Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császár után sima szülés.... szülésmegindító praktikák!? fórum

Császár után sima szülés.... szülésmegindító praktikák!? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 10. 15:01
Szülést megindító praktika: málnalevél tea a 36-37.héttól. Napi 1-2 csésze.
8. korisa (válaszként erre: 3. - Sara1986)
2010. aug. 10. 15:01
A Szent Imrében fogok szülni amúgy, az elsőt is ott szültem!! A kiakasztó az az, hogy szülésznőm van- 2 éve ismerem a csajt és jó barátnők lettünk. Majd a főorvos hozott egy olyan "rendeletet" hogy aki császár után rendesen akar szülni annak orvost is kell fogadnia... Na az a doki aki 6 hónapig vizsgált közölte: nem ér rá szeptemberbe-vagyis nem ér rám! Így nekiálltam orvost keresni-persze jól elhajtottak gondolhatjátok! Majd találtam 1-et aki meg közölte: 100 ezer! Na ennyi pénzem nincs....
7. korisa (válaszként erre: 2. - 512009e634)
2010. aug. 10. 14:57
és hány év volt a két gyerek között? Mondjuk én nagyon sokat futkosok, 23 hónapos a fiam és nincs megállás!! Ráadásul 13 kiló-muszály vagyok felemelni!!!
2010. aug. 10. 14:48
A lényeg pontosan a bizalom, de nem elsősorban az orvosban, ő csak legyen ott, kísérje a terhesség végét a szülést. Te pedig bízz a testedben, bízz a babádban!
2010. aug. 10. 14:46
Budapesten több olyan doki is van, aki simán megvárja amíg magától szeretne kibújni a babád. Egy angliai lány nemrég szült elég nagy túlhordással otthon két császár után simán hüvelyi úton. De ott jobban is támogatják ezt!
4. Vercsaszy (válaszként erre: 1. - Korisa)
2010. aug. 10. 14:46

Szia!Nem lehetetlen a dolog,én az elsőt császárral szültem,mert faros volt,a másodikat viszont spontán.

Most várom a 3.-at,és figyelni fogom a fórumot,mert én sem bánnám,ha már beindulna,és megszületne a kislányom.Spontán persze...

Szerintem bízz magatokban!!!De persze első a biztonság!

2010. aug. 10. 14:45

ez tök hülyeség. Miért lenne baj egy hetes túlhordás? És akkor is miért pont császár? Nyugodtan megindíthatná máshogyan is a szülést.

a naplómban korábban volt egy programajánló, pont ilyen programosorozatról ;)

2010. aug. 10. 14:45
Nekem is császáros volt az első gyerekem, 41.hétre született. A második megindult a 39. héten, és meglett simán.
2010. aug. 10. 14:42
Sziasztok!!!! 2008 szeptember 2-án született a fiam császárral faros baba volt. Engem nagyon megviselt a dolog!!! Most 2 év után szintén szeptemberre vagyok kiírva egy fiúcskával és a doki szerint szülhetek természetesen ha minden rendben van. Viszont ha túlhordom akkor császár, a 39. héten befektetnek a korházba és lehet, hogy császár lesz... tehát a 39. hét előtt meg kéne, hogy induljon a szülésem! Valakinek bármi tapasztalata???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook