Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » EFT kopogtatós gyakorlatok tapasztalatai fórum

EFT kopogtatós gyakorlatok tapasztalatai (beszélgetős fórum)


12. Enissa (válaszként erre: 11. - Papája)
jan. 7. 16:49

Mégis mennyien hisznek benne, a hit meg gyógyít.

Nekem az verte ki a biztosítékot, amikor értelmes nőnek gondolt egyén, valami számsoros orosz csodában hitt, hogy attól kinő a fog. Rengeteg pénzt invesztál ilyenekbe, hogy kapjon róla egy oklevelet, ezzel feljogosítva magát arra, hogy ezzel a megszerzett tudással "gyógyítson" jó pénzért. Nincs ez jól szabályozva hazánkban. Mert nagyon jól meg él a kuruzslásból, azoknak az embereknek a pénzéből, akik az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodnának.

11. papája (válaszként erre: 7. - Enissa)
jan. 7. 12:54
Hogy ez mekkora baromság !
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 15:58
Oké! Én is rátaláltam, lehet hogy egyezik az eredetivel. csak 2 perccel rövidebb az enyémnél, az elejébe belenéztem, jónak tűnik. Sikeres gyakorlást kívánok!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 55Judit)
jan. 6. 15:44
Köszönöm szépen.Már kaptam linket, erről megpróbálom.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Enissa)
jan. 6. 15:43
Köszönöm szépen kipróbálom.Eredményről beszámolok.
jan. 6. 15:39
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 15:26
Eddig lázasan kerestem a videót, mindhiába. Viszont eszembe jutott hogy én amikor elkezdtem gyakorolni lementettem magamnak, mert gyakran kimaradozott a netem, és gondoltam így meg lesz bármikor. Viszont csak a videó hangját tudtam lementeni, ha ismered a kopogtatás módját és érdekel, szívesen odaadom a vezetett kopogtatást. Attól hogy én nem érzetem hatását neked jó lehet, hisz nem vagyunk egyformák. Én ingyen adom!!!😀😀
5. Enissa (válaszként erre: 4. - 55Judit)
jan. 6. 15:22
Undorító emberek vannak, én sajnáltam a szomszédom, mert ilyen önzetlen emberrel én még nem találkoztam, a reikit is ingyen alkalmazza csak másoknak (ismerőseinek) Azt mondja, gyógyítani pénzért becstelenség.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - Enissa)
jan. 6. 15:15
Döbbenet micsoda üzletet csináltak belőle! Mikor még élt Eőry Ajándok ingyenes volt, bárki gyakorolhatta, volt sok településen ingyenes gyakorlóhely. Meg lehetett venni CD-n, szomszédasszony is így vette, valami 1.500 ft körül volt. Én a youtube-ról tanultam meg, a CD tartalom volt felrakva.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 15:07
Én egy bő évig kopogtattam, semmi változást nem tapasztalatam. Akkor hagytam abba mikor meghalt Dr. Eőry Ajándok. Nem tudom, a videója erről fent van-e még a youtube-on.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 15:07

Ha az ujjbeggyel kopogtatásra gondolsz, a szomszédom ajánlotta, hogy alkalmazzam, mert neki jó.

Addig volt jó, amíg pszichésen tudta befolyásolni, hogy jó lesz tőle, amikor igazi gondja lett lópikulát nem ért, a tanfolyam amiért nem keveset fizetett semmire nem volt j éles esetre. Pedig neki meg van a reiki végzettsége is. Azzal együtt nem ért semmit neki.

jan. 6. 14:55

EFT kopogtatós gyakorlatok alkalmaztátok már??

Mennyi időn belül van változás??

Köszönöm.

Várom válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook