Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Detralex szedhető terhesség alatt? fórum

A Detralex szedhető terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


2023. aug. 7. 11:22

Megkérdeztem a nógyógyászom aztmondta a vége fele nem ajánlott, az elején szedhetem.Igaziból attól félek,hogy van teombózisra hajlamom,nekem sose fájt a visszeres lábam, de most eleggé fáj, amióta terhes vagyok.Hál isten nem mindennap, inkább ha jön az esőy front van.

Voltam érsebésznél ő irta fel a harisnyát, de nem küldött tovább sehova, hogy esetleg menjek e olyan vérvételre amiből kiderül van e trombózis hajlamom

5. Bichi (válaszként erre: 2. - Dominós)
2023. aug. 7. 11:10
Azért a kemény gyógyszertől nagyon messze van...
2023. aug. 7. 09:48

[link]


Terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott.

2023. aug. 7. 09:33
Énis hordom, de sajnos amióta terhes vagyok fáj
2023. aug. 7. 09:27
Az egy kemény gyógyszer, kérdezd meg. Én nem szedném. Nekem is visszeres, sose szedtem, inkább hordom a kompressziós harisnyát 17 éve. Nem dagad, nem fáj, kibírom ülve 8 órán át.
2023. aug. 7. 09:13

Sziasztook 18 hetes terhes vagyok, és elég csúnya visszeres a lábam már így kezdtem a terhességem. Konpressziós harisnyát hordok. Mostanában egyre többször fáj, felpolcolom ha tudom, illetve kene, és viszér tornázok.

Kérdésem az lenne,hogy detralexet szabad szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook