Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. fórum

Csevegjünk erről- arról, ami Neked éppen problémát jelent, és lássuk új szemszögből a kérdésed. (beszélgetős fórum)


2008. máj. 23. 18:52
Nekem is az ellenkező problémám van,én most ,,nőttem"ki a 85/C-t...:-((
2008. máj. 23. 18:49

én nem ismerek ilyet, mert ellentétben azzal, akinek ilyen gondja van, nekem meg az ellenkező.

én valahogy nem tudom elképzelni, h mi segítheti egy szerben a novekedést, vagy éppen a csökkenést.

Szerintetek?

2008. máj. 23. 18:36
sziasztok! tud valaki valami mellnövelő szert amit gyógyszertárban is lehet kapni?
2008. máj. 23. 18:32
Sziasztok!Cseveghetünk!!!
2008. máj. 23. 17:48
de igen most már vagyok megint
2008. máj. 23. 17:33
:DD
2008. máj. 23. 16:35
Bekukk! Sehol senki?
2008. máj. 23. 12:11
Sziasztok,jövök majd én is!! Be-bekukkantok,ahogy időm engedi!Nagyon jó 5let! :-)))
2008. máj. 23. 12:06

Persze, jöhet bárki, aki úgy érzi van mondanivalója és kedve beszélgetni.


Most én is lelépek kis időre, majd utána ismét leszek. Addig is puszi mindenkinek.

2008. máj. 23. 11:59

Helló ! Katinkaboszi!Én is jövök csevegni,most még elfoglaltságom van, egy kicsit később jelentkezek.

Jöhetek?

3. szimre (válaszként erre: 1. - Katinkaboszi)
2008. máj. 23. 11:54

Szia Andi!


A prividben erre a fórumra gondoltál? Ha igen, jónak találom az ötletedet. :)))


Bocsi, de lassacskán lejár a munkaidőm, majd később jelentkezem! :)))


Egyébként viccértő vagyok, és nem lehet megsérteni (ezt gondolom legalábbis magamról).


Puszi: Imre

2008. máj. 23. 11:43

de szép hosszú címe van! :D


most rohanok a postára, de majd jövök :)

2008. máj. 23. 11:05

Sziasztok Nálam. Olvasok sokfelé érdekes dolgokról, de egy idő után úgy veszem észre, h minden problémára hasonló válaszok jönnek, sőt a csapat már olyan régen beszélget, h abba nehéz kivülről beleszólni.

Na akkor "ugorgyunk" és nézzük másfelől nézve miként látszódik a probléma.

Egy kérésem van, aki nem érti a viccet, vagy a választ sértésnek veszi, kéretik messze elkerülni engem, mert a vita valamiről az vita is marad.

A lelkedet és bármi mást szívesen rendbe rakjuk, sőt főzni is segítünk.

Hozott Isten, vagy amit gondolsz.

Én szeretettel várlak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook