Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Depresszió, szorongás és halálfélelem fórum

Depresszió, szorongás és halálfélelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 18. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:29
a szuloknek igazuk van!!
2013. szept. 1. 19:29
Lehet tényleg megkéne próbálni pszichológushoz járni.
32. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 29. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:28
ez reszben lehet eletkori sajatossag is, akik felnek a jovotol, a megmerettetesektol, az elvarasoktol; tulzott aggodalom, megfelelesi kenyszer;
31. michelle.r (válaszként erre: 29. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:28

Nyugi, ez később még rosszabb lesz :o)). Úgy értem, az ún. felnőttek sem jobbak ebből a szempontból.


Nem fontos, hogy mit beszélnek, ezen nem tudsz változtatni. Az viszont csak rajtad múlik, hogy erre te hogy reagálsz.

2013. szept. 1. 19:26

az ember a fajo foggal fogorvoshoz megy, rossz latassal szemorvoshoz... ha az embernek gond van a lelkevel, pszichiaterhez, pszichologushoz; nincs ezzel semmi problema;

a teged korulvevo embereket pedig megvalogathatod; akit nem, azt pedig gondolatban fenekbe rugod;

2013. szept. 1. 19:26
nem szedek gyógyszert. 18 éves vagyok. Még csak most kezdem a negyedik osztályt a gimnáziumban. Azért titok a dolog, mert ahol én lakok, ott nagyon sekélyesek az emberek. Ha valakinek valami baja van elkerülik, kibeszélik... rosszindulatúak és pletykásak. Nem tudom máshol hogy megy ez, de lehet azért is, mert még fiatalok vesznek körül akik nem is gondolnak bele az ilyesmibe.
2013. szept. 1. 19:23
sedsz valamilyen gyogyszert? mert lehetnek a fenti tunetek mellekhatasok is
2013. szept. 1. 19:22
Nézd szerintem most magadat kell nézni!!!!!! Nem azt, hogy ki mit gondol elég komoly dolgon estél át nem értem miért titok??? Te erről nem tehettél.....
26. Ametiszt 1 (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:22
Manapság nagyon sok ember jár pszichológushoz,ez nem szégyen,nem bűnt követsz el.Ne így fogd fel.Ez a te életed,ne az érdekeljen más mit fog szólni.Ha egyszer elmész,akkor meglátod milyen.Örülj neki,hogy a szüleid próbálnak segíteni.Megtudhatom hány éves vagy?
25. michelle.r (válaszként erre: 16. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:22

Az is lehet, hogy nem depressziós vagy, csak nagyon félsz. Félsz attól, hogy kiújul a daganatod.


Jó lenne beszélgetned valami segítő emberrel, pszichológussal, esetleg egy kineziológiai oldás.


Ami ezek nélkül is segít, hogy próbálj mindig a jelenben maradni. Mindig figyelj arra, amit éppen csinálsz. Ha mosogatsz, figyelj a kezedre, ahogy mozog, ha tornázol, a mozdulatra, ne hagyd, hogy a gondolataid elszabaduljanak.

És ha jön a rossz gondolat, tudd, hogy az csak a múlt, már megvolt a daganat, túl vagy rajta.


Figyelj folyamatosan magadra és arra, hogy gyógyult vagy.

2013. szept. 1. 19:21
Valószínű a sok most jött ki rajtad amit akkor nem tudtál felfogni és miután lement minden akor csattan, abba ninc sszégyelni való, hogy elmész és valóban nem kapsz gyógyszert sem ha meg szeretnél valami nyugtatót akkor az ORBÁNCFŰVET ajánlom semmi mást a pszhihologus pedig szerintem sem rossz dolog nem csak elmebetegek járnak oda én is voltam és mivel kettőnél is így csak abba erősítettek meg, hogy mi váltotta ki ha ezt tudod utána könnyebb lesz illetve tanítank olyan módszereket amiket használhatsz ha rád törne a pánik. Nálam a szorongás van meg az idegesség pánikjaim már nincsenek a gombócérzetem még jelentkezik de most kicsit feszültebb vagyok, de amiket szedek sokat segítettek azóta nincs pánikom.
2013. szept. 1. 19:19
Nem lakok faluban. Körülöttem sokan ahsználják ezt a szót.
22. de Luca (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:18
Te falun élsz, hogy ilyen szavakat használsz, hogy megbélyegeznek majd?
2013. szept. 1. 19:16
Mert félek attól is, hogy a körülöttem lévő emberek rájönnek, és megbélyegeznek. Mert hogy ez titok... meg az egész betegség is.
20. Ani-Lea (válaszként erre: 2. - 57f012f84b)
2013. szept. 1. 19:16
Jól hangzik a könyv holnap utána is nézek :) Alakulóba vagyok de a sok olvasás is sokat segít :)MÉg nagyon jó az Éld az életed című könyv is
19. Ametiszt 1 (válaszként erre: 18. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:16
Miért nem akarsz pszichológushoz menni?Ő nem orvos,nem írhat fel gyógyszert,a lélekkel foglalkozik.
2013. szept. 1. 19:13
Kb július közepe óta. És azóta egyre rosszabb. Mostanában már minden felidegesít... mindenen kiakadok... Néha sírok, akkor utána kicsit jobb, de ismét feldühít valami. Sokszor gondolok a halálra, és rettegek. A szüleim pszichológushoz akarnak vinni, én viszont nem akarok menni.
2013. szept. 1. 19:12
Pszichológus és csoport terápia az segíthet.Mióta vagy depressziós?
2013. szept. 1. 19:11
Májusban volt az első műtétem... meglepően jól viseltem. A második műtétre júniusban került sor, amikor a szövettan kimutatta a tényeket. Azzal sem volt gond. Aztán szépen hazajöttem... lábadoztam... és miután már túlvoltam mindenen, akkor jelentkezett. Mint valami késleltetett dolog. Visszanézve lettem depressziós, ahogy belegondoltam.
2013. szept. 1. 19:10
Sajnos mindenkinek meg van a baja és mindenkinek a sajátja nehéz mert az rá marad nem oldja meg senki helyette, valami ezt kiváltotta nálad és arra kell rájönnöd mi volt ez és csak utána tudsz rajta változtatni, de ebbe senki nem tud neked segíteni. Az jó, hogy csak volt, akkor azt is sikeresen legyőzted, akkor ezt is le kell!!!
2013. szept. 1. 19:07
Én gyógynövényes termékeket eszem, és voltam szakembernél is nem tudtam soha, hogy mi ez az érzés, de márciustól minden megváltozott egyszer kimentem belőle,de hamar történt egy családi tragédia így visszaestem két szakemberhez is elmentem a háziorvosom csak nyugtatozott volna!!!!! Fiatal vagyok, csak nagyon sok volt az elmúlt két évem, a legfontosabb, hogy EL KELL DÖNTENED, HOGY EBBŐL KIMÁSZOL!!!!!! Ez egy rossz időszak és kész! Persze egyből nem fog elmúlni midnden de alakulni fogsz! Mióta érzed ezeket?
13. de Luca (válaszként erre: 12. - Gracielita)
2013. szept. 1. 19:07
Vannak itt a portálon még rajtad kívül szép számban, akik súlyos betegséggel küzdöttek/küzdenek. De attól még nem hozhatod fel kifogásnak. Most javítani szeretnél a közérzeteden, vagy kifogást keresel?
2013. szept. 1. 19:04
De nekem daganatom volt... 18 éves vagyok. Annyira depressziós lettem azóta, hogy nem segít semmi. Amikor a szerelmemmel vagyok, mintha kutya bajm nem lenne, de messze lakik, és csak hétvégenként lehetünk együtt mert máshol tanulunk. A többi 5 napon meg csak nézek ki a fejemből.
2013. szept. 1. 19:02

Jómagam az intenzív mozgással igyekszem túllépni a szorongásokon.

Szeptembertől beiratkozom táncra,eljárok edzeni,tekerni,görkorizni,nagyokat sétálni.

Mindenképpen le kell foglaljam magam.

A mozgás endorfint termel-ha eszem helyette,csak a zsírpárnáimat növelem,ami nem túl szerencsés:O

2013. szept. 1. 18:56

Szia!


Az előttem lévők felsorolásában szerepel minden ami kellhet. Én is hasonló problémával küszködtem évekig, de végül szakember segítségét kértem, ami szerintem nem szégyen, és végül most már jól vagyok. Ajánlom neked is. És a rengeteg sportot. Az nekem segített, és az is ha lefoglaltam magam.

9. de Luca (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2013. szept. 1. 18:54
Pedig mennie kell, erőltesd, halgass pörgős zenét, menj el futni, vagy tornázz, ne állj le negatív emberekkel beszélgetni, más nyomora nem a Te nyomorod.
8. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2013. szept. 1. 18:53

ha igy allsz hozza, hogy sehogy, akkor sehogy;

a dontes a te kezedben van! ja, es szerelem!

2013. szept. 1. 18:52
mez, csokolade, finom etelek, ginseng, napfeny, fizikai munka, sport, pozitiv eletszemlelet
2013. szept. 1. 18:51
Próbáltam már lekötni magam de akkor sem sikerült kiheverni ezt. Én is attól félek, hogy sehogy...
5. megi04 (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2013. szept. 1. 18:47
Sehogy...:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook