Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családi (v)iszony fórum

Családi (v)iszony (beszélgetős fórum)


1 2
20. mariann0011 (válaszként erre: 17. - Specially)
2016. okt. 1. 14:41
Ez az, és mondtam is neki,hogy először rossz lesz,mert sok lemondással fog járni,de ahogy telik az idő,egyre jobb lesz.. de azt látom,hogy a lánynak így jó, hogy semmire nincs gondja, otthon jól elvan,néha találkozik a pasival amikor elmegy hozzájuk,mert az anyjáék nem engedik el a fiúhoz,aki kb 50 km-re lakik tőlük,nehogy elrabolja a pasi....a lánynak így jó,van minden, és valamennyi boldogsága is,amikor a pasi nála van. Szerintem sosem lesz boldog a csaj,de nem is látom,hogy az akarna lenni,és változtatni akarna.A kényelmet jobban bírja.
19. mariann0011 (válaszként erre: 16. - Freddy36)
2016. okt. 1. 14:37
Igen,betegek,de nagyon! Volt osztálytársam,és barátnőm. Hiába mondom neki,hogy ez akkora hülyeség, de hát szerinte ez így jól van,úgy minden.. náluk volt a barátja,egész nap veszekedett e miatt a szülei a lánnyal, aztán mondja a pasi hogy főzzön már a leányzó valamit,mert éhes.. erre szólt az anyjának,mert nem tud semmit,aztán mondja a pasi hogy így hogyan fogunk együtt élni majd,ha semmit sem tudsz megcsinálni magadtól? Azt mondja az anyja,hogy nem fognak együtt élni,mert úgy is pár év,és meghalunk.. a szülei 60,és 65 évesek.. Pszichiátriai esetek!
18. MZsanett (válaszként erre: 15. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:34
Beteg... A lány nem tud elmenekülni a sráchoz? Költözésre gondolok.
17. Specially (válaszként erre: 11. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:33

Hidd el,hogy sok ilyen szülő van mégis sikerül az embernek öntudatra ébredni és nem foglalkozni ezzel.Ebből erővel ki lehet törni csak az jár némi áldozattal.De tudod az anyagi áldozattal jár de közben lehet az ember boldogabb mint valaha amíg így él hiába lustálkodhat naphosszat és van terülj terülj asztalkám boldogsága nem lesz különben nem szenvedne.

Ha külön él azt csinál amit akar azzal akivel akar a szülei majd elfogadják.Sokkal egyszerűbb mivel ha van egy acélbetétes stílusú párja a közös ebédekre leveheti azt a cipőt és nincs feszkó ..érted..nem kell anyukáéknak mindent tudni de amíg otthon van és eltartják mint a kisgyereküket addig bele is fognak szólni mindenbe.

16. freddy36 (válaszként erre: 14. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:33
Ezek betegelméjűek! Én nem kívánnám,hogy a fiam velünk haljon meg! Jézusom! Nem normális ez a család!!! Ki neked ez a csaj?
15. mariann0011 (válaszként erre: 13. - Freddy36)
2016. okt. 1. 14:31
Nem,nem akar csinálni semmit sem. Otthon kiszolgálják a szülei, rendesen a szájába viszik a kaját neki.. ezt amikor a lánynál voltam láttam is, mindent elé pakoltak,csak épp nem etették meg.. de nem engednek semmit sem neki,mert parancsolni akarnak neki még mindig..
14. mariann0011 (válaszként erre: 10. - Freddy36)
2016. okt. 1. 14:28
Annyit mondott erről a leányzó, hogy ha már olyan idősek lesznek a szülei, akkor ők együtt akarnak meghalni.. mert hogy a másvilágon is együtt legyenek hárman. Mondjuk szerintem nem normális az ilyen család...
13. freddy36 (válaszként erre: 10. - Freddy36)
2016. okt. 1. 14:27
Most olvasom,hogy semmit nem akar csinálni a csaj,neki így jó! Hááát...fog szenvedni eleget,de ő választotta! Nem tudom sajnálni!
12. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:27
fogalmam sincs, ki indította, de ugyanez volt a téma pepitában
11. mariann0011 (válaszként erre: 8. - Specially)
2016. okt. 1. 14:26
Ez az, mondtam neki,hogy szedje össze magát, találjon munkát,akár olyat,ahol szállást is adnak, és ne a szülőkkel foglalkozzon,hisz 23 évesen már magával kellene,és a párjával..de nem,mert neki megmondják,hogy kivel legyen,mit csináljon.. ja, és az a másik,hogy van olyan,amit a szülei elítélnek (pl. roma, vagy ha acélbetétes cipője van a pasinak,mert akkor biztos skenhead, vagy ha kopasz akkor maffiózó vagy verő legény,stb) s az ilyennel nem lehet együtt a csaj,mert rendesen megtiltják a szülei... ez agyrém szerintem.
2016. okt. 1. 14:22
23 éves? Én keresnék munkát,és elköltöznék!! Nem normális dolog,hogy eltartják...és ha történik valami a szülőkkel,egy baleset,akkor mi lesz? Az az élet rendje,hogy a gyerekek felnőnek,kirepülnek és élik a saját életüket! Nagyon gáz,amit a szülők csinálnak! Így a lány sose nő fel! Én lelépnék!
2016. okt. 1. 14:22
a lány élje a saját életét nem is értem h miért tűri a családját...
8. Specially (válaszként erre: 4. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:21
azt eszi amit főzött!sokat fog még szenvedni ilyen felfogással!Ha annyira ez számít neki akkor nem hiszem hogy annyira szereti azt a fiút.Vagy ő is azok táborát erősíti majd akiknek kell vki aki eltartja és még meg is főz plusz nem zavarja ha koszos a lakás és az asszony csak a pénzt költi..Örülhetne hogy van aki szereti!
2016. okt. 1. 14:19
Zebracsikó, Nem láttam, esetleg be tudnád linkelni? :)
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Mariann0011)
2016. okt. 1. 14:18
Akkor meg ne nyafogjon.
2016. okt. 1. 14:18

Ugyanilyen fórum nyílt nemrégiben...vagy legalábbis kísértetiesen hasonlít.



El kell költözni, összkltözni a fiúval.

2016. okt. 1. 14:17
Én is ezt mondom neki,hogy keressen melót,és menjen dolgozni, és akkor össze is költözhetnének.. de nem akar,mert jobb otthon, ahol csak enni,és aludni kell. Szó szerint nem tud a csaj semmit sem,még 1 rántottát sem tud csinálni..
2016. okt. 1. 14:13
Az a normális ha az a lány elmegy dolgozni és elköltözik.Neki kell eldönteni,hogy a kényelem a fontos vagy a boldogsága.Ha egy ember szereti a másikat nyilván választja őt és a nehezebb utat,még ha lemondásokkal jár is.
2016. okt. 1. 14:09
vágják* addig azt csinálja amit ők mondanak*
2016. okt. 1. 14:08
Sziasztok. Mit lehetne tenni ilyen esetben? Van egy lány, és neki van egy párja.. a lány az anyjával,apjával él még,23 éves, és nincs melója. A szülei azt mondják neki, hogy ne menjen melózni, mert eltartják,de közben sokszor azt vágnák oda neki,hogy otthon ül,és nem dolgozik vagy legalább akkor tanulna valamit.. Van a lánynak egy párja,na őt utálják, mindenfélét mondanak a lány szülei a pasira, nem tetszik nekik, hogy a lányát valaki szereti, rendesen el akarják üldözni. Azt mondják hogy már nem olyan a kapcsolatuk a lányukkal,mint eddig,mert a másik ember, a lány párja fontosabb,mint a szülei. Direkt mindenfélét kitalálnak,hogy egymásnak ugrasszák őket,és így elváljanak a fiatalok útjai. S zsarolják a lányt, hogy amíg ott lakik addig azt csinálhat amit akar, meg mikor feküdjön le, ne menjen semerre se... ki mit tenne? Ez normális szerintetek? Szerintem nagyon nem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook