Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édesanyám előtt szégyellem magam. Mit tegyek? fórum

Édesanyám előtt szégyellem magam. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. aug. 4. 14:14
Kétkedve fogadom, lehet, hogy ez is egy kis vasárnapi unatkozás?
18. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 14:13
...és erre négy évet vártál hogy itt nyisd erről fórumot?
17. Böce (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:47
Miért nem tudsz elköltözni? Miért nem hagyhatod egyedül?
16. gabbbicica (válaszként erre: 8. - 16b5d6ae34)
2019. aug. 4. 13:47

Ha valakinek van munkahelye, akkor a fizetesebol akar Budapesten is ki tud venni egy szobát egy lakásban, ha teljes lakas berlesere nem futja.


Ahol a lakotarsa nem szol bele; hogy lefekszik-e valakivel, randizik-e vagy nem alszik otthon. Es akkor lesz eselye egy normalis parkapcsolat kialakitasara.

15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:47
Én úgy otthagynàm mint a sicc! Nekem biztos nem mondaná meg kivel fekszem le, meg mikor! Pfuj de mocskos egy viselkedés ez. 😠
14. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:46

Már miért nem hagyhatnád őt egyedül? El tudja magát látni, felnőtt ember éppen úgy, mint te.

Miért kellene vele együtt élned?

Állj ki magadért, és állj a sarkadra! 18 elmúltál, dolgozol, vagyis felnőtt vagy. Miért is kellene megfelelned az anyukád régimódi elvárásainak?

Nyugodtan aludj a párodnál, csak szólj neki előre. Azért ne aggódjon érted annyira.

Nem a tulajdona vagy, hanem a gyereke, aki azt csinál, amit akar!

Mi az, hogy titkos randi? Nem kell titkolóznod, hiszen ez az élet rendje.

Az anyukádnak semmi köze ahhoz, hogy te kivel, és mikor alszol. Tégy úgy, ahogy szeretnél, ő pedig törődjön bele végre, hogy a lánya felnőtt. És te is tégy úgy, mintha felnőtt lennél! Mert eddig az anyukádtól tetted függővé az életed, és ezt nagyon rosszul teszed!

De, egyedül hagyhatod, nem olyan idős még, hogy rád szoruljon. Mindenki élje a saját életét.

Egyáltalán nem kell rááldoznod az életedet. Majd ha segítségre szorul legyél ott, és segíts neki. Addig pedig élje mindenki a saját életét.

13. semleges (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2019. aug. 4. 13:45

Hát akkor dolgozzon!!

Ha nem fog akkor az anyja tartja el, rá van utalva.

12. semleges (válaszként erre: 8. - 16b5d6ae34)
2019. aug. 4. 13:43
Gyűjtsön, spóroljon, kérjen kölcsön akitől tud és menjen amerre lát. Baráttal, de inkább egyelőre anélkül egy albérletbe. Aztán majd alakul.
2019. aug. 4. 13:42

Borzalmas, h. 1 felnőtt nőt, ennyire tud az anyja terrorizálni! Ne haragudj a szóhasználatért

-talán kicsit durvának hangzik Neked-

de ez ABSZURDUM!

El se hiszem, hogy van ilyen anya a földön!

Az anyukád, nem tud róla, hogy modern világban élünk és létezik olyan hogy fogamzásgátlás???

Most jött a falvédőről, hogy azt lesi (leste) gömbölyödsz-e?!?!

NEM SZABADNA elhinned neki, hogy helytelen, amit csinálsz, beszélj vele, mondd meg neki, hogy lesz olyan, amikor nem mész haza éjszaka, fogadja el ezt!

Aludj a párodnál, aztán kis idő múlva azt is el kell fogadnia, hogy Ő alszik Nálad.

HIDD EL ÉS ÁLLJ KI MAGADÉRT!

10. Bless the child (válaszként erre: 7. - Semleges)
2019. aug. 4. 13:42
Volt stabil munkahelye. Vszínű, hogy most otthon van az anyjával, nem dolgozik
9. e310c5b9a6 (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:40

28 évesen lehetnél határozottabb. A szex valóban a házasság keretein belül kellene működjön, de már más világ van, sajnos.

Édesanyád a viselkedése alapján lehet, hogy erkölcsös, de nem hívő.

2019. aug. 4. 13:40

A költözködést leírni könnyű.

Ha nincs jól eleresztve anyagilag valaki, akkor miből és hova lehet menni?

7. semleges (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:40

Figyi, ez nem normális és ezt te is tudod. Nem igaz, hogy nem lehet leültetni és nem lehet vele megbeszélni.

Miért nem tudsz elköltözni? Van állásod, dolgozol, mint írod. Költözz össze a pasival és próbáljátok meg együtt, mert bizony feláldozod jóanyád miatt az életed, ezt akarod?

2019. aug. 4. 13:36

En is elkoltoznek. Vagyis eloszor beszelnek vele. Es ha az nem segit, utana elkoltoznek.


Total nem egeszseges, hogy huszonx evesen nem mersz mashol aludni.. vagy h nalad sem alhat senki.

5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:34

ne viccelj már,28-éves vagy,

az én lányom 29-éves soha nem szólok bele,mit hogy csinál,

5-éve Pestre költözött,éli a saját életét,vagy ő jön haza,vagy én megyek,de csak ha nincs más programja,

neked is ezt kellene,

ha igy halad a dolog,megkeseredett öreglány leszel,

állj végre a sarkadra,és ha úgy érzed hogy komolyra fordul a kapcsolatod,akkor hajrá,vágj bele,

egy életed van,neked kell élned,nem anyukádnak,

2019. aug. 4. 13:31
A saját életed kell élned, van olyan munkatársnőm aki épp olyan helyzetben volt , mint te, most az ötven akárhány évesen is az anyja irányítja, család nélküli vénkisasszony lett, megkeseredve. Én elköltöznék és élném az életem, és ez nem azt jelenti, hogy magára kell hagynod édesanyádat.
2019. aug. 4. 13:27
Én elköltöznék. Nincs az az Isten, hogy ott maradjak.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Ancsa112)
2019. aug. 4. 13:20
Felnőtt nő vagy! Ülj le vele beszélgetni. Az idők változnak, kérd meg bízzon benned! Egy életed van, amit úgy kell élj, ahogy neked jó!
2019. aug. 4. 13:16

28 éves nő vagyok. Édesanyámmal élek. Ő nagyon erkölcsös, hívő. Szüzen ment férjhez 18 évesen. Elég későn kezdtem el a fiúk iránt érdeklődni, majdnem 24 voltam mikor az első párommal összejöttem. 3-4 hónapja jártunk, mikor úgy éreztem, hogy átjöhetne hozzám... Történt ami történt, itt aludt nálam. Azt gondoltam, 24 évesen már csak nem szól bele a dolgaimba anyám. Másnap mikor a párom hazament, anyám nekem esett, hogy: mit műveltem? Hogy tehettem ezt? Biztos lefeküdtem vele, mert ő kifigyelte hogy már nem megy a tv és a nagy lámpa sem ég. És egymás után járkálunk ki a fürdőbe, meg egyéb részletek.

Elég csúnya stílusban nekem rontott, hogy egy felelőtlen k*rva vagyok, aki most leány anya lesz így, és majd ő tarthatja el a gyerekem (volt stabil munkahelyem). Borzalmasan elszégyelltem magam. 3-4 napig nem szólt hozzám és utána folyton figyelt engem, hogy gömbölyödik-e a hasam. Ezután többé nem mertem áthívni a párom, én sem aludhattam nála, hamarosan szét is mentünk.


Ennek 4 éve. Azóta lett volna olyan aki tetszik nekem, titkos randijaim voltak, mert anyám előtt ezeket nem akarom már felvállalni (egyikkel sem feküdtem le!) Most van valaki akivel talán kezdene komolyra fordulni. De ide ő sohasem jöhet. Én sem aludhatok majd nála, mert mit mondok anyámnak, hol vagyok? Annyira belém nevelte, hogy mennyire helytelen dolgok ezek, hogy magam is úgy érzem.

De úgy érzem az életem rá áldozom.


Ti mit tennétek? Elköltözni nem tudok, és nem is hagyhatom őt egyedül.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook