Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott már valaki pennyben, ha igen mik a tapasztalatok? fórum

Dolgozott már valaki pennyben, ha igen mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

10. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Móriczka)
2011. jan. 3. 08:32

2 boltnál van tapasztalatunk, valamint az ügyvezető titkárnőjével beszéltem.

Innentől általánosítok. Ezért írtam, hogy elnézést a kivételektől, de nem hiszem, hogy sokan vannak. Manapság a fúrás, nyalás nagyon megy az embereknek csak azt nem veszik észre, hogy ettől nem lesz magasabb a fizetésük, saját magukat nem túl szerencsés fényben tűntetik fel, és őket is kicsinálja majd valaki...

9. Móriczka (válaszként erre: 8. - A0c1361e44)
2011. jan. 2. 22:15
amúgy te az összes pennyről és azok alkalmazottairól beszélsz vagy csak egy konkrétról ahol neked /vagy is a fiadnak/ negatív élménye volt ???
8. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Marcibaba)
2011. jan. 2. 17:34

Ezt nekem írtad?

Tudom, ho9gy strapás, de az ott dolgozók többsége tapasztalatom szerint primitiv, így kicsit sem hat meg, hogy mit kell csinálniuk.

2011. jan. 2. 16:51
Az lehet hogy nem kell hozzá egyetemi végzettség csak nagyon nagy stapabírás, hiszen sok-sok árut meg kell mozgatni naponta, gondolj a zöldség gyümölcsre, és nagyon nagy odafigyelés és gyorsaság a pénztárkezelésnél
2011. jan. 1. 11:35
Tényleg én is szeretek ott dolgozni, nincs is azzal gond, csak kíváncsi voltam más mit gondol, sokat kell de tetszik, egyenlőre hisz még csak 3 hónapos vagyok ott, és tényleg örülök neki, Buék mindenkinek.
2011. jan. 1. 08:14

A mi Pennynkben sajnos inkább az lehetne a szlogen:

"Szolgáltatásaink: friss, olcsó, jó termékek - Ön ezek közül kettőt választhat" ...

2010. dec. 31. 23:23
Szilveszter van, ma ne dolgozZZZZZZZZZZ :))))))))))
3. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. dec. 31. 23:05

Móriczka szavaival élve: "És egyébként meg mindenütt dolgozni kell szerencsés vagy hogy van munkád sok szerencsét és BUÉK"


Igaza van. :)


(amúgy én is pennys vagyok, csak nem üzletben dolgozok. :))

2010. dec. 31. 18:33

Én nem dolgoztam ott valószínű nem is fogok de viszont törzs vásárló vagyok ,nagyon szeretek oda járni vásárolni.


És igaz amit hirdetnek friss olcsó és jó :-D


Itt a mi pennynkbe nagyon kedvesek az eladók én mint kívül álló azt látom hogy nagyon nagyon sokat dolgoznak már csak azért is mert kevesen vannak így mindenkire nagyon sok munka jut és kevés szabad idő.


Azt kívánom neked hogy továbbra érezd ott jól

magad :-)) És egyébként meg mindenütt dolgozni kell szerencsés vagy hogy van munkád sok szerencsét és BUÉK

2010. dec. 31. 18:19
Mert én nemrég kezdtem ott és egyenlőre nagyon tetszik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook