Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. máj. 31. 12:16
Sziasztok! Bekapcsolódnék ebbe az eszmecserébe. Valóban vannak "piócák" ebben az üzletben, de sajnos minden cégnél vannak ilyen és olyan emberek is. Ha a termékek érdekelnek, akkor keress olyan embert, aki erről profi tájékoztatást tud adni és nem zaklat. A mi szlogenünk egyébként: "Azt add az érdeklődőnek, amire NEKI szüksége van!". Enélkül nem menne az üzlet! Szép napot nektek!
730. Sanyo81
2011. máj. 30. 08:47

Hoppá. Bocsánat. A pióca hozzáállás tényleg idegesítő lehet, hidd el, hogy az ilyen ember nem sokáig életképes a cégnél. Keress normálisabb szponzort, aki megérti, hogy csak a termékekről szeretnél infókat.


Elnézést az előzőért, nem olvastam előtte az üzenetedet rendesen el.

729. Sanyo81 (válaszként erre: 728. - 981908f710)
2011. máj. 30. 08:43
Igen! Rajtam is úgy tudtak segíteni, hogy azt mondták: "Az allergiád most úgy fog megszünni, hogy most kimossuk az agyad, és utána nem lesz minden testnedved egyben tavasszal." majd mondták: "hozz magaddal mégtöbb allergiást, akinek szintén kimossuk, és örökké hálásak lesznek Neked, mert nem esnek ki a munkából egy ízületi gyulladás miatt." A 10 millió körüli ember minden baját az agymosással kezelik, az hogy semmi bajuk CSAK A VÉLETLENNEK KÖSZÖNHETŐ... Meg a 3 milliárd forintot is a szél fújja össze minden hónapban Magyarországon.
2011. máj. 24. 07:42

Hát engem is nagyon megvisel ez a pióca hozzáállás.

Én is pontosan kifejtettem ,h csak fogyasztani szeretnék ,mikor van pénzem.

Ehhez képest már szervezkednének ,meg úgy kezelnek mintha ha az utolsókat rúgnám a termék nélkül...

Komolyan mondom én már számot is cseréltem .

Ilyen tapadós társaságot nem láttam.

Túlzásnak hittem ,h "szektának" titulálják a tagokat ,de lassan egyetértek.

727. Sanyo81 (válaszként erre: 726. - Luciferike)
2011. ápr. 28. 08:14
Félek, hogy ez az ismerősöd nem lesz támaszod akkor ha a termékekkel kapcsolatban volna kérdésed. Sajnálom, hogy így viselkednek néhányan, hidd el, nem akart ő rosszat. Légy óvatos kihez lépsz be, nem tudhatod később mit hoz a sors, és segítség kellhet. Az erőszakosok nem sokáig vannak a rendszerben!
2011. ápr. 26. 23:08
Sziasztok! Engem 1 hónapja hívott fel egyik ismerősöm, h ráérnék-e valamikor találkozni...2 napra rá nála találkoztunk, volt ott egy ismeretlen, aki megismertette velem a Foreveres cuccokat és marketinget...a termékek érdekeltek az üzlet nem, ennek ellenére próbáltak rábeszélni, h lépjek be és gondoljam át. Sok megkeresés ellenére is "nem" volt a válaszom, engem valóban nem érdekel ez a fajta pénzkeresési lehetőség...mindemellett profi marketinges az egyik rokonom, nagyon jól csinálja. Bevallotta, h ő is benne volt már a forever-ben, de neki nem jött be, nem mondott rosszat, de jót sem. Hogy csinálhatnám szívvel azt, ami nem érdekel?? + azon a kis előadáson elhangzott az is, h nem szabad sohasem erőszakoskodni, ehhez képest folyton hívogatnak...nekem kissé furcsa ez is. Mindenki, aki belevág kívánom, h legyen sikere, jusson el ahova szeretne. Viszont tartsák tiszteletben azok döntését is, akik nem kívánnak részt venni ebben a dologban! Köszönöm!
725. Sanyo81 (válaszként erre: 720. - EDUS944)
2011. ápr. 5. 10:21
Kedves Edus. Ha nekem ilyen információim volnának a cégről, a redszerről és a termékekről, hidd el én sem gondolkodnék másképpen. Én is óvnék tőle mindenkit. De szerencsére az én csapatomban mindenki korrekt, a terméket szeretjük, tudjuk hogy nem káros, sőt!, a marketing pedig tapasztalatom szerint igazságosan fizeti ki azt aki dolgozik.
724. eb2a9af90b (válaszként erre: 723. - Hóvirág73)
2011. ápr. 3. 13:50
Hihi,tényleg jók a termékek és az üzlet is meggyőztem magam!
2011. ápr. 3. 13:39
Nézegetem itt a hozzászolásokat,és egyszerűen nem értem, hogy ha valakinek ennyire nem tetszik ez az üzlet, és a termékek miért strapálja itt magát?!Semmi nem kötelező, mindenkinek a saját döntése ,hogy él e a felajánlott lehetőséggel vagy sem.Én sem akartam eleinte meglátni benne a jót, de miután a termékek segítettek egy komoly problémámon, igy már csak a fejemet verem a falba, hogy miért nem előbb talált meg az üzlet, és miért nem voltam hamarabb nyitott.Nem kell mindenkinek az üzleti résszel is foglalkoznia ,de a termékek zseniálisak.:)
2011. márc. 30. 10:30

És a piramisról!!!!

Ha megnézem a mi csoportunkat, elég alaktalan piramis lenne belőle.

Mert van akinek, 20 csatlakozója van, van akinek 2.

Én úgy gondolom, más a piramis, pilóta játék, és más az MLM.

721. RytaMyca (válaszként erre: 720. - EDUS944)
2011. márc. 30. 10:18

Az a gond hogy attól mert valakinek nem jött be lebeszéli róla a többieket!!!!!

Én meg mint "terjesztő", ahogy írtad, elfogadom.

Ha nem hát nem.Van akinek egyik gyógyszertől van akinek a másiktól múlik el a fejfájása. Én is láttam olyat akinek nem ment az üzlet, felhagyott vele, de ott vannak azok akiknek bejött.

Nem mindenki tartja titokban hová is hívják meg, én nem titkolom, és felesleges is lenne, mert ismernek a környezetemben.

Úgy látom csak azokat a véleményeket jegyezted meg a neten amik rosszak, mert vannak ott jók is. Mindenki azt látja meg amit látni akar.

További jó egészséget neked.

720. EDUS944 (válaszként erre: 719. - RytaMyca)
2011. márc. 27. 16:57

te terjesztő vagy,a hozzászólásod alapján....Én tavaly is 2x voltam Amerikában,a fiam ott lakik....Én ritkán hallok szmogriadóról,van olyan év,hogy nincs is és ha van is,főleg Budapesten...

Rossz duma ez tőled,mint ahogy a szervezők minden hazugságát is csuklóból tudom cáfolni.Egyébként van hétvégi házunk és saját termésű szőlőnk,zöldségeink,gyümölcseink....NEM VAGYOK FIATAL,DE TELJESEN egészsége vagyok,nem szedek gyógyszert....Undorító,ahogy az "előadók "elmondják,hogy minden amit megeszünk,méreg,amitől meg lehet halni,egyedül a Forever a csodaszer.e SZERINT A FÖLD lakóinak 99,9999.-ik része már halott,csak az a kevés egészséges.aki ezt szedi.....Egyébként a géljük 4%-a tartósítószer,E-s anyag is van benne.Ahhoz pedig nem kell szakértőnek lenni,hogy ami eláll 3-4 évig,abban tartósítószer van,mert különben nem áll el!hIDD EL,EGYRE TÖBBEN ÁTLÁTNAK EZEN A PIRAMIS RENDSZEREN nyugvó kereskedelmen,ahol csak a legfelül lévők járnak jól,akárhogy is hinted itt a rizsát.Az is aljas dolog,hogy nem mondják meg,hogy hová hívnak,ott derül ki...Volt aki az elején otthagyta az egészet,2 ismerősöm is belekezdett,de nem mentek semmire,igy felhagytak vele.....Most mindenkit lebeszélnek róla.A neten sok fórum van,nem sajnáltam rá az időt,legalább 300 véleményt elolvastam.Hát a döntő többsége rossz vélemény volt.....Most is azt mondom,millió elérhető gyümölcs,zöldség van,amik mind rendelkeznek valamiféle gyógyhatással és itt teremnek.Egyébként nincs annyi aloe a földön,mint amit a különböző cégek eladnak....

719. RytaMyca (válaszként erre: 717. - EDUS944)
2011. márc. 25. 12:20

Hol vannak ezek a vitaminnal teli gyümölcsök, és zöldségek??? Érdekelne, de tényleg, mert ebben az országban olyan nincs az én véleményem szerint, ahol állandóan a szmogriadóról, meg a levegő szennyezettségről kell hallani. Én is ittam már olyan aloé gélt amit nem bírt a gyomrom, és miért is.....mert bele dolgozták úgy ahogy van a növény. Ennyi erővel elrághattam volna a levelet itthon..ingyen. Nem hiszem hogy Amerikában nem népszerű, de tény hogy Europa jobb eredményeket mutat.

Aki nem hisz benne, nem baj...nekem attól működik.

Továbbbi szép napot mindenkinek, Forevereseknek, meg pontokban gazdag szép napokat:-)

718. kingi7 (válaszként erre: 714. - Sanyo81)
2011. márc. 23. 22:04
ja, magadra költesz 70e ft-ot és visszatérít 5000.- amit levásárolhatsz...(már aki tud) a termék árai közel sincsennek arányban amit tud!Apropó, nem egy emberrel találkoztam már akinek az aloe nem jó, nem bírja a szervezete... szóval azért nem kell az üdvrivalgás... én kemény munkával jutottam el a 8%-os szintre, de többe került a leves,mint a hús...tiszta agymosás és kamu
717. EDUS944 (válaszként erre: 716. - Sanyo81)
2011. márc. 23. 15:23
én azt olvastam,hogy ezeken az oldalakon nem lehet semmit reklámozni,de te ezt teszed.A neten van rengeteg fórum,amikben a hozzászólók 70 %-a nem dicséri ezt a terméket.A"rábeszélő " emberek erőszakosságéáról,hazugságáról pedig ugyanaz a véleményük,mint nekem.Én egészségesen táplálkozom,66 éves koromra nincs semi betegségem,a laboreredményeim tökéletesek.Minden zöldség,gyümölcs,természetes élelmiszer tartalmaz olyan csodaszereket,mint az Aloe vera,ami amerikai találmány,ott mégsem olyan népszerű,mint itt.A fiam kinn él,ő mondta,hogy lgyek előitéletes,mert a termékaik tartalmaznak olyan szereket,amink nem a legegészségesebbek,csak itt elfelejtik megmondani a balekoknak!
716. Sanyo81 (válaszként erre: 715. - EDUS944)
2011. márc. 16. 23:48
Igen, remekül gondolod. Gratulálok a véleményedhez. Tudod, edzeni kell a gyomrunkat valamivel, hogy ezt a sok műanyagot megeméssze.
715. EDUS944 (válaszként erre: 709. - Sanyo81)
2011. márc. 15. 19:15

eHHEZ A MUNKÁHOZ IGENIS,GYOMOR KELL!

Össze-vissza hazudoznak,erőszakosak,mindenkinek vagyonokat,gazdagságot igérnek,abból élnek,hogy balekoknak eladják a kezdőcsomagokat.Az előadásukon a hányinger kerülgetett...

714. Sanyo81 (válaszként erre: 713. - Zucker)
2011. márc. 3. 13:04

Ez így van. Nem úgy kell gondolkodni, hogy most ezt a pénzt kiadod feleslegesen. Parfümöt (akár ajándékként), fogkrémet, szemceruzát, stb. úgyisz veszel valahol...

Mi a különbség? Kiadósság, egészség és a visszatérítések. Ez olyan rossz ajánlat?

713. Zucker (válaszként erre: 706. - Orsy27)
2011. márc. 3. 11:08
A kezdőcsomagot nem muszáj neked megvenned, egy-egy dezodor és fogkrém biztos kell a családban. Ami nem mellesleg több hónapig elég, így már személyenként mindjárt nem 20.000 ft.
712. Sanyo81
2011. márc. 1. 23:33
Ha repülni akarsz valamelyik országba mivel repülnél? Zinani Air-el vagy British Airways-el? Én a naggyal repülök, a megbízhatóval, amelyiknek van pénze karbantartani a gépeit, és nem engedheti meg magának, hogy lezuhanjanak a gépei.
2011. febr. 28. 14:37
Én csak annyit szólnék hozzá a fórumhoz, hogy a lovamnak segítenek ezek a termékek, és ő nem tud "hinni" benne, neki csak úgy használ. Szép lassan az állatorvos tudomány összes lehetőségét kipróbáljuk, ideig-óráig ezek is hatnak. A következő lépés egy több százezer forintos injekció kúra lenne, de gyanítom, hogy az eddigi tapasztalatok alapján inkább a forever-es pár tízezer ft-os kúrát fogom választani, mivel egy termék már bizonyított ;)
710. Orsy27
2011. febr. 21. 18:13
Hát az én kedves ismerősöm olyan erőszakos, és már-már agresszív, hogy ehhez kell szerintem a gyomor. És nem mondtam, hogy nem siker a havi 50 000. Az is siker. Csak itt a legtöbben arra hajtanak, hogy ne kelljen dolgozniuk, hanem csak jöjjön a pénz. Erre írtam az 500 000-es fizut. Ismerősöm 25 éves, szoliban dolgozik, és azt tervezi, hogy 40 éves korától egy napot nem dolgozik, de tanulni persze csak az érettségiig sikerült neki, mert az fárasztó, ez nyilván így könnyebb. Persze minden csak szemlélet kérdése, ki hogyan dolgozik. Akinek sok ismerőse, és sok ideje van, és mindent ebbe ad bele, az próbálkozzon csak nyugodtan. Sok sikert!
709. Sanyo81
2011. febr. 21. 15:44

Nagyon sajnálom, ha előfordul valaki fejében az a gondolat, hogy ehhez a munkához gyomor kell. Itt embereknek segítünk az életüket jobbá tenni. Ha erre nem vevő, az én csoportomban senki nem erőszakol rá senkire semmit. De tudod milyen érzés az, amikor valaki sírva ugrik a nyakadba, hogy visszakapta az életét tőled, és ez azon múlott, hogy Te akkor igent mondtál az üzletre??


És én mindig azt kérdezem: szerinted az az ember sikertelennek számít, aki "csak" havi 50 rugót kap a cégtől?? Kell itt mindenkinek 500ezres fizu? És gondolod, ha valaki 8 évig minden erejével egyet hajt mint a pereces, nem éri el az igazgatói szintet? Kizárt! A nyakamat rá, hogy eléri. Hidd el, gyomor csak ahhoz a rengeteg gyógyszerhez kell, amit felírnak az orvosok.

708. Orsy27 (válaszként erre: 707. - Sanyo81)
2011. febr. 21. 13:46
Hát nem tudom. Az a baj, hogy nincs rá garancia, hogy ez összejön, és tényleg az ember 8-10 év alatt eljut oda, hogy havi 500 000-et megkeres vele, és alig kell dolgoznia ezért a pénzért. Sokan belekezdenek, és abbahagyják. Másképp biztosan nehéz boldogulni, mi sem tartozunk a felső tízezerhez, abszolút nem, de azt hiszem, hogy tudni kell lemondani dolgokról, és a legfontosabb dolgokra kell hogy jusson pénz. Ehhez az üzletépítéshez rengeteg idő és gyomor kell.
707. Sanyo81 (válaszként erre: 706. - Orsy27)
2011. febr. 21. 11:12
Ez így van ahogyan mondod. Talán a rámenős stílus ami nem okés. Alázat kell. Az viszont nagyon. De jelen helyzetben tudsz jobbat? Ha alkalmazott vagy kinyír a főnök, vagy a nélkülözés, ha vállalkozó vagy kinyír a munka.
706. Orsy27
2011. febr. 20. 20:39

Én a héten voltam egy bemutatón, hát ez az amerikai stílus nem igazán jön be nekem.

Az egyik kedves ismerősöm hívott el, igazándiból nem mondta, hogy hová is megyek, nagyon titokzatos volt az egész, aztán mikor odaértem, akkor láttam, hogy miről van szó. Anyósom 2 éve elkezdte az üzletépítést, rengeteg ismerőse volt/van,és tényleg belefektetett elég sok energiát a dologba, de nem ment az üzlet. Ő azt tartja, hogy aki a Forever megjelenését követő 5-6 évben belekezdtek a hálózatépítésbe, annak nagyon bejött ez az egész, de mára már nagyon sokan ismerik a márkanevet, nagyon sok embert megkerestek már az üzletkötők, szóval nagyon nehéz boldogulni. És tényleg, mint ahogyan az ismerősömön is látom: 25 évesen, fél éves Forever-es tudásával, egyedülállóként buldózerként űzi az ipart, sok ideje van erre, és nem mellesleg sok pénze is. Nem ismeri a nemet, nagyon rámenős, de ezt másképp nem is lehet csinálni, kérdés, hogy hány embernek szimpatikus ez. Nekem sajnos nem. Hozzáteszem: a kezdőcsomag ára, ha valaki kártyát akar szerezni, és ezzel elkezdeni egyáltalán a Forever-rel való foglalkozást, az 20 000 Ft.

2011. febr. 19. 09:09
Tegnap kaptam egy remek lehetőséget és az egészség a legfontosabb!!Azt fogom csinálni!!!
704. Sanyo81 (válaszként erre: 703. - Rózsa111)
2011. febr. 18. 07:58
Igen. Egyébként vállalkozó vagyok, imádom a "hagyományos" munkámat, de azzal nagyon előre nem tudok jutni. Hamarosan csak hobbyként akarok visszatekinteni rá. Dolgozni kell itt is, kap az ember hideget, meleget, de ezt ki is fizetik.
703. rózsa111 (válaszként erre: 702. - Sanyo81)
2011. febr. 17. 12:04

Szia!

Te csinálod?

702. Sanyo81 (válaszként erre: 699. - Rózsa111)
2011. febr. 17. 11:37
Indulás szempontjából próbaként vidd el pár barátodat jövő héten. Semmibe nem kerül, és Te már haladsz is...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook