Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Klinika Meddőségi Szakrendelés fórum

Debreceni Klinika Meddőségi Szakrendelés (beszélgetős fórum)


3. hobea (válaszként erre: 2. - Macskapeti)
2010. jan. 24. 20:21
Köszönöm!
2010. jan. 24. 14:08
Szia! Én nem saját tapasztalatomból tudok hozzászólni ehez a témához. A sógornőmék a debreceni Kaáliba jártak lombikos programban vettek részt az első beültetést nem tudták elvégezni mert nem termékenyült meg.A második jól sikerült mert a keresztlányom 2 hónapos gyönyörű és egészséges. Ők nagyon megvannak a debrecenivel elégedve.Régóta jártak oda.
2010. jan. 24. 13:49

Sziasztok!


Nagyon érdekelne engem a DEOEC Meddőségi Szakrendelés. Nekem már feltárt és kezelt problémám van. Párom tökéletes

Sajnos kicsi az esély a spontán babára méhenkívüli után egy petevezetékkel, extrém túlsúllyal (ami csökken) kezelt pcos-sal és pm alulüxivel.

A Miskolci Kaáliba kezdtünk volna illetve ott lesz az UH-s átjárhatósági, de viszont ott nem megoldható a fagyasztott spermiumból az inszem. Debrecenbe ez megoldott. A párom olaszországba dolgozik és nem biztos, hogy hazaér mire "kellene", ezért be kell "biztosítani" magunkat.

Mik a tapasztalatok?

A Debreceni Kaálin is gondolkodtam, de ott inkább csak lombikkal foglalkoznak szerintem. Úgy gondolom, hogy 1-2 inszemet (persze ez függ a másik petevezeték átjárhatóságától) itt is megpróbálhatnánk és úgy a kaáli lombik?

Mi erről a véleményetek?


Előre is köszönöm a hozzászólásokat!


Bea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook