Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Klinikán lehet a szülés után az osztályon pizsmában lenni? fórum

Debreceni Klinikán lehet a szülés után az osztályon pizsmában lenni? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 4. 18:10
ezek a dolgok egyébként mindennaposak ezért is nem bánták ha van saját holmink...adnak persze vagyis próbálnak a szándékuk megvan de külön van a raktár ahonnan ők is kapják...
20. wanda2 (válaszként erre: 18. - Bring12)
2012. okt. 4. 17:35
Húha, ez azért elég érdekes. Akkor úgy látom mindennel érdemes felkészülni :DDD
2012. okt. 4. 12:37

az tény hogy nagyon ki van számolva minden és nem egyszer van olyan hogy nincs elég kisruha vagy egyáltalán nincs rajta gomb és a rugit felül úgy kell összeerőszakolni hogy a gomblyukon áthúztuk a gombnélküli részt...olyan kis ágrólszakadtak bennük a drágák:)

mondjuk én nem bukok ki az ilyenen azt a pár napot ki lehet bírni féllábon is csak engedjenek haza:)

18. bring12 (válaszként erre: 10. - Wanda2)
2012. okt. 4. 12:27

szia! én tavasszal szültema klinikán.már nincs benti hálóing mint 3 éve.

csak amíg levisznek az osztályra egy műanyag műtős hálóinget kell felvenned.utána mindegy miben vagy.

a kicsinek én vittem ruhát mert kisinget és rugdalózót adnak rá ami nem praktikus.

még a babát is csak akkor fürdették,ha volt nálunk kifogó,mert május 1 volt és nem volt mosodájuk.igen vicces amúgy,vagyis inkább elkeserítő!

17. wanda2 (válaszként erre: 15. - Zakajeo)
2012. okt. 4. 05:08
Egyem meg, elképzeltem a kis ruhákban amit írtál :o)
16. zakajeo (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2012. okt. 3. 18:26
ez már azért nem igy van...
2012. okt. 3. 18:26

Én két és fél éve szültem a tesóm pedig fél éve...ha amikor bejöttek megnézni a legelején a pocakot,betétet,stb ügyesen rugalmasan le tudtad tolni a nacit is akkor nem volt semmi baj....van aki felül hálóingben volt de alulra vett fel nadrágot,senki nem szólt...

kisruhát adnak ha kell de nagyon örülnek ha viszel...arra figyelj hogy olyan könnyen kezelhető legyen mint amit ők adnak,nem baj ha nem a legszebb új ruha csak könnyen ki tudják hámozni belőle a kicsikét ők is....az elején kifolyhat a kaki,lepisihet lekakilhat ha megszurják a kis ujját véres lehet vagy fertőtlenitőcuccos a holmi,és ott azért nem tudod úgy mosni azonnal ezek után mint esetleg majd otthon....én sima pamut világos holmikat vittem be...a plüss sok esetben meleg,egy body egy könnyű ujjatlan vékony rugival a legegyszerübb az első napokra a kórházi nagy fülledt melegben...kis sapka célszerű mert ha bármiért át kell vinned vizsgálatra vagy akármi miatt,huzatos a folyosó eléggé....

14. wanda2 (válaszként erre: 13. - Kitty9)
2012. okt. 3. 18:03
Értem, ez tényleg fontos, pakolok is kisruhát :)
13. kitty9 (válaszként erre: 12. - Wanda2)
2012. okt. 2. 10:37

Szia!

Bocsi, hogy csak most...

Szóval igen, ilyenkor még ott is kisinget adnak, tehát nem felülről belebújós body-t, eleinte könnyebb őket kisingbe öltöztetni. A praktikus alatt pedig azt értettem, hogy például az én babám volt, hogy pelenkázás közben pisilt, mikor már a tiszta ruha volt alatta, és ez éjjel történt, szóval jó volt, hogy nem kellett akkor tiszta ruháért csengetni, szerintem ennek a szobatársak is csak örültek...:-) Így is nehéz ott aludni, mert mindig van valami járkálás...

12. wanda2 (válaszként erre: 11. - Kitty9)
2012. szept. 25. 18:18

Szuper, akkor ezek szerint lehetek a saját pizsimben is :)

Jó, hogy írod ezt a törlőkendőt, meg saját ruhácskát. A praktikus alatt azt a bodyt értik, ami áthajtós?

11. kitty9
2012. szept. 25. 15:26
3 éve még adtak kórházi hálóinget, cserélték is, ha kérted, viszont most áprilisban már nem így volt. A megfigyelőben kapsz egy ilyen műanyagos kék kórházi egyszerhasználatos valamit (megkötős hálóing-szerű), utána csak sajátban lehetsz. Nekem nem volt olyan hálóingem, amit szívesen összevéreztem volna, így pizsialsóban meg atlétában/pólóban voltam. A babának adnak ruhát, de szívesen veszik, ha van saját (praktikus is, mert lebukhatja/összepisilheti naponta többször is, egyszerűbb gyorsan átöltöztetni, mint várni arra, hogy tisztát adjanak, ami lehet méretre sem jó (pl. 62-es). Törlőkendőt vinni kell, azt nem adnak, meg pelenkát is lehet pluszba (vagy meg kell beszélni a babával, hogy napi 5-öt használhat el csak XD).
10. wanda2 (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2012. szept. 24. 20:43
Reméljük, hogy ez nem így van, mert ha igen akkor a kórháziban fogom tölteni az időt.
9. Cepheus (válaszként erre: 4. - Cepheus)
2012. szept. 24. 19:28
Erre senki esetleg friss infot? Mondjuk már raktam össze babacuccot inkább, mint hogy ne legyen.
2012. szept. 24. 05:19
Szülészeten sehol nem lehetsz pizsamában,csak hálóingben.
2012. szept. 24. 05:05
Köszönöm szépen az infokat! :o)
2012. szept. 23. 23:27
Köszi, mostani info jobb lenne, 3éve mindegy volt, adtak is, vihettél is.
2012. szept. 23. 21:24
9 évvel ezelőttit tudom csak mondani: abban volt, amit adtak. Most sajnos nem tudom, hogy mi a szokás, szabály.
2012. szept. 23. 21:04
Kapcsolódó kérdésem: a babának vittetek ruhát, vagy abban volt, amit adtak?
2012. szept. 23. 20:59
Szerintem érdemesebb az ottani hálóingben lenni, legalább is az első két napban... azt vérezd össze inkább...
2012. szept. 23. 20:55
Miért ne lehetne? :) De sokkal praktikusabb az ottani hálóruha, annyiszor cserélik ahányszor kéred, az pedig nem napi 1x lesz.
2012. szept. 23. 20:43
Debreceni Klinikán lehet a szülés után az osztályon pizsmában lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook