Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti elmennétek a csernobili atomerőmű katasztrófa helyszínére? fórum

Ti elmennétek a csernobili atomerőmű katasztrófa helyszínére? (tudásbázis kérdés)


1 2
márc. 9. 17:16
Simán. A fák virágoznak, a halak meg ketszer akkorák mint nálunk. Szóval miért ne? ;)
márc. 9. 16:37
Esetleg ebben, de élőben nem. [link]
43. Bigus2
márc. 9. 15:38
Nem
42. papája (válaszként erre: 40. - Kannanana)
márc. 7. 08:15

Úgy értem, soha ne legyen katasztrófa és háború !

Ne legyen mit megnézni SOHA !

41. pencil
márc. 7. 07:19
nem
40. kannanana (válaszként erre: 36. - Papája)
márc. 6. 15:35
én azért örülnék, ha vége lenne a háborúnak
márc. 5. 15:59
Tavaly derült ki, h pajzsmirigy beteg vagyok. Évtizedek óta hullott a hajam. Be tudom bizonyítani, h Csernobil miatt van????????????????
márc. 5. 15:29
eszembe sincs
márc. 5. 14:33

Dehogy mennék !

Nemrég láttam egy dokumentum filmet, ahol elmondták, újra szivárog az erőműből a sugárzó anyag és elismerték, hogy a rengeteg pajzsmirigy betegségben szenvedőnek és rákbetegnek köze van Csernobilhez.

Ezért nem engednek be látogatókat sem.

36. papája (válaszként erre: 33. - Kannanana)
márc. 5. 14:24
...és ne is legyen aktuális, soha !
márc. 5. 14:05
Nem.
34. globus
márc. 5. 13:36
Nem.
márc. 5. 13:32
Én megnézném, de egy vagyon egy ilyen túra. Most meg amúgy sem aktuális.
32. 80ASIQ (válaszként erre: 29. - Pencil)
márc. 5. 11:05

Helló! :)

Hasonló helyzetekre azt szoktam mondani, hogy nem jó a tűzzel játszani.

Egyetértek Veled!

márc. 5. 10:32
nem,néztem dokukat nekem elég ennyi
márc. 5. 10:16

NEM.

Még a rágondolástól is iszonyodom.

Van rá -sajnos- elég bizonyíték, hogy sokáig halálos övezet az...

29. pencil
márc. 5. 09:57

Fiatal barátunk 2x volt ott, fotózkodott ott, ahol ma is sokszorosa a sugárzás a megengedettnek. Hiába volt rajta a számláló, ő bizony mindent megörökít, hazahoz. A gyerekemmel egyidős életerős fiatalembert 2021-ben eltemettük: leukémia.

Na szóval, nem kellene húzgálni az oroszlán bajuszát.

28. ,zumba
márc. 5. 09:49
Nem. Film, riport épp elég volt. Az hogy érintetlen a terület, hogy visszaveszi a természet azt ami az övé: ezt jó látni, de nem egy ilyen területen.
márc. 5. 09:21
nem
26. srcrss
márc. 5. 08:40
Most nem.
márc. 5. 08:34

Én se mennék el. Azt hiszem, kaptunk annyit belőle, ami egy kicsit sem volt hasznos.

Rengeteg pajzsmirigybeteg van, rengeteg fiatal és idősebb lett rákos Csernobil után.


Rengetegen haltak meg úgy, hogy csak elszállítottak onnan valamit vagy csak segédkeztek rövid ideig bármilyen munkában ott.


Nem kockáztatnám az egészségemet, pusztán azért, hogy egy elmondhassam, láttam Csernobilt.


Egy ismerősöm el akart menni, de fura módon az oda utazást követően, még sem látogathatta meg ezt a helyet. Mindenre hivatkoztak, csak az a valódi okát nem közölték...

24. liliom10 (válaszként erre: 1. - 676f3b5697)
márc. 5. 08:30
Nem !!! Ki tudja, mennyi anyag meddig fog még ott sugározni ? Bőven elég, ami itthon ér !
23. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - 676f3b5697)
márc. 5. 08:28
Aha, hát én biztos nem veszélyeztetnèm az egészségem, bármit mondanak. Nezz róla dokumentumfilmet
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 20. - Libikóka)
márc. 5. 08:27

Meg szó szerint mèg mindig sugárzik!!


Hogy jut ilyesmi bárkinek az eszébe??

21. hottie (válaszként erre: 1. - 676f3b5697)
márc. 5. 08:07
Nem mennék.
márc. 5. 07:58
Nem. Nekem az ilyen helyek nem jó "energiákat " adnak.
márc. 5. 07:56
Számomra ez a katasztrófatúrizmus hányingerkeltő. Segíteni nem lehet, nem tud, de a mások tragédiáján csámcsog.
18. katt2
márc. 5. 07:53
Ezt hívják katasztrófa turizmusnak. Nekem elég volt a Csernobil film is. Csináltak Fukusimáról is egy filmet, az is megdöbbentő volt.
márc. 5. 07:45
Nekem elég volt hogy tévén keresztül láttam egy filmet a helyszínről. Úgy érzem, itthon is hozzájutok annyi káros anyaghoz ami veszélyezteti az egészségemet.
16. Sylvee12 (válaszként erre: 15. - Simple)
márc. 5. 07:23
Végre valaki, aki úgy gondolkodik, mint én.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook