Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 24. 08:14
Lehet, hogy a széles csípő a termékenységet szimbolizálja, de nekem vékony a felsőtestem, vaskosak a combjaim. Azt már tudom, hogy a csontból nem lehet lefaragni :D de a felette lévő zsírrétegből igen.
2014. ápr. 24. 08:13

Sziasztok! Ki hogy áll?

Tegnap este cangáztam, mert a térdem bemondta az unalmast. Lassan, de biztosan megindultak a centik (illetve fél centik)

111. ella87 (válaszként erre: 108. - Mókuska6)
2014. ápr. 23. 23:52
Hát, nem tudom miről beszélsz, nem látom annyira szélesnek a csipőd, és a feneked sem nagynak! tök jó alakod van! komolyan! örülnék, ha már itt tartanék! szerintem nekem szélesebb a csípőm. amúgy meg már leszögeztük, a széles csípő szexi és pont :) Egyébként én is indítottam naplót :) Beleolvasgatok majd a tiédbe is, ha lesz időm!
110. ella87 (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2014. ápr. 23. 23:49

Igaz-igaz, csak nekem már mindenki manöken, aki nem kicsi és husi mint én , hanem magas, vékony és hosszú lábai vannak :)

Ebben a termékenység dologban pedig lehet valami..

109. ella87 (válaszként erre: 106. - Ariettina)
2014. ápr. 23. 23:48
Igen, ilyen wc-s kalandjaim nekem is vannak Péntek Enikő tornái után mindig :) :) :) heti három spinning? szuper! én is elmentem pár hete két edzésre kipróbálni, de ultrabrutál volt. Amikor leszálltam a bringáról, majdnem összecsuklottam. Annyira nem jött be, mint vártam...
2014. ápr. 23. 13:01
Nekem régebben nem volt problémám a csípőmmel, most egyre jobban zavar ( kép van róla a naplómba) főleg a fenekem miatt. Régebben is a fenekem volt a halálom, de a mostani állapot az szörnyűbb :( Ezért kell valamit kezdeni magammal! :/
107. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Ella87)
2014. ápr. 23. 09:16

Ha a csipoje es a dereka egyforma, az nem manoken alkat, mert a manoken, ha vekony is, homokora alkatu kell, hogy legyen.


De igaz, a pasik szamara vonzo ha van karcsu derek a szeles csipo mellé, es megnezik, termekenyseget szimbolizal:)

106. Ariettina (válaszként erre: 104. - Ella87)
2014. ápr. 23. 08:13

Vasárnap este megcsináltam a 40 perces Zóna edzést, tegnap alig bírtam leülni a WC-re :D :D


Jó lenne a heti 3 spinning mellett 3x megcsinálni. Van fél kilós súlyzóm, kézi, de kellene venni nagyobbat, mert már kicsi. Dech***lonban szoktam sport cuccokat, elérhető áron. Lábsúly is jó lenne :D

105. ella87 (válaszként erre: 75. - Főnix01)
2014. ápr. 22. 20:44
Mi a baj a széles csípővel? :) én úgy vettem észre, a fiúknak tetszetős :) Nem mintha ez lenne a lényeg, de a legjobb barátnőm például ilyen manöken-alkat, a csípője és a dereka között majdnem semmilyen különbség nincs, magas is, vékony is, mégis úgy látom, hogy a strandon engem stírölnek a fiúk :) Bár ez lehet, hogy nem a csípőmnek szól, vagy csak én képzelem így :) egyébként valahogy úgy vagyok vele, hogy ezen változtatni nem tudok, minek keseregni rajta, rosszabb is lehetne...:)
104. ella87 (válaszként erre: 73. - Főnix01)
2014. ápr. 22. 20:41
Szia! de örülök neked, csatlakozz! :) úgy látom hasonló terveink vannak, illetve neked már szépen megy is, 4 kiló az szép eredmény :) Én is futással próbálkozom, megint, mert tavaly tök szép eredményeket értem el vele. Nem csak azért volt jó, mert lefogytam, hanem mert - a kezdeti nehézségek után - teljesen feltöltött, tele voltam energiával, pörögtem. Mások is megjegyezték, hogy olyan jó kedvű vagyok mindig. Most ezt szeretném visszahozni, főleg, hogy jó idő is van. A reggeli futás híve vagyok, mert egyrészt - állítólag - zsírégetőbb, másrészt este nagyon felpörgök, ha futni megyek és nem tudok aludni :) Eddig szobabicóztam és utána alakformáltam, Péntek Enikő videóival próbálkozom. Hajrá, hajrá! :)
103. gribedli*** (válaszként erre: 102. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 16:33

Lehet, hogy 20 evesen neki is olyan volt mint a lanyainak:)


Ezt nem tudhatjuk!

102. a0c1361e44 (válaszként erre: 93. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 13:51

A tornára ahová járok jár egy család. Az anyuka 50 feletti, a lányai az egyik 20 éves a másik 26 körüli. A lányoknak tökéletes az alakjuk, akár szerintem torna nélkül is ilyenek lennének. Formásak, nőiesek, stb. Nagyon jól is tornáznak. Az anyuka, aki 50 feletti nagyon vékonyka, gondolm ő is tornázik egész életében, a mozgásán ezt látom, de ettől függetlenül a feneke hasonlít a belinkelt képre, arra a szottyadtra. Nem értem miért ilyen neki.


A második bekezdésre: köszi, igazán megnyugtattál:) Verseny sportoló voltam és igen, még biztos ez látszik alkatomon, akkor is, ha már nem tökéletes:)))) és bízom benne, hogy ez így is marad.:)

101. ella87 (válaszként erre: 71. - 388b941089)
2014. ápr. 22. 13:43
A husibb a mostani, ahol nadrágban vagyok. A másik egy éve készült, akkor 57 kg lehettem, de futottam minden nap 45-50 percet két hónapig, fénykorom :) Most vagyok 61 kg, szerintem az a négy kiló rajtam nagyon látszik. Alapvetően könnyű csontozatú vagyok.
2014. ápr. 22. 12:18
Pedig az American Pie-ban olyan cukika volt:)
99. gribedli*** (válaszként erre: 98. - F3000dc5ef)
2014. ápr. 22. 12:17
Nem baj az, minél elrettentőbb példát akartam!:D
98. f3000dc5ef (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 12:16
Ő elég hírhedt fenékügyileg :D mint rossz példa :DDDD
2014. ápr. 22. 12:09

Tara Reid (75-ös születésű) sem szokott súlyzóval guggolni:


[link]


Igaz, én a fekete bikinis kép gazdáját kerestem, de ez is "gyöngyszem" és Tara sem az ötvenes korosztály

96. gribedli*** (válaszként erre: 94. - F3000dc5ef)
2014. ápr. 22. 11:56
:DDD
95. gribedli*** (válaszként erre: 91. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 11:56
Igen, persze, de te hol fogsz napi 6 órát edzeni??? Nehogy már, nem kell félni, nem lesz olyan alakod, még akarva sem, nem heti 3 alakformálótól.
94. f3000dc5ef (válaszként erre: 93. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 11:56
Azért Swarci volt már elég löttyedt is :DDDDD
93. gribedli*** (válaszként erre: 88. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 11:55

Nem, inkább az a döntő, hogy hol tapad, hol ered az izom. Ha valakinek nyúlánk az alkata, akkor akárhogy is gyúr, soha nem lesz köpcös a látvány, míg aki már egy kicsit köpcösebb, annál tömörebb lesz az összhatás, ettől függetlenül ennek is vannak előnyei, attól függ, mi a cél. Nem lesz újra löttyedt semmiképpen az, aki egyszer szépen kidolgozza az izmait. Leereszt saját magához képest, de az átlagemberhez képest sokkal kevésbé löttyedt. Nem tudom, láttál-e már idősebb ex-bodybuildert, igaz, ők is edzenek még, ritka, hogy abbahagyják, de ha láttál már olyat, aki tényleg nem csinál semmit, az sem lesz löttyedt.


Úgy nagyjából 3x-4x annyi ideig még jó alakjuk van, mint amennyi ideig rendszeresen edzettek, mert az izmoknak van memóriájuk. Ha 1 évet keményen sportoltál, még 3-4 évvel abbahagyás után is a forma látszik. Ha ezt 10-15 évig csináltad, gyakorlatilag egész életedben megmarad utána is, a strandon továbbra is meg fogják nézni az ilyeneket, nem esnek szét, nem úgy megy az.

92. 130454e42d (válaszként erre: 91. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 11:53
De ő nem annyit edz mint aki lejár heti háromszor kondizni. Az az edzésmennyiség átlagember számára nem teljesíthető, nem is cél. Gyerekkora óta heti sok óra, kellett ehhez, ráadásul az evezés kinondottan a vállakat erősíti.
91. a0c1361e44 (válaszként erre: 89. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 11:51
Felejtsük el a testépítőket, akik szerintem inkább kövérek, inkább gondoljuk csak Kovács Katinkra, akinek a vállai az evezéstől hatalmasok és ha nem trikóban látod evezni, hanem csak ül a kamera előtt és interjút ad, akkor bizony kövérnek tűnik, pedig csak csupa izom. Értitek, hogy mire gondolok?
90. a0c1361e44 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 11:49
Lindsay Lohan elég sokat tesz azért, hogy 30 évesen úgy nézzen ki mint egy múmia. Nem csoda, ha ilyen a feneke. Az anorexia ilyet csinál és a többi káros szenvedélyéről ne is beszéljünk. A drog, pia és egyebek. Ezt a bőr nem igen tudja tolerálni, max a photo shop:)
89. gribedli*** (válaszként erre: 86. - C306628484)
2014. ápr. 22. 11:48
Igen, de egy body-s még olyankor is arányos, mert úgy kövér, hogy a zsír is egyenletesen oszlik el, szóval nem pálcikalábon nagy segg, hanem mondjuk kevésbé kirajzolódott izmos lábakon egy kerek fenék, mindene arányosan nagyobb, mint amikor szálkásít. Ugyanígy a pasiknak sem poszka váll és vékony karok sörhassal kombinálva, hanem egy szélesebb váll, izmos karok, sehol nincs annyira kirajzolódva az izom, de az összkép egy izmos és arányos, széles vállú egyed:)
88. a0c1361e44 (válaszként erre: 86. - C306628484)
2014. ápr. 22. 11:45
Én akkor is azt gondolom, hogy a fenék forma genetika, ha valakinek nincs néger feneke, akkor nem is lesz. A másik meg az, hogy ha mégis sikerül néger feneket csinálni és utána lefogy az illető, akkor a kinyúlt bőr miatt valóban szottyadt lesz. Szerintem erre is figyelni kell.
87. gribedli*** (válaszként erre: 85. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 11:45

"Ezeket a képeket azért rakják ki a netre, mert olyat nem tudnak, ahol előtte nem volt néger fenék, utána viszont az"


Pont ez az, mitől félsz, neked sem lesz néger feneked, ha előtte nem volt az:) Nem úgy megy, hogy fogsz egy pár súlyzót és pár nap múlva le kell tenned, mert jajistenem, milyen kigyúrt lettem. Hidd el, mások készakarva is évekig dolgoznak keményen, hogy olyan legyen, szóval nemakarva, ritkán, ahogy te képzeled, semmi olyasmi nem történik veled, hogy túl kerek lesz a hátsód. Mert még ha direkt akarnád, akkor sem adják ingyen. A tied az egy olyan ellenkezés, amiről sosem tudod bebizonyítani, hogy van alapja.


A kép nem egy előtte és utána kép, hanem 2 különböző emberé, vagyis az elsőből olyat faragni mint a második, nem lesz könnyű. És tényleg alig 30 a csaj, nem akarok hülyeséget mondani, hogy Lindsay Lohané, mert már nem emlékszem pontosan, de az is lehet, hogy az övé. Ha megtalálom az egész testes verziót, belinkelem.

86. c306628484 (válaszként erre: 85. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 11:35
Kövérnek akkor fogsz tűnni a súlyzós edzéstől ha keményen edzel és mellé hizlaloan kajálsz. Ez olyasmi amikor egy body-s tömegel, mert ők is a súlyzós edzések mellé több ch-t fogyasztanak. De! Ha ch csökkentve és fehérjedusan táplálkozol, akkor nem fogsz tudni igy kinézni. Esetleg az elején amikor még sok rajtad a zsir, növeled az izmot,akkor igen, de ha leszálkásitasz akkor tuti nem.
85. a0c1361e44 (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 11:28

Azt írják, hogy 30 éves, de az lehetetlen! Látok jó pár feneket a tornán, akinek ilyen feneke van az jóval 50 felett van, vékonyak, túl vékonyak és a torna ellenére sem formálódik már a fenekük.

Ilyen feneket 30 évesen csak akkor tudok elképzelni, ha meg sem mozdul, itt gondolok a sima járkálásra is, illetve, akkor ha az illető anorexiás.

Fiatalon nem tud egy egészséges nőnek ilyen szottyadt feneke lenni. A vékony idősebb pasik hátsója is így néz ki. Csak jusson eszetekbe a szex és New York azon része, ahol Samatha egy idősebb pasit szed össze:) Vagy inkább pfújj!


Ja és még annyit. Az anyukám nagyon sovány volt és a húgom is. A húgom 44 kg a 160 centijéhez és 43 éves, sosem sportolt, mert minek:) De a feneke picin is feszes. Anyukám 40 évesen halt meg a maga 50 kilójáva, sosem mozgott és ennek ellenére szép formás feneke volt és nem szottyadt. Ezeket a képeket azért rakják ki a netre, mert olyat nem tudnak, ahol előtte nem volt néger fenék, utána viszont az, ugyan is, ha valakinek az alkatából adódóan nem nagy hátrafelé a feneke, akkor sosem lesz olyan.

Én félek a súlyzóktól, mert nem akarok a sok izommal kövérnek tűnni, mert egy idő után bizony inkább kövérnek tűnnek a súlyzózók, mint izmosnak. De sosem volt ilyen fenekem, és nem is lesz. Ha a genetikámat nézem, akkor mindig formás lesz a fenekem, a magunk értelmezésébe. Nem lesz szottyadt és néger sem, max úgy 70 felé kicsit narancsbőrös:)

84. 130454e42d (válaszként erre: 83. - Ariettina)
2014. ápr. 22. 11:27
Ez még nagyobb különbség, mint nálam. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook