilókat fogytatok....én úgy érzem, hogy ettől a 10-től nehezebb lesz megszabadulni.
54. moncsicsi83 (válaszként erre: 50. - Evawitch)
2010. febr. 28. 22:08
Jaaaaaa, azt hittem, te csináltad ;)
2010. febr. 28. 22:08
Most, hogy 1 hete nem mozogtam, edzettem, ettől a sétától annyira fáj a bal lábam, mindjárt leszakad. :S
52. moncsicsi83 (válaszként erre: 48. - Mosolygós Napocska)
2010. febr. 28. 22:08
A vértóra, az van most feltúrva. A járdát felszedték, és tiszta sár minden :( Remélem azért pár hét múlva már futható lesz, mert nagyon mennék már....
2010. febr. 28. 22:05
Nem tűntem el, csak átmentem beszélgetni egy barátnőmhöz.
50. Evawitch (válaszként erre: 47. - Moncsicsi83)
2010. febr. 28. 22:05
Ez valamilyen paprikás halrúd volt,amire az volt írva, hogy rákízű hal. Olcsó is volt és finom is. :)
2010. febr. 28. 22:05
Sziasztok!
48. Mosolygós Napocska (válaszként erre: 15. - Moncsicsi83)
2010. febr. 28. 22:04
Moncsicsi Te a Vértóra gondolsz? Vagy a Záporkerti tóra? Csak, mert néztem, hogy Te is szegedi vagy.
47. moncsicsi83 (válaszként erre: 44. - Evawitch)
2010. febr. 28. 21:31
Na látod, egyből mennyivel jobb kedved van :) És még nem is etted tele magad. Milyen halacskát ettél? Én is gondolkodtam, hogy jövőhéten csinálok...
46. moncsicsi83 (válaszként erre: 43. - 4abfd92b5a)
2010. febr. 28. 21:30
Szia, szerintem van itt még hely :) Habár a fórumindító eltűnt :(
45. moncsicsi83 (válaszként erre: 42. - Lolitarita)
2010. febr. 28. 21:30
Ha a fogigátlót most hagytad abba, annak lehet ilyen hatása, nálam is volt ilyen, de nálam a hormonok nagyon nincsenek rendben. Most kezdtem újra a gyógyszert. Nem lehet, hogy ha nincs gondod, hogy így ürülnek ki a méreganyagok a szervezetedből?
2010. febr. 28. 20:58
Sziasztok! Voltam Tescoban és csupa egészséges dolgot vettem! :) Banánt, narancsot, kivit, finom kenyeret alacsony szénhidrát tartalommal. :) A cicáknak is vettem finomat. :) Cukormentes enrgiaitalt ittam hazafelé. Vacsira halacskát ettem. Szeretem az egészséges ételeket, mert nem a mennyiség fontos, hanem a minőség. Szerintem finomabbak is, mint az ócska agyoncukrozott izék. A sok mesterséges anyagot is próbálom kerülni. Még az aszalt datolyában is E akármi van. Meg se vettem. :(
2010. febr. 28. 19:39

sziasztok!

olvastam a forum cimet és arra gondoltam belépnék., ha még van hely :))

42. lolitarita (válaszként erre: 40. - Moncsicsi83)
2010. febr. 28. 17:36

Háááttt!!!A nyakamon a bőröm:olyan mintha pattanások lennének elég aprók és kis csoportokban jelennek meg.voltam bőrgyógynál,nőgyógynál,minden rendben.A hormonok is.A bőrdoki azt mondta,h talán a férfihormon miatt van a mi most megemelkedhetett mivel fél éve hagytam abba a gyógyszert.(fogigátló)

De most jön ki????Szerintem vmi allergia mert nem múlik el.Ha kozmetikushoz megyek és kikezel az meg meg sem látszik,annyira nem érzékeny a bőröm.

Hát nem tudom mi a franc ez de már unom.3 hónapja ezzel küzdök!!

41. moncsicsi83 (válaszként erre: 39. - 337ac1489c)
2010. febr. 28. 17:06
Télen nekem sem volt akaraterőm, én is holanptól tűztem ki a diéta és tornát. Én még kb 5-7 kg-ot (elég már az 5 kg is) szeretnék még leadni. Hát akkor sok kitartást nekünk :)
2010. febr. 28. 17:05

Evawitch menj, sétálj egyet. Én ha nagyon unatkozom és éhes leszek -nálam is ez a probléma sokszor- elmegyek sétálni, vagy mozgok egy kicsit. A mozgás, természetben járás jó az éhesség ellen :) Vagy rágcsálj el egy répát. Az legalább egészséges ;)


Egyébként én sem vettem észre, hogy többet költenék egészséges kajára. Némely dolgokat nem veszek meg, helyettük másból tankolok be. Kb ugyanott vagyok.


lolita, milyen a nyakadon a bőröd? Nem lehet, hogy onnan is fogytál és ott nem olyan rugalmas a bőr? A 2-3 liter víz lenne a normális, szóval attól nem lehet Előtte ittál baromi keveset... A káros anyagok meg hogy meddig ürülnek? Passz... Amíg vannak? :)

2010. febr. 28. 16:58

Sziasztok!


Az utóbbi időben sajna nálam is a kitartással és az akaraterővel van a gond....de holnap március 1, tavaszi hónap első napja, most már meg kell emberelnem magam, mert egy jó 10 kg-ot még szeretnék ledobni magamról!!!:)


Amúgy tavaly június 21-én kezdtem el az 1200 kcal-os hamizást és a heti 3-4-5x-i tornázást és 4 hónap alatt le is ment 18 kg...aztán kb. 4 hónap "pihi" következett...a téli hónapokban nem volt már akkora akaraterőm...az utóbbi napokban meg nagyon nem, így sztem még híztam is 1-2 kg-ot...de holnaptól erős leszek!!!:)


Remélem...:)

2010. febr. 28. 16:41

Sziasztok!!!

33 éves anyuka vagyok!!! Olvasgattam a hozzászólásaitokat és el vagyok képedve,h tele vagytok kitartással!!!Nálam itt szokott bukta lenni de most én is "kemény"leszek és nem csábulok el.Már 3 hónapja birom,tornázom is és leszaladt 6 kg.

Tényleg!!!!Tudtok segiteni????A bőröm nagyon csúnya lett de csak a nyakamon!!!Létezik,h a méregtelenités miatt.????(az eddigi folyadékbevitelem 4-5 dl volt ebből 2 kv,most meg 2-3 liter sima viz)Meddig ürülnek a káros anyagok???

Köszi a választ!!!

2010. febr. 28. 16:09
Előtte sem ettem mekis kaját, pizzát meg ilyet hülyeségeket. Nem is szeretem. Mindenki oda van a pizzáért, de én nem. Azért írtam, mert pl. a sajtos tészta olcsóbb, mint egy salátát összerakni. Reggelim az mindig joghurt jó reggelt keksszel. Szerencsém van, mert húgoméknál nyáron terem gyümölcs és majd hozok tőlük egy vagonnal. Nyáron megoldódik az éhségem, a gyümölcs hiányom. :)
2010. febr. 28. 16:02
Én nem vettem észre, hogy több pénzt költöttem volna egészséges kaják megvételével mint a sok szemét (cukros, félkész, mekis kaják)esetében.
35. Evawitch (válaszként erre: 33. - 156a5eb9fd)
2010. febr. 28. 16:01
Ez után is szó szerint zabálhatnékom támad. Ha szörnyen unatkozok, nagyon rossz. Ha takarítok, akkor is unom magam, mert nem szívesen csinálom. :) Ki kellene tényleg nézni boltba valami vacsoráért, mert nincs itthon semmi estére. :S
2010. febr. 28. 15:59
Nem írtam le, hogy én is elkezdtem egészségesebben étkezni, járok konditerembe is. Ezen a héten nem voltam, mert beteg lettem. Jövő héttől ismét meg lesz a heti 3 alkalom. Páran leszólnak azért, mert nem eszek fehér kenyeret és ha a melóhelyen kínálnak cukorral, nem fogadom el. Nem is szeretem a cukrot. Csak ásványvizet iszok, esetleg gyümölcslevet. Az üdítőket nem szeretem, 1 éve nem vedelek meg semmi ilyesmit. Mindig megnézem a vásárolt dolgok dobozán, hogy mi van benne. Problémám az egészsége életmóddal az, hogy nagyon drága. :(
2010. febr. 28. 15:57
Evawitch: tornázz 30 percet vagy fesd ki a körmöd, vagy olvass egy jó könyvet
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook