Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » DIGI e-mail címek megszűnése fórum

DIGI e-mail címek megszűnése (tudásbázis kérdés)


márc. 5. 07:19

Simple! Glóbus!

Egész éjjel ezen járt az agyam, és valóban erre a megállapításra jutottam.

Majd körbenézek, melyik szolgáltatót is érdemes választani, aug.-ig még van idő. És összeszedem, hogy hol, kiknél szerepel a mostani, hogy kiket kell értesítenem. Most már legalább fejben világos, mit, hogyan.

Köszi mindenkinek a segítséget.

24. globus (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 19:55
Nem értem a problémát. Csinálsz egy gmail címet. Értesíted a levelezőpartnereidet, valamint azokat a szolgáltatókat, esetleg bankot, ahol a digis volt megadva. Legtöbb helyen online is lehet, ahol van frlhasználói fiókod.
23. Amaunet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 18:03
Helyes! Keress egy embert, aki neked ezeket beállítja!
22. simple (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 17:19
Regisztrálnod kell egy új e-mail címet annál a szolgáltatónál, ahol szeretnél. Ezt otthonról, a gépedről meg tudod tenni, nem kell menni hozzá sehova. Nem kell telepíteni semmit, az adott szolgáltató oldalán tudsz majd belépni, az e-mail címmel, amit regisztráltál+a jelszavaddal, amit megadtál. Kb. 1-2 perc az egész.
márc. 4. 17:11

A DIGI évekkel ezelőtt megvette az invitelt, csak eddig ezeket a dolgokat változatlan formában vitte tovább... Most takarít a szolgáltatásai között, és aug. 1-től már a korábbi ...@invitel.hu-s (és még további kb. 10-féle) e-mailekkel nem foglalkozik.


Most egyelőre kiszállok. Majd holnap folytatom a kutakodást, és keresek a házban olyat, aki ebből nálamnál sokkal többet tud.

márc. 4. 16:55

Végig csináltam.

Lépjél be az invitel oldalára invitel.hu

Kiírnak valami szabvány szöveget.

Alul lépj tovább.

Felsorolják a szolgáltatásokat.

De te menj még lejjebb.

Sötét mező felsorolás.

Ott van hogy digi webmail.

Katt rá!

Mintha a dinél lennél.

márc. 4. 16:48

Nézd bármelyiket csinálod először regisztrálnod kell.


Menjél be az invitel oldalára és keresd az e-maileket ha a digi oda irányította ott kell lennie a neveddel.

és a digis jelszavaddal együtt.

Nem tudod elrontani.

Sikerülni fog mert meg tudod csinálni.

18. Amaunet (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
márc. 4. 16:47

Emellett, hogy az @invitel.hu levelei megmaradjanak Outlook-ban le kéne tölteni saját gépre.

Outlookban két emailfiókot is létrehozhat.

17. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 16:41

Ez attól függ, hogy hogyan olvasod el a leveleidet.


Szerintem kérj meg valakit, aki ezt elvégzi helyetted. És használj szolgáltatófüggetlen emailt!

16. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 16:39

Igen. Nyitni egy emailcímet kb annyi, mint ide Hoxára regisztrálni.

Csinálok neked szívesen ha gondolod. Aztán majd megváltoztatod a jelszót.

15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 16:37
Nyitsz egy email fiókot a google chrome alatt. pl. kiss.katica@gmail.com és ezt adod meg a szolgáltatók felé.
márc. 4. 16:37

Akkor, ha jól értelmezem az


xy@digi.hu e-mail címedből lett egy xy@invitel e-mail cím.


Meg kéne nyitnod az invitel lapját.

Ott megkeresni az e-mail-eket.

És csinálj mindent úgy mint a diginél.

Ne ijedj meg nem ördöngösség.

Sikerülni fog.

13. Bree25
márc. 4. 16:36

Vodafone-nal ne is próbálkozz, nincs email cím lehetőség náluk. Mikor átvették a UPC-t, akkor a UPC-s mail címeket is megszüntették.


Én azt mondom, hogy Michelle hozzászólása szerint járj el.


Nem kell semmit letöltened, ha asztali számítógépet használsz, akkor a webhelyre kell felmenned minden alkalommal, amikor olvasni akarod az emailjeidet.


Ha okostelefonod van és androidos, akkor meg alapértelmezetként rajta van a gmail, mint applikáció.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
márc. 4. 16:32

Nem értek én az ilyesmihez. Akármikor módosítani akartam a címet, mindig az invitel ügyfélszolgálatára mentem.


Jó, ott nyitok egy fiókot. Akkor az már abban a percben itt van a gépemen, vagy még kell valaki, aki feltelepíti nekem?

Az ilyesmihez abszolút nem értek, a programok telepítését, stb. mindig más csinálta meg helyettem. Azért kérdem: ha nyitok egy fiókot, ahogy írjátok, akkor az már használható formában a gépemen is lesz, vagy még valamit azzal (hozzáértő emberkének) valamit csinálnia kell?

márc. 4. 16:25

Beírod a keresőbe, hogy freemail.hu (enter)

Kéri a nevedet jeszavadat és belépsz.

Ezt normális bögésző megjegyzi.

Nem kell többet vesződnöd vele.

A neved csupa kisbetű legyen ékezetek nélkül.


De mehetsz a gmailre is, azt a kolega elmondja, hogy kell.

Én kiszálltam.

Kérdésed van írj privit.

10. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 16:15
Dehogy. Freemailen vagy hotmailen vagy ami tetszik csinálsz egy fiókot. Őszintén, nem is értem mit szeretnél a Vodafone-nál
9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 16:15

Én azt javaslom neked, hogy a google-nél nyiss e-mailt. 15 GB tárhelyet díjmentesen kapsz, de ha több kell, évi 6-7.000 forintért vehetsz, nem egy ló ára.


felmész a gmail.com oldalra, megadod az adatokat, a nevedet, hogy mi legyen a @ előtt.

Utána minden alkalommal, amikor használni akarok, felmész a gmail.com oldalra, és belépsz.


Nyilván nem foglalkozik vele, nem az ő dolga.

márc. 4. 16:12
A Digi még nem csinált semmit. Ami linket felraktam, abban azt írja, hogy aug. 1-től töröl kb. 15-20 e-mail címet. Addig kell lépni. Az enyém: ....@invitel.hu. Úgy menti mindenki a korábbi levelezéseit, ahogy tudja, ahogy akarja, ő nem foglalkozik vele.
márc. 4. 16:08
És ha ott nyitok egy újat, ahogy írod, akkor az hogyan kerül fel a gépemre, hogy tudjam is majd használni? Fel kell telepíteni, vagy mit is szoktak csinálni?? Vagy jobb, ha hozzáértőre bízom?
márc. 4. 15:59

A freemail.hu-n bármikor nyithatsz fiókot, e-mail címet.

Megnyitod, regisztrálsz, szépen kitöltöd az adatlapodat menjél lépésről lépésre.

Jelszavadat, jól jegyezd meg

Tudod kis betű, nagy betű, szám, valamilyen jel.

A sorrend nem számít.

A végén ne felejtsd el bejelőlni, hogy elfogadod a szerződési feltételeket.

Egy jó hosszú szöveg alján van.

Teljesen ingyenes.

Van fiókod, e-mail címed.

Azt, hogy digi mit csinált a leveleiddel , ők tudnak válaszolni.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Unom)
márc. 4. 15:59
Víz, gáz, villany regisztrációnál kérték, akármelyik közösségi oldalon, bárhol regisztrálok csak e-mail címmel lehet. Az egy dolog, hogy a regisztráció után semmire sem használom.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
márc. 4. 15:56
Ezt kérdezem. Akkor most átsétálok az utca tulsó oldalára pl. a vodafonhoz, és ott nyitok egy új e-mail címet?
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 15:38
Mire használtad?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 15:36
Csinálsz akárhol egy másik email címet.
márc. 4. 15:11

[link]


Akkor most mit is kell csinálni? Másik telefon szolgáltatónál nyitni egy újat? Pl. Vodafon? És ez akkor mivel jár? Aki érti, magyarázza már el. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook