Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


1141. Rita1188 (válaszként erre: 1133. - Lizli)
2016. szept. 14. 21:49
A honlapja pedig tele van infóval. Mindent leír pontról pontra. Más dokinál nme volt ennyi infó..
1140. lizli
2016. szept. 14. 21:13
Köszi, olyan jó hogy itt ennyire megért valaki :D ha megjártam írok, addig figyelek csak :)
1139. bellavonlarte (válaszként erre: 1138. - 6bf4d02f91)
2016. szept. 14. 21:09

Csak vàrd meg a mondókàjàt, aztàn mehetnek a kèrdèsek lizli :)

A pàromnak mèg rosszabb temperamentuma van. Mint kacsa hàtàról a víz ;)

2016. szept. 14. 20:56
Nem😁 50-60 percet szán mindenkire és ingyen...megmondja szerinte mi lenne a lejobb az alkatodhoz,mekkora fér be stb. De nyugodtan kérdezz bármit😊
1137. lizli
2016. szept. 14. 20:32
Köszi, bízom benne!:D október 17.én megyek konzira,de februárban szeretném ha lenne a műtét, csak azért megyek, hogy mire készüljek. Ha összeírom a kérdéseimet az nagy probléma lenne? :D remélem nem vág ki a füzeteimmel együtt
2016. szept. 14. 20:28
Persze, csak annyi, hogy ha éppen ilyen, nem szabad felvenni..de arany keze van!!😊😊😊😘
1135. lizli
2016. szept. 14. 20:14
Tudom,sejtem, csak nem hiszem hogy akkorát hibáztam volna, én is szolgáltató vagyok, és ha nem hívok valakit órákig vissza és hív akkor nem hajtom el, legalábbis udvariasabban sokkal. Köszi a választ:)
2016. szept. 14. 19:51
Szia! Hát azt tudni kell hogy rengeteg dolga van és tényleg mindig visszahív vagy mondja hogy mikor hívd fel...De ő akkor is profi!Ez szerintem ne tántorítson el. Lehet, hogy van olyan aki mézes-mázas, de szörnyen dolgozik...😕 Könnyen lehet, hogy valami más baja van, és az kihat mindenre, mert egész nap dolgozik....
1133. lizli
2016. szept. 14. 19:32

Sziasztok lányok! Először is ne értsétek félre, nem panaszkodni jöttem csak egy kis megerősítésre vágyom. (azt hiszem)

Olvastam itt hogy milyen tuskó is tud lenni a Doktorúr, hát megtapasztaltam. Eléggé elbizonytalanított mert ez egy óriási dolog az én életemben, hogy eljutottam idáig,hogy elég nagy részét összeraktam a pénzemnek és be mertem jelentkezni konzultációra. A szitu, hogy a számán és címén kívül semmi más infót nem találtam az oldalon, gondoltam hívom. Nem veszi fel, oké, két óra múlva megint hívtam, akkor sem. Oké még 3 óra múlva hívom, majd iszonyat lekezelő stílusba közli hogy mégis mit képzelek, hogy én hívogatom, és ha lesz ideje ő nyílván visszahív stb. Hát majdnem elsírtam magam, pedig nem vagyok egy érzékeny lány úgy lehordott. Én úgy gondoltam hogy csak van egy asszisztense aki ezt intézi,majd amikor visszahívott elnézést kértem tőle másodjára és közölte,hogy elég volt egyszer is. Kaptam tőle időpontot de tök leszart minden mást amúgy. Értem én hogy neki ilyen a stílusa de most nem vagyok benne biztos hogy ő lesz a megfelelő. Örülnék ha egy kicsit empatikusabban kezelne.. Erre számítsak a konzin is? :(

1132. ROZIGLITAZON (válaszként erre: 1127. - Lucasara93)
2016. szept. 14. 12:50
:) :) :)
1131. e10a5633f1 (válaszként erre: 1129. - 1975zsuzsa)
2016. szept. 14. 11:10
Szia! Én Debrecenbe megyek hozza konzultációra, úgyhogy igen! Egyeztess vele, hogy pontosan mikor.
1130. lucasara93 (válaszként erre: 1128. - E10a5633f1)
2016. szept. 14. 10:32
Bemehet, de szerintem jobb, ha nem, ahogy eszrevettem GL sem nagyon szereti a harmadik feleket. Ő megmondja, h mekkora méretet tud biztonsaggal betenni, ket meretet szokott ajanlani, annal nagyobbat nem fog berakni.
2016. szept. 14. 09:00
Sziasztok lányok, tudja esetleg valaki, hogy Debrecenben tart még konzultációt a doktor úr? Ajakfeltôltést csinál ott?
2016. szept. 14. 08:35

Sziasztok lányok! Gáspár doki konzultációjára bejöhet velem a nővérem is szerintetek? Én nagy ciciket (kb.360-400 cc)szeretnék majd tőle kérni. Felejtsem el? 😱

Jobb ha nem is mondok semmit ? 😂😁

1127. lucasara93 (válaszként erre: 1114. - Picieri)
2016. szept. 13. 21:42

Szia!

Én is ismerem ezt az énjét, műtét előtt engem is lecseszett, illetve utána az első kontrollon is összepattantunk, mert meg mertem kérdezni, hogy 2 óra alatt megszárad-e a kompressziós melltartó mosás után. :DDD Jelzem, magától nem szárad meg. :D

1126. kata800 (válaszként erre: 1125. - Andi6020)
2016. szept. 13. 14:44
Köszi szépen, akkor inkább várok még pár hetet..
1125. andi6020 (válaszként erre: 1124. - Kata800)
2016. szept. 13. 12:48
Úgy tudom 1 hónapon belül kell lenni
1124. kata800
2016. szept. 13. 11:02

Sziasztok!

Egy hónap múlva megyek mütétre segítsetek légyszi, hogy az EKG mennyire kell hogy friss legyen? Ma megcsináltathatom?

1123. Picieri
2016. szept. 11. 10:32
Vérvételem lesz csütörtökön náluk, addig kezelem ahogy tudom, de akkor mindenképp szólni fogok, és akkor megmondja hogy mi a teendő. Addig ha el nem is múlik de a ha van túl leszek, általában 10 szokott lenni, de akkor már sebesedik... Köszönöm azért póniszeplő! 😉
1122. póniszeplő (válaszként erre: 1121. - Picieri)
2016. szept. 11. 10:18

Mindenképp szólj neki, mert ha később említed, az kész öngyilkosság.

Egy lánynak 5 nappal a műtét előtt jött ki és szépen elmúlt, nem volt baj belőle, bár ő nem GL-es volt.

1121. Picieri
2016. szept. 11. 07:48

Sziasztok Lányok!

Meg tudjátok hogy a doktor úr a herpesz melyik stádiumában nem műt? Este kijött..... Meg el sem kezdtem szedni a telvirant... 11 nap van hátra műtétig... Teljesen el vagyok keseredve.... 😢😢😢😢😢

1120. brigitta08 (válaszként erre: 1115. - ROZIGLITAZON)
2016. szept. 11. 02:02
Szia, kopogj a naplomba , nekem ugyanez van bent amit irtal. A profilt azt a doktor ur latja, hogy milyen kell ahoz merten,hogy milyen hatast szeretnel elerni. En is termeszetesebbet kertem tole, bar rajtam a kozepes profilu is ugy mutat,mintha magas lenne, nekem ezert lett vegul kozepes. Es igen, megvagyok vele elgedve:))
1119. Zsanika9205 (válaszként erre: 1114. - Picieri)
2016. szept. 10. 21:27
Velem műtét után végig ilyen volt. Nem tom ilyenkor mit érez...
1118. nizzagirl
2016. szept. 10. 17:15

Sziasztok!


Sajnos elmaradt a műtétem, mert az altatós orvos túl pirosnak találta a torkom.Csak annyit mondtam, hogy kicsit kapar és sztem ez pszichés szimplán, de nem vállalta, így hazaküldtek.Persze azóta sincs semmi bajom,betegen nem mentem volna be....Így új időpontot kapok, elvileg holnap kell hívnom a Doktor Urat.

1117. Picieri (válaszként erre: 1116. - Póniszeplő)
2016. szept. 10. 09:57
Én sem értem, de épp írta egy lány, hogy tegnap amikor nála volt kontrollon akkor őt is leteremtette....szal tegnap halmozottan hiszti lehetett... :) este még írt neki a szobatársam, hogy lemondaná a műtétet....remélem azért nem vágja fel az ereit....bízom benne :)
1116. póniszeplő (válaszként erre: 1114. - Picieri)
2016. szept. 10. 09:47

:D

:DD

:DDDDDDD

Egy hétputtonyos elmebeteg, köszönöm hogy feldobtad a reggelem.


Sajnálom is egyben, ne értsd félre, alapból csupa stressz és megfogalmazódott kérdés az ember, nem szabadna ilyen baromságokon kiakadnia.Bolond.

2016. szept. 10. 08:46
Sziasztok lányok! Tegnap voltam konzultáción és nekem 330 cc. kerek, közepes profilút ajánlott, mert természetesebb hatást szeretnék. Van itt esetleg olyan, aki ilyet kapott már. Megvan vele elegédve? Érdekelne a véleményetek, hogy közepes vs. magas profilú. Bár rábízom magam a Dr.Úrra.
1114. Picieri
2016. szept. 10. 08:45

Sziasztok Lányok!

Furcsa dolog történt, vagy nem is tudom érdekes sztori, örülnék, ha kapnék pár bíztató szót... persze azért ide írok, mert GL-el kapcsolatos.

Szóval nekem 22-én lesz mellnagyobbításom, és elkezdtem szedni az e-vitamint meg a c-vitamint, mindent, ami a lapra van írva, amit ugye kaptunk a konzin. Na már most, volt erről egy naplóbejegyzésem is. Erre jött egy kérdés priviben, egy lánytól, hogy biztos, h 200mg-ot kell szednem az e-vitaminból, mert anno neki az a lapon át volt húzva és javítva 100mg-ra. Írtam is neki, h nekem nincs áthúzva, de köszi, hogy szólt.

Tegnap gondoltam csak ráírok a dokinkra, hogy akkor 200mg vagy 100mg, mert egy lány akit Ön műtött 100mg-ot szedett és csak szeretném tisztába tenni a dolgokat.

Jött is az email, hogy hívjam fel. Megtettem.

Nagyon furcsa, lekezelő hangnemben, kioktatva mondta, hogy most akkor én nem bízom benne, meg miért nem azt csinálom, ami a lapon van....hogy a prakszisa alatt még ilyen nem volt vele, hogy megkérdőjelezték a tudását...blabla(gondolom akit már lecseszett valaha tudja, hogy kb. miket mondhatott nekem és milyen stílusban) Hogy az meg sem fordult a fejemben, hogy különbözőek vagyunk, és mindenkinek a súlyához van mérve, valószínű az a vki, aki 100mg-ot szedett az 45 kiló volt és nem 51....szóval le lettem cseszve, meg elkezdett olyan hülyeségeket magyarázni, hogy mostmár nem tudja, hogy felém vissza tudja-e ő nyerni a bizalmát, mert hogy így ő hogy bízzon bennem, ha őszerinte én nem bízom benne....ami amúgy faszság, én nem ilyen mélyenszántóan mentem bele ebbe a kérdésbe, csak egy egyszerű kérdés volt semmi lelki dolgot nem vittem bele..ellenben ő. Na szóval hogy majd kiderül, hogy ezek után megműt-e, hogy meg lesz-e a bizadalma.

Hát nem tudom, engem igazából nem zökkentett ki, mert ettől függetlenül is vele szeretném a műtétet, csak azért nem tudom minek kellett ez.

Mit szóltok ehhez? Volt veletek hasonló? Mármint, hogy tényleg ő hisztizett, és rátok akarta tukmálni, hogy ti vagytok a hülyék... Én csak egy sima kérdést tettem fel, hogy tudjam, nem megkérdőjeleztem a tudását, de ő úgy vette....ha ezt tudom baszki nem kérdezek semmit inkább...

Mondtam, hogy csak izgulok, hogy minden menjen frankón, ő meg mondta ez már nem izgulás, hanem kétségbeesés, ami akadályozza a műtétet....hát majdnem röhögtem, hogy ne akarja már ő megmondani, hogy én mit gondolok meg hogy érzem magam....

Köszi csajok!!

1113. teo79
2016. szept. 10. 08:28
Sziasztok lányok! Tegnap voltam kontrollon és masszíroznom kell reggel este a ciciket mert keményebb a tok mint kellene.Volt vagy van vki hasonló helyzetben??? Előre is köszi!
2016. szept. 9. 22:15
Sziasztok! Én okt. 13-án megyek műtétre...😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook