Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


661. Dorybaba (válaszként erre: 658. - Zsanika9205)
2016. febr. 22. 17:36
Miert mi tortent h lecseszett?:d
2016. febr. 22. 15:22
Tettem ki kepet naplomba, milyen szep mar most, nem egeszen 3 hetesen a cicim, ha esetleg valakit erdekel...:)) tokeletes munkat vegzett GL ugy erzem.:)
2016. febr. 22. 08:27

Igen ezt mar eszrevettem. Aki volt konzultacion az ismeri GL stilusat. Bar engem pont ez es a hozzaallasa vett le a labamrol, hogy neki nem csak a penz szamit, o a penzert cserebe olyan ciciket akar a pacienseinek amirol mindig is almodtak (vagy meg attol is jobbat.:))

Nem akarok senkit megbantani, de ez alapjan valakit ennyire utalni ostobasag!

A rontott mutetekre meg annyit, hogy akiet telleg elrontotta na o oke hogy rossz velemennyel van GL-rol, de aki meg nem fekudt a kese ala az ne szidja. Nem mindegy, hogy egy dokinak 100bol 1 mutetje nem sikerul annyira jol, vagy hogy 10bol 1 mutet eredmenye vallalhatatlan.


Mutet elott rengeteget olvasgattam sok-sok forumon es weboldalon, de talan ket negativ velemenyt talaltam rola. Persze egyiknel sem volt kep, igy valoban kerdes, hogy rontott mutet, vagy esetleg a holgynek nem tetszik az eredmeny... Illetve egy olyan beszamolot talaltam, hogy egy csajszinak tokzsugorodasa lett, es emiatt GL-t hibaztatta, dehat ezt meg tudjuk hogy nem az orvos hibaja....


En egyszeruen meglepodtem ezen a nagy ellensegeskedesen, de akkor igy mar "ertem", hogy miert GL a mumus a masik forumon.:D

2016. febr. 21. 23:16
Én ugyan műtétre várok de elég régóta vagyok tag. Időről időre előveszik őt és fikázzák mert nem nyalta fényesre a seggüket már bocsánat. De velem mindig nagyon kedves most ugyan telefonba lebaszott nem esett jól de tudtam hogy ő ilyen ezen nem sértődök meg nem 5 éves vagyok.
657. Rita1188 (válaszként erre: 654. - Hildi612)
2016. febr. 21. 21:56
Igazuk van az elottem szoloknak.hazarozott nem "tutujgatos" kerek perec megmondja a velemenyet.ez sokaknak nem tetszik.rontott munkaja mindenkinek van.es az sem mindegy h rontott vagy csak a paciens nem elegedett.mert a 2 nem ugyanaz.
656. VBJ28 (válaszként erre: 654. - Hildi612)
2016. febr. 21. 21:40
Ahogy Zsanika írta pontosan így van! Szó szerint ugranak a témára! Egyik legnépszerűbb dokihoz azon a fórumon én pl. konzira sem mennék mert nem tetszik az elfoglaltságáb adandó bánásmód. Pedig ő is szép ciciket csinál. Mégsem soha nem írtam , írok negatívat róla.... G.L. "egyedi" szerintem, ez megosztó de ( rontott munkája mindeninek van, a hozzáállás is sok dokinál nem megfelelő) akkor se értem az összezárást ellene.
655. Zsanika9205 (válaszként erre: 654. - Hildi612)
2016. febr. 21. 19:14
Az a bajuk hogy Levente karakán és nyers. Nem tutujgat hanem kimondja kerek perec amit gondol. Ezt sokan sértőnek érzik. Meg elvileg a korrekcióhoz nem úgy áll ahogy kell erről rem nem lesz soha személyes tapasztalatom.
2016. febr. 21. 18:53

Csajok!

Van itt a mellplasztika forum is. Esetleg nem tudja valaki, hogy ha ott feljon GL neve egyesek miert ugranak ugy, mintha valami kontarrol lenne szo???

En neten sok helyen utana olvastam, es tul sok negativat nem talaltam rola, igy nem ertem. Kivancsi vagyok mostmar!

2016. febr. 21. 18:32
Én pl a trombózis hajlamom miatt ugye kapni fogok szurit én e vitamint nem is szedhetek. Engem azért cseszett le mert vizelet vizsgálaton is voltam, hát kaptam érte de egy életre megjegyeztem :)
652. Hildi612 (válaszként erre: 651. - VBJ28)
2016. febr. 21. 13:41
Mostmar en is tudom. Elotte fogalmam sem volt rola.:) Nem a mutet miatt kezdtem el szedni, mar hosszu honapokkal a konzultacio elott is szedtem.:)
651. VBJ28 (válaszként erre: 650. - Hildi612)
2016. febr. 21. 13:16

Igaza van dikibácsinknak!!! Az E-vitamint csak annyit amennyit mond és annyi ideig!

Bizony vérzékenységet okoz!!!!

Zsírban oldódó vitamin nem ürül i mint a C és B vitaminok!!!!

650. Hildi612 (válaszként erre: 649. - Linda617)
2016. febr. 21. 11:31
En amugy is rengeteg vitamimt szedek (c vitamin, e vitamin, omega 3, q10, sima multivitamin, szemero multivitamin, stb.), igy ezeket ugyan ugy szedtem a mutetig es most is.:) annyi, hogy e vitaminbol eleg nagy dozisut szedek mar egy eve, magasabb az e vitamin tartalma mint amit GL mondott. Nem gondoltam, hogy ebbol baj lehet, de a vervetel utan mikor hivott elegge lecseszett, hogy tul sok e vitamint szedtem es ezzel verzekennye tettem magam. :O igy en most az e vitamintol el vsgyok tiltva marciusig minimum.:)
649. Linda617 (válaszként erre: 646. - Hildi612)
2016. febr. 21. 09:44
Gratulalok a cicikhez! Olyan jo ilyen pozitiv dolgokat olvasni!:) az en baratnom is masnal csinaltatta es neki annyira fajt az elso ot napban hogy sirva hivott fel telefonon hogyha ezt tudja akkor bele sem kezd... Neki egy het utan lett elviselheto. Szoval en is remenykedem a legjobbakban:) ti szedtetek plusz vitaminbombat a mutet elotti hetekben?
648. Hildi612 (válaszként erre: 647. - Zsanika9205)
2016. febr. 19. 08:14
164cm magas vagyok es 54kg. De ez nem merv ado. Hasonlo parameterei vannak baratnomnek, o 395cc-t kapott, megis kisebbnek tunik az o cicije, mivel sokkal szelesebb a mellkasa.:)
647. Zsanika9205 (válaszként erre: 646. - Hildi612)
2016. febr. 19. 07:55
Megemlítem neki bár alaposan lemért anno de csak nem esz meg :) milyen magas vagy és hány kg? :)
646. Hildi612 (válaszként erre: 645. - Zsanika9205)
2016. febr. 19. 07:49

Nyugodtan mondd neki, ha befer akkor beteszi a nagyobbat. :)

Nyugi, biztos jol fogod viselni a mutet utani napokat, heteket. Engem elotte nagyon beparaztattak a cicis ismerosok, hogy ilyen meg olyan nehez utana minden. Most meg mutet ota amulok, hogy ezek mirol beszeltek?! :D

645. Zsanika9205 (válaszként erre: 644. - Hildi612)
2016. febr. 19. 07:38
Ó de jó hogy írtál nekem is 300 lett megbeszélve de én is szeretném neki megmondani hogy ha esetleg befér nagyobb akkor minndenképp legyen az :) örülök neki hogy jól vagy remélem én is ilyen jól viselem majd :)
644. Hildi612 (válaszként erre: 643. - Zsanika9205)
2016. febr. 19. 07:05

Koszonom!:)

A konzultacio alkalmaval 300cc magas profilu implantban egyeztunk meg GL-vel, de a mutet elotti heten el kezdtem izgulni, hogy mivan ha pici lesz.:D ezt mondtam is neki, igy mutet elott megbeszeltuk, hogy ha befer a nagyobb akkor azt kapom. Igy vegul gyonyoru 330cc -s magas profilu cicikkel ebredtem.:) IMADOM!

En jol viseltem a dolgot, a mutet utan es masnap is siman felultem, fesulkodtem, hajatgumiztam. Csutortoki napon volt a mutet, vasarnapra lett nagyon "izomlaz szeru" fajdalman, de cataflammal az is elviselheto volt. Mara mar semmi fajdalom nincs (tegnap voltam ket hetes), de nyilvan meg ovatos vagyok ennek ellenere.:)

Szamomra ami miatt parszor siras volt, az az iszonyatos hatfajdalom ami a haton fekves miatt volt. Illetve az, hogy 1 oranal tobbet nem tudtam ebben a pozban aludni, meg altatoval sem, igy 1-2 nap utan mar a faradsagtol is elegge hisztis voltam.:D de szerencsere ez egy hetig sem tartott.:)

Amulkodva olvasom mas forumok hozzaszolasait, hogy sokan (mas orvos mutotte oket) mutet utan 1-2-3 hettel sem tudnak semmi megszokottat csinalni, segitsegre van szukseguk, faj nekik, kezet nem tudnak felemelni, stb. A leghiheterlenebb talan az volt, mikor egy forumozo irta, hogy 6 hetes es meg mindig nem tud oldalt aludni. :O

643. Zsanika9205 (válaszként erre: 642. - Hildi612)
2016. febr. 19. 06:49

Szió :) gratula először is a cicikhez? Hogy vagy? Milyen impliket kaptál?

Üdv.: Zsanika

2016. febr. 19. 06:33
Sziasztok! Gondtam mostmar en is csatlakozom a csoporthoz. November ota olvasgatom a forumot, februar 4-en mutott a doktor ur. Ha valaki mutet elott all es esetleg erdekli valami, akkor szivesen megosztom a sajat tapasztalataimat.:)
641. balazstimea (válaszként erre: 639. - Rita1188)
2016. febr. 18. 19:40
Szia! Ha nem bánod én is kopogtam a titkos naplódnál. Nemrég regisztráltam itt a fórumon, most 24-re megyek konzultációra és minden tapasztalatra-véleményre-beszámolóra kíváncsi lennék! Köszi ha beengedsz!
2016. febr. 15. 12:18

Sziasztok! En teljesen friss vagyok itt a forumon, olvasgattam mar hozzaszolasokat elmenybeszamolokat, de erdekelne friss mutet-elmeny is vagy esetleg kep ha lehet ilyet kerni:)

En aprilis 14.-en megyek mutetre, es mar alig varom!

Ki mennyire elegedett a vegeredmennyel? Mennyire faj a mutet utan?

Koszonom szepen a valaszaitokat!:))

639. Rita1188 (válaszként erre: 638. - K.S.Anita)
2016. febr. 14. 18:14
Szia.kopogj a naplomba ott nagyon reszletesen le van irva foleg az elso par nap.fajni fajt de megerte.mar teljesen magamenak erzem es imadom oket.:)
638. K.S.Anita (válaszként erre: 637. - Rita1188)
2016. febr. 14. 17:17
Szia! Közeleg nállam is a műtét ezért már nagyon aggódok. Mivel Te már túl vagy a műtèten megkérdezném és előre is köszönöm a válaszod, hogy milyen volt. Fájt, most mit érzel....
637. Rita1188 (válaszként erre: 635. - K.S.Anita)
2016. febr. 14. 08:08
A kontrollok az elso evben benne vannak az arban.az utana kovetkezo eves kontrollon sem hiszem h elfogadna.
636. Zsanika9205 (válaszként erre: 635. - K.S.Anita)
2016. febr. 14. 08:04
Szerintem Leventének nem kell vinni el sem fogadná.
2016. febr. 14. 00:00
Lányok! Ti a varratszedéskor és a kontrolokon vittetek pénzt a Dokinak?
634. Zsanika9205 (válaszként erre: 633. - K.S.Anita)
2016. febr. 8. 22:18
Holnap EKG aztán jövihét labor a mell uh már megvan :)
633. K.S.Anita (válaszként erre: 630. - Zsanika9205)
2016. febr. 8. 21:30
Akkor félúton találkozunk. Ha minden igaz Te adod át az ágyad Nekem. 😄 A vizsgálatokkal, hogy állsz?
632. Ensike
2016. febr. 8. 10:49

Sok sikert és csodás cicket kívánok mindenkinek!!! Ami még számomra nagyon pozitív volt, az a nővérke, Icu!!! Elképesztően emberi, kedves, figyelmes!! Tünemèny egy nő! De ezt elmondhatom az egész műtőcsoportról!! A leges legjobb döntés volt, hogy őket választottam!

A vizsgálatokat nem náluk csináltattam! A labort és EKG-t ismerős által csináltattam, a mell UH-t az aesthetica központba mert kifutottam az időből! Szinte 2-3 napon belül tudnak időpontot adni, 8000ft volt, de nem kell beutaló, nem kell várni, időpontra hívnak és nagyon alaposak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook