Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ecipő oldalról tapasztalatok? fórum

Ecipő oldalról tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 13. 18:13

[link]


Ha viszont ezt megnézed, már a képen látható, hogy a belső bélése nincs leragasztva!

13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Soyle74)
2020. márc. 13. 18:07

Én csak azért nem rendelek a Deichmanntól, mert náluk 36-os lábméretnél kezdődik az ember. Az én két lábacskám meg fénykorában is csak 35-ös volt.

Márkás kiscsizmám a "vansize" méreten kívüli web-cipőboltból van, édes kis Gabor bokacsizma, 35 és feles, éééés 6 centis kényelmes a sarka! A netről jött ez is, és igaz, hogy belülről befújtam cipőtágítóval (kívül velúr), de jó és nem fáj benne a bütyköm se! No meg féláron csíptem el!

12. soyle74 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2020. márc. 13. 17:49

Ok meggyőztél, akkor marad számodra a rendelés. :)

Persze Budapest az más, itt szerencsére van minden, Deichmann, Reno, Sebastiano, CCC, Office Shoes, stb...

Bár én tegnap éppen a kispesti Hong Kong Áruházban vettem magamnak egy könnyű szaladós férficipőt.

2020. márc. 13. 17:48
Köszi a tapasztalatokat, kicsit én is félek, mert még sosem vettem neten cipőt, de boltba menni sincs kedvem mostanában.
2020. márc. 13. 17:45
Egyébként korrekt volt a rendelés és a küldés folyamata. Nem mondhatok rosszat róluk.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Soyle74)
2020. márc. 13. 17:43

Ott se biztos, hogy van cipőbolt, csak azért írtam, mert 30 km-en belül tuti nincs.


És ha ott nem találok nekem tetsző cipőt, még tovább utazzak?

Nem szeretek már órákon át keveregni, illetve sosem szeretttem. Kinéztem, odamentem, megvettem - ez volt budapesti koromban.

Amióta lehet, azóta rendelek. Lehet, hogy rendelnék az E-cipőtől is, de egyelőre gyógypapucsot fogok venni, mert bütyköm és kalapácsujjam lett. itthon meg folyton papucsban járok. Ha valahova mennem kell, arra van cipőm, nekem nem kell sok.

Jelenleg 4 cm-s sarkú szandálra vadászom. Remélem, nyárra már lesz. Ez a sarokméret a legnehezebben kapható.

8. soyle74 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. márc. 13. 17:33

Az mondjuk úgy más valóban. :)

Meg hát úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy ha többet is rendelsz, akkor csaknem mindegyik cipővel lesz majd gond. :)

Bár ha nekem sem lenne a közelemben cipőbolt, attól még én bizony elutaznék akár 30 km-t is egy cipőbolthoz. :)

7. Guruljka (válaszként erre: 4. - Soyle74)
2020. márc. 13. 17:30
Simán! Pláne, hogy 30 km-es körben nincs cipőbolt.
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Anna790418)
2020. márc. 13. 17:29

Olcsó áron vett szandál se váljon szét az első próba után, ha lehet kérnem.

Biztos visszautalták volna az árát, de akkor már kétszeres lett volna a fuvarköltség.

2020. márc. 13. 17:11
Teljesen megbízható oldal. Most azhogy valaki olcsó cipőt vett és szétvalt azért nem a weboldal a hibás.😀😀 Ha boltba veszel olcsó cipőt az is szét megy hamar. Korrekt oldal és ha nem jó a cipovagy nem tetszik 15 napon belül visszakuldod visszautaljak az árát
2020. márc. 13. 17:07

Hogy van bátorságotok online cipőt rendelni? :)

És ha szorít, vagy éppen nagy, vagy hibás?

Én még élőben a cipőboltban is alig kapok számomra megfelelő cipőket a lábamra.

Tegnap is kb. fél órás próbálgatás után tudtam csak egy cipőt venni magamnak az egyik boltban.

Bár hozzáteszem, hogy én is néztem korábban ezt az ecipo-s oldalt a neten, és tetszett is nekem ott pár cipő, de sosem mernék felpróbálás nélkül cipőt rendelni a netről.

2020. márc. 13. 16:41

Én olcsó szandált rendeltem három éve, és szétvált azaz levált az éksarokról a borítás, a másiknál a talp. Hordani se tudtam, de ez az én hibám, mert fel volt tüntetve, hogy keskeny lábra való, és ennek ellenére rendeltem az inkább széles lábamra.

Az, hogy mindkettő szétesett, még a reklamálástól is elvette a kedvem.

Azóta vettem kilós boltban szandált, az tart.

2. Kitti0704 (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2020. márc. 13. 16:38

Szia.

Nekem egy hét alatt megjöttek a cipők és nem gagyik.

2020. márc. 13. 15:30

Sziasztok!

Szoktatok online cipőt rendelni? Milyen tapasztalataitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook