Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Siklósi György fórum

Dr Siklósi György (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
195. gera175 (válaszként erre: 194. - Orsi86)
2010. okt. 12. 07:41

Hát sajnos csak november 10-re kaptam időpntot. Addig várakozás a nagy semmire. A ciklusom nekem is kezd méginkább kitolódni, ma már a 32. napon vagyok. Nekem már ez a 3.egymástól független orvos, aki sajnos azt mondta, hogy ha eddig nem jártam sikerrel, akkor ez a gyógyszer már nem fog eredményt hozni. Csak eddig még felírták legalább.

Számomra elkeserítő az, hogy inkább több a sikertelenség mint a siker. Igazán a meddőségi centrum sem lesz megoldás, mert állítólag sokat kell menni, én pedig nem tudom a munkahelyemről kivonni magam napokra, hetekre.

194. Orsi86 (válaszként erre: 193. - Gera175)
2010. okt. 11. 12:42

Szia!

Az a baj,hogy minden orvost mást mond. Nemtudom én sem ,hogy kiben lehet bízni. De akiknek már sikerült (itt a fórumon) ők is kb 5 hónapig szedték amíg beállt a színt aztán még 5 hónapig amikor sikerült teherbeesniük. Ugyhogy én még megpróbálok nyugodt maradni és végig csinálni, ha már kb 10 hónapot erre áldoztam akkor még egy kicsit tudok várni.

Kiváncsian várom a további fejleményeket, hogy mit mondanak a meddőségi centrumban neked.

193. gera175
2010. okt. 11. 10:43
Most voltam a körzeti nődokinál, hogy feliratom a clostyt. Döbbenésemre nem írta fel. Kérdezte, hogy ellenőriznek-e ultrahanggal. Mondtam, hogy nem . Közölte velem, hogy ha eddig nem használt, akkor nem akar elkeseríteni, de nem is fog.A progeszteronszintet, lehet, hogy beállítja, de koránt sem biztos, hogy meg is reped a tüsző. Elsírtam magam a rendelőben, és kértem, hogy akkor adjon tanácsot, mert sajnos tényleg nem hallok sok jót a gyógyszerről. Az mondta, keressek fel egy meddőségi központot. Írt is egy beutalót. Azt hiszem elmegyek és meghallgatom ott mit mondanak.
192. gera175 (válaszként erre: 191. - Orsi86)
2010. okt. 10. 07:39
Én úgy olvastam, hogy az első pozitív napon, és a következő negatívon. Nekem nem volt halvány csíkom, csak egy negatív, másnap egy nagyon erős, harmadik napon ismét negatív. Amikor jelentkezett a hasi fájásom, aznap negatív lett. Kétségbe estem, hogy nincs is peteérésem. Másnap a fájdalmaim szinte elviselhetetlenek voltak. Akkor volt erős pozitív csíkom. A ciklusom nekem is kezd kitolódni, eddig 30 napos volt, a múlt hónapban viszont már 32. Megértelek, ha reménykedsz, aztán elkeseredsz mikor a 34. napodon megjön. Gondolj arra, lehet a sors karácsonyi ajándéknak szánja nektek a kis pocaklakót, azért várat még magára 1-2 hónapot.
191. Orsi86 (válaszként erre: 190. - Gera175)
2010. okt. 9. 12:27

Köszi az infót. Azért remélem,hogy nem lesz szükség az új kivizsgálásra, mert összejön 2 hónap alatt.

Nagyon drukkolok nektek is,hogy még idén baba(babák) legyen a pocakban! :)

Olvastam,hogy te is használsz ovu. tesztet. Amikor mindkét csík egyformán erős akkor kell akciózni, vagy utánna 1nap, 2nap. Mikor a legideálisabb?

190. gera175 (válaszként erre: 189. - Orsi86)
2010. okt. 7. 11:49
Nem vihetitek otthonról, ott kell a vizsgálat előtt. Egy elég kultúrált fürdőszoba van erre a célra, bár zavaró tényező, hogy mellette egy iroda van, ahonnan nálunk szinte percenként kiment valaki tűsarkúban és kopogott le a lépcsőn.
189. Orsi86
2010. okt. 7. 10:41

Én voltam a Forgács Intézetben az első vetélésem után, de nem igazán találták az okot. Cukrot vizsgáltak aztán kiderült,hogy terhes vagyok a második babámmal és már nem is mehettem vissza hozzájuk. Aztán 2 SZTK orvos is kijelentette,hogy inzulinrezisztenciám van, 2hónapig voltam ebben a hitben aztán kiderült,hogy semmi bajom. Csak a babámat vesztettem el újra, pedig akkor már ultrogestan-t is szedtem.

Ugyhogy én maradok szerintem a profnál. Itt van a fórumon több nő is akiknek sikerült , ez azért sok erőt ad!

Csodákat a Kaáliban sem tudnak tenni, egy barátnőm pont, ma hívott,hogy a második lombik sem maradt meg nekik. :(

Azt megkérdezhetem,hogy "mintát" a kivizsgáláson kell produkálni a férfinak, vagy lehet vinni otthonról "kis katonákat"?

188. gera175 (válaszként erre: 187. - Orsi86)
2010. okt. 7. 08:02

Sziasztok!

Ha szeretnétek a férjedet is kivizsgáltatni, a Prof. egy nagyon szimpatikus emberhez fog titeket elküldeni. Fél óra alatt lesz eredményetek, amiről mindent el fog mondani. Sajnos, egy pasinál kisebb a valószínűsége, hogy baj van nála. Én is azt érzem, nálam van a hiba. Én már a Kaáli Intézeten is gondolkodom, hogy el kellene menni egy konzultációra.

A cisztásodást én is olvastam, és én is nagyon aggódom, mert nekem borzalmas hasfájásom szokott lenni peteéréskor.

187. Orsi86 (válaszként erre: 186. - Gera175)
2010. okt. 6. 16:34

Én,ha decemberben vissza megyek kérni fogom,hogy újra nézzék meg a vérből a hormon eredményeket, mert lehet,hogy már nem jó. Legalábbis erre gondolok, mert a fix 30 napos ciklusaim már 34 naposak. Ugyis fizetek érte és én nagyon megnyugodnék. A cisztákat is megszeretném nézetni,hogy vannak-e, mert állítólag sok nőnek okozott cisztásodást ez a gyógyszer.

Már arra is gondoltam,hogy most meg biztosan a férjem eredményei romlottak és miatta nem esem teherbe:) Őt még nem vizsgálták ki, mert eddig 2 terhességem volt. De decemberben kérni fogom az ő vizsgálatát is.

186. gera175 (válaszként erre: 184. - Orsi86)
2010. okt. 6. 16:28
Én is még 2 havi adagot felíratok, aztán visszamegyek. Nem tudom mi lenne a következő lépés. remélem nem küld el, hogy ne türelmetlenkedjünk. Igazán ez volt az igazi próbálkozás, mivel most csináltam ov.tesztet.
185. Orsi86 (válaszként erre: 181. - Lildike)
2010. okt. 6. 16:27

Köszi, már egy kicsit össze szedtem magam. Kitaláltam egy új elfoglaltságot, ami még lehet,hogy segít is ,hogy hamarabb terhes legyek. Vettem szobabiciklit és napi 40 perceket keményen dolgozok rajta! Eddig nem mertem mozogni, mert féltem,hogy ártok vele a babának, de rájöttem,hogy lehet,hogy még 1évig nem leszek terhes. Nem utolsó sorban ebben a pár hónapban feljött pár kiló. Sokszor folytottam evésbe a bánatom. :(

Gratulálok a kisfiúhoz! :) Nem ismerem az új dokidat. Kiváncsi vagyok,hogy mindenkit neki ad e le a prof.

184. Orsi86
2010. okt. 6. 16:19

Sziasztok!

Gera, nekem még van erre a hónapra gyógyszerem és ha nem sikerül a következőre is. Ugyhogy decemberben megyek vissza a dokihoz,ha a következő 2 hónapban nem jön össze. Azért, még ne keseredj el, lehet,hogy korai volt még a teszt. Én első 2hónapban ovulációs teszttel próbálkoztam,de nemvolt eredménye. Pedig mindig akkor voltunk együtt, mondjuk amúgyis 2 maximum 3 naponta próbálkozunk, ezért nem értem,hogy miért nem sikerül. Azért ebben a hónapban is tesztelgetek, mert internetről rendeltem kb 30db-ot. :)

Neked ez a 4.hónapod?

Nagyon örülök,hogy rendeződtek a dolgaitok! :) Te meddig vársz, mikor akarsz vissza menni a profhoz, ha nem sikerül?

183. gera175 (válaszként erre: 182. - Lildike)
2010. okt. 6. 15:43

Szia Lildike!


Köszönöm az érdeklődést, nem veszem tolakodásnak. Sikerült elhárítani minden feszültséget, és befolyásoló tényezőt, igaz több hónap kellett hozzá. Jelenleg minden rendben, remélem így is marad. talán ez volt az első igazi hónap amikor tényleg próbálkoztunk ovulációs teszt segítségével.Volt is olyan érzésem, hogy tutira sikerül, mert minden olyan más volt. vasárnap kellene megjönnie, de bátorkodtam tegnap tesztelni, mivel azt mondták, hogy peteérés után kb 12.nappal már kimutathatja. Sajnos lelombozódtam, mert negatív.

Tényleg, ti pontosan meddig próbálkoztatok? 4 hónap? Ovulációs tesztet csináltál? Te tudod, hogy mikor kellene visszamenni a Prof.-hoz, ha eredménytelen a próbálkozás?

182. Lildike (válaszként erre: 180. - Gera175)
2010. okt. 6. 15:35

Szia Gera!


Tényleg sajnálom,hogy nektek még nem sikerült,de látod az én példámon,hogy nekem sem három hónap alatt jött össze.

Nem akarok tolakodó lenni,de a pároddal sikerült rendezni a dolgokat valamennyire?

181. Lildike (válaszként erre: 179. - Orsi86)
2010. okt. 6. 15:26

Szia!


Azért még nem telt el olyan sok idő,nem kell,feladni,nekem is majd öt hónapig tartott mire sikerült.

100%,hogy kisfiú és ezt előszeretettel meg is mutatta eddig mindig!!!!

Sebestyén András akinek átadott a professzor,nekem szimpatikus és barátságos volt eddig ,igaz kétszer találkoztunk.

180. gera175 (válaszként erre: 179. - Orsi86)
2010. okt. 6. 14:11

Sziasztok!


Lildike, csak irígykedni tudunk a pocaklakódért. Úgy tűnik, te a szerencsések közé tartozol.

Orsi, tervezed, hogy visszamész a dokihoz valamennyi idő után ha nem sikerül? Neked mondott valamit erre az esetre?

179. Orsi86 (válaszként erre: 178. - Lildike)
2010. okt. 4. 12:58

Szia!


Örülök,hogy jól vagytok!

Én most vagyok túl a 3. sikertelen hónapon. Épp ma jött meg. Már kezdem feladni. Túl görcsösen szeretnék végre újra teherbeesni. A ciklusaim is meghosszabbottak, az eddig 30 naposról 34-re. Minden hónapban késett ezért mindig beleéltem magam,hogy sikerült! Megmondanán a doki nevét, mert pár orvost ismerek a sote-n kiváncsi lennék,hogy kinek ad le a Prof.

Az lehet tudni,hogy kisfiú vagy kislány lesz?

178. Lildike
2010. okt. 1. 13:07

Szia Orsi!


Mi jól vagyunk köszönjük.Már nem a prof.hoz járok hanem átadott egy szintén a klinikán lévő orvosnak,akivel igaz még csak kétszer találkoztam,de megvagyok elégedve.Nálatok mi újság?

177. Orsi86
2010. szept. 17. 09:17

Sziasztok!

Nora1977 mikorra várod a kisbabád születését? Jó lenne valami jó hírt hallani ezekben a borongós, esős napokban. A többiekkel mi újság? Lildike ti hogy vagytok a pocaklakó fiaddal? Gera175 remélem jobban vagy.

176. gera175 (válaszként erre: 175. - Orsi86)
2010. szept. 4. 22:10

Az igazság az, hogy számomra megszünt létezni az anyósom... mivel elég feszült vagyok, és alapból is robbanékony, volt már beszélgetésünk, méghozzá nagyon csúnya. Én szó szerint elküldtem a pokolba... de hát ehhez a férjem gyengesége is kellett. Benne pedig már nem bízom, pontosabban a házasságunkban. Folyton a költözés jár a fejemben, aztán valami átfut és lemondok róla. .. de csak 1-2 napra, azután újra rám tör.

Becsüljétek meg az életeteket, és sosem kívánom a szenvedéseim 1%-át sem senkinek. Egyszóval nálam most nem az a téma, hogy próbálkozás-kudarc, hanem menjek vagy maradjak...

175. Orsi86
2010. szept. 3. 17:09

Kedves Gera!


Rossz olvasni a szomorú soraidat, de elképzelni sem tudom,hogy neked milyen nehéz lehet. :(

Elhiszem, hogy csalódtál a párodban. Egy anyós nagyon sokat tud segíteni, de az egész kapcsolatot tönkre is teheti.

Anyósoddal nemtudnál leülni beszélgetni, csak ti ketten. Lehet, hogy sok kimondatlan feszültségre tudnátok megoldást találni és talán így a férjeddel is javulna a kapcsolat.

Tényleg szívből kívánom,hogy megtaláld a boldogságod, vagy a férjed mellett vagy máshol. Megérdemled ennyi év nehézség után!

174. gera175 (válaszként erre: 173. - Orsi86)
2010. szept. 3. 07:45

Olvastam a korábbi hozzászólásodban Orsi, hogy a párodnak is vettél serkentőt... látod, én azt is hiába vennék, mert nem szedné be.

4 éve ismerem, 1 éves házasok vagyunk. Mondhatom "csodálatos" volt ez az 1 év. Nem tudom említettem-e, de nálunk nem csupán annyi a probléma, hogy ideges vagyok, mert nem jön a bébi, hanem sok-sok hónap műbalhé után kiderült, hogy a férjemet az anyja befolyásolta, és "rajtam verte le". Köztük a gyerektéma is, mondván minek nekünk gyerek? Ahhoz nagyon sok pénz kell, meg minek így sietni.Minden dolgot amit mi otthon beszéltünk, gondolom megrágott anyukával is, ő pedig pont az ellenkezőjét súlykolta a férjem fejébe. Mit várhatnék még ezek után? Csalódtam a férjemben, az érzéseim felé már nem olyanok mint voltak ( ha vannak még egyáltalán ). Egy dolog tart vissza már a szétköltözéstől, az pedig az, hogy ennyi egy házasság? 1 év és kifújt? De sajnos azt érzem, hogy egyedül "kínlódni" jobb mint ketten.

Úgyhogy rajta csajok, belehúzni abba a babaprojektbe, mert örüljetek, hogy egy kitartó férj van mellettetek.

173. Orsi86
2010. szept. 2. 12:22

Sajnálom, azt hittem rendeződtek a dolgaitok. Remélem gyorsan megfogan az régen várt kicsi és minden a régi sőt még jobb lesz, mivel végre család lesztek.

Régóta ismered a férjedet?

Veszekedések nálunk is vannak konkrétan nem-e miatt , de tudom,hogy a háttérben ez áll. Minden gondolatom csak a teherbeesés körül forog és sokszor nagyon ideges vagyok és olyankor szörnyű dolgokat mondok. Minden apróság felidegesít és olyankor robbanok.

De amikor belegondolok,hogy esetleg elveszíthetem a férjemet abba belefájdul a szívem, mert nemtudom elképzelni nélküle az életem. Olyankor erőt veszek magamon bocsánatot kérek és folytatjuk.

Sajnos csak a saját érzéseimet, életemet tudom leírni, remélem segít egy kicsit.

172. gera175 (válaszként erre: 171. - Orsi86)
2010. szept. 2. 07:57

Hát sajnos talán a második vagy harmadik próbálkozós hónap, de igazán 1X álltunk úgy rá a témára. Mint azt korábban írtam, minket ez a babatéma nagyon eltávolított egymástól. Az utóbbi 3 hónap pedig katasztrófa. Már minden felmerült közöttünk, kivéve a közös jövőkép, család. Sajnálom, hogy ilyeneket írok, főleg nektek, de legalább még így ismeretlenül is elmondhatom valakinek... vagyis mindenkinek. Reménykedem valami csodában, ami kiráncigál ebből a helyzetből, ami megmenthetné a házasságunkat. Azért várok csodát, mert mi már erre lehet képtelenek vagyunk emberi ésszel és értelemmel.

Már arra is gondoltam, talán az menthette volna meg a közös életünket, pontosabban nem jutottunk volna idáig, ha még az elején teherbe estem volna. Bár tudom, egy gyerek nem tart össze két embert. Most pedig már annyira nagy távolságban vagyunk egymástól, hogy nem is tudunk tenni érte.

De ettől függetlenül én mindenkinek drukkolok, mert látom azt, hogy nálatok egész más a helyzet... de hát ami igaz, az igaz: mindenhez 2 ember kell!

171. Orsi86
2010. szept. 1. 16:31

Én is hallottam a Jónás módszerről, de elég bonyolultnak tűnt a kiszámítása.

Persze minden fűszállba bele kell kapaszkodni.

Én vettem megint ovu. tesztet. Legalább tudom követni,hogy van-e peteérésem és azt is látom,hogy mikor.

Az sok erőt ad, hogy Lildikének és Noranak is csak az 5. hónapban sikerült és mindjárt meg is születnek a babák.

Ti hányadik próbálkozós hónapnál jártok?

170. gera175 (válaszként erre: 169. - Orsi86)
2010. szept. 1. 16:05

Sziasztok!


Én már teljes mélyponton vagyok, vagyunk... De épp most olvastam a jónás módszerről, vagyis Dr. Pánszky Gyuláról aki ebben nagy mester. A jónás módszerrel percre pontosan kiszámítja, mikor kell együtt lenni. Hallottatok már róla? Állítólag a leghatásosabb módszer, de elég borsos ára van. De persze mi az amibe ne akarnánk már belekapaszkodni.... Képes lennék én is elhinni már mindent, ha valami történne.

169. Orsi86 (válaszként erre: 168. - Gera175)
2010. szept. 1. 15:54

Sziasztok!


Pont, most akartam írni,hogy sajnos a második hónapom is negatívan zárult. 30-31 naposak a ciklusaim és most csak a 32. napon jött meg. Annyira beleéltem már magam,hogy baba van a pocakban, de sajnos megint csak beképzeltem minden tünetet.

Viszont elkezdem inni málnalevél teát és a peteérés után majd palástfűt fogok. Hátha segít vagy legalább ez tea főzési rituálé megnyugtat.

Férjemnek meg vettem méhpempő és tökmagolaj kapszulákat amík állítólag serkentik a katonákat.


Te hogy vagy kedves Gera?

Mivel kötöd le magad,hogy ne görcsölj?

168. gera175
2010. szept. 1. 15:45

Sziasztok!


Orsi86 mizu a mensiddel? Remélem, hogy pár nap múlva jó híreket írsz...

167. nora1977 (válaszként erre: 166. - Orsi86)
2010. aug. 24. 06:52

Így már érthető az aggodalmad! Biztos nehéz időszak lehetett az életetekben! De biztosan sikerülni fog meglátod, akkor, amikor nem is számítotok majd rá.

Újpest Károlyi Sándor Korház ezt választottam. Egy barátnőm is itt szült, ő ajánlotta nekem.

Remélem én sem fogok csalódni benne!

166. Orsi86 (válaszként erre: 165. - Nora1977)
2010. aug. 23. 14:22

Nagyon sok barátnőmnak, családtagnak született vagy fog születni babája. Sajnos ez rám nincs jó hatással, mert csak az én két angyalkámra tudok gondolni akik nem lehetnek velem. Hogy lányok vagy fiúk voltak, mennyi idősek lennének ,ha megszülettek volna... ilyen és ehez hasonló gondolatok kínoznak.

Lehet,hogy másnak segít,ha kisbabákat lát én próbálom magam távol tartani amennyire csak lehet a gyerekektől. De azért köszi!

Melyik kórházban fogsz szülni? Ha a SOTE-n akkor kinek adott le Siklósi?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook