Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csomó a bal mellben fórum

Csomó a bal mellben (beszélgetős fórum)


1 2
10. kisr (válaszként erre: 7. - Eszterkee)
2012. dec. 1. 14:15
Jó azért ilyeneket olvasni, hogy zsírcsomó, meg ártalmatlan csomó stb...már nem is izgulok annyira! :) Köszi a választ!
2012. dec. 1. 13:35
Én is találtam a nyár végén egy csomócskát, nőgyógyász a vállát vonogatta, mammográfia és ultrahang után kiderült, hogy minden rendben van, nem kell parázni. A kontroll idejére nyom nélkül el is tűnt a csomó.
2012. dec. 1. 13:22
*korábban
7. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Kisr)
2012. dec. 1. 13:22
szia! pont ma írtam egy másik fórumra is, igaz ott ütés után lett a csomó. pár éve én is felfedeztem egyet a bal mellemben, lehet, hogy egy lorábbi ütés okozta. voltam vele orvosnál, minden oké. én is 23 éves vagyok.
6. kisr (válaszként erre: 2. - 00301065a7)
2012. dec. 1. 13:15
Köszi, pont az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi! Nyilván, nem mérvadó más története, mégis érdekelne...
2012. dec. 1. 13:15

nincs mit,

persze, hogy nyugtalanít, kit nem zavarna!

Kemény volt igen!

És az volt a legszörnyűbb, hogy ugye mire eljött az időpontom addig mindig állandóan nézegedtem, meg hozzáértem, mióta kiderült, azóta nem is figyelek rá, csak nagyritkán!

Csak a legfontosabb, hogy ne nyomorgasd.

4. kisr (válaszként erre: 3. - Carpediem*)
2012. dec. 1. 13:13
Köszi, ez megnyugtató. Nem vagyok egy negatív ember, de azért ilyenkor az ember mégiscsak megijed... És a zsírcsomó az kemény??
2012. dec. 1. 13:11

Nekem volt.

Mint az uh-n kiderült, csupán zsírcsomóról van szó, amit nem szabad nyomorgatni.

Nyugi, én is majd összefostam magam míg ki nem derült.

Remélem nálad sem lesz komolyabb baj!!!!!

2012. dec. 1. 13:07
Attól, hogy más leírja neki mi volt, neked az nem válasz...
1. kisr
2012. dec. 1. 12:53

Sziasztok!

Olyanok válaszát várom, akik jártak már hasonló cipőben. 23 éves vagyok, az ég világon semmilyen betegségem nem volt, nincs is, tök jól vagyok, helyesen táplálkozom, sportolok, szóval jól vagyok. Éves szűrővizsgálatokra is járok. Augusztusban volt esedékes, és mindent a legnagyobb rendben találtak. Nemrég felfedeztem a bal mellem felső negyedében egy kemény csomót, ami nem elmozdítható, menzesz előtt fedeztem fel. Azt hittem, menzesz után elmúlik majd, nem így lett. Tegnap bejelentkeztem mellultrahangra, mert szeretnék utána járni a dolognak. Ugyanakkor nagyon félek, mi lehet az a csomó...Volt már valakinek hasonló esete?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook