Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szerintem ramaty a társkeresőzés? Vagy mi a baj velem? fórum

Csak szerintem ramaty a társkeresőzés? Vagy mi a baj velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 60. - 8a5caeb182)
febr. 9. 13:35
Más oka volt annak a kiskutya vásárlásnak szerintem...-)))
65. zolb (válaszként erre: 60. - 8a5caeb182)
febr. 9. 06:52

Az ötlet nem rossz, a cuki kisállatokat sokan szeretik. Én is, de egy háziállat komoly felelősség szerintem, ha örökbe fogadtam akkor akkor az élete végéig gondoskodnom kell róla. Egy kutya amúgy is sok időt és foglalkozást igényel szerintem.

Én úgy néz ki macskás férfiként fogok meghalni egyedül :)

febr. 9. 01:18
az biztos,hogy nem olyan,mint regen volt.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Jázmin0007)
febr. 8. 21:40

A Tinderen ezt tapasztaltam én is. Ez a fb társkereső nem olyan borzalmas. Sőt, meglepően jóképű a többség.

Igaz, hogy alig írnak.

62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Ágio8405)
febr. 8. 21:37

A ketyegő óra miatt.

Meg mert mindenkinek van társa.

febr. 8. 21:36

Érdekesség: tegnap este írt a pasi, akivel olyan elutasító voltam. Kérdezte, hogy ébren vagyok-e még? Jó tanítvány vagyok, és megfogadtam amit írtatok, azt válaszoltam: "ébren vagyok, ráérek beszélni :)" Erre ezt válaszolta: :)

Mire én, mivel azt írtátok én totál elutasító vagyok meg undok, és tegyek lépést én, megkérdeztem mivel foglalkozik, mi a munkája?

Azóta semmi válasz.


Eleve nem értem hogy tudott írni, azt hittem törölt. De lehet a fiókját felfüggesztette vagy tudja a fene. Az a megérzésem nem egyedülálló.

60. 8a5caeb182 (válaszként erre: 56. - Zolb)
febr. 8. 21:33
Múltkor hallottam, hogy egy nő azért vett kiskutyát, mert sétáltatás közben remélte majd megismerkedik egy szintén szingli kutyás pasival. Azóta is csak öregasszonyok szólították le hogy milyen cuki a kutyája :D
febr. 8. 21:15

Egyetértek, a társkeresőzés ramaty. A nagy része nős pasi, vagy komolytalan, és 10-20 évvel ezelőtti, vagy más képével vannak fent. Randiig még én sem jutottam, mert egyel sem lehetett értelmes dolgokról beszélgetni, valahogy mindig a szex lett a téma, én meg bontottam a beszélgetést. Nem olvassák el az adatlapot, ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, és kiírja, akkor sem érdekli őket és próbálkoznak. Fárasztóak ezek a bagzókutyák de nagyon.

IQ-juk zéró, arra bezzeg lenne eszük. Le is töröltem magam, nem tudom tényleg hogy lehetne értelmes normális komoly rendes férfival megismerkedni. :(

58. liliom10 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 21:49
Mit vársz, ha nem vagy kedves ? Ismerkedni akarsz, vagy elriasztani magadtól a férfiakat ? Ha elkezdtek levelezni, nem sokáig lesz ismeretlen.
57. Ágio8405 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 20:34
Miért? Csak a ketyegő biológiai óra miatt vagy amugyis?
56. zolb
febr. 7. 18:21

Én pont ugyanezt tapasztaltam, csak férfi részről. Egyszavas válaszok, teljes érdektelenség a másik részéről. Akivel meg valamennyit sikerült csetelni, általában eltűnnek, vagy bontják a csevegést. Egy nő volt csak aki korretül leírta, hogy mással úgy néz ki komolyra kezd fordulni neki.

Én töröltem is magam már az összes társkeresőről, értelmetlen időpocsékolàs... Most már nem tudom hol kéne ismerkedni, a munkahelyemen csak férfiak vannak.

febr. 7. 17:49
Ne így álj hozzá.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Ágio8405)
febr. 7. 17:46

Igazad van, semmi kedvem ehhez az egészhez.

De valaki meg kellene.

53. Ágio8405 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 17:31
Tudod, Van az a mondás hogy mindenkinek arra van ideje amit akar. Neked ez a társkeresőzés nem jön be, ennyi. Akkor nem kell erőltetni. Valószínűleg úgysincs értelme mert érződik a hozzáállásodon így kicsi rá az esély hogy valaki belásson a csigaházba és eljusson oda hogy kiderüljön milyen kedves vagy.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Srcrss)
febr. 7. 17:26

Őszintén? Nem sok szabadidőm van. 2 műszakban dolgozom heti váltásban. Ha reggeles vagyok, 4:40-kor kelek, 6-ra járok be. Du. 4 körül érek haza. Heti 1x járok pilatesre, de csak a reggeles hetemen.


Ha délutános vagyok, este 10-re érek haza. Akkor semmi szabadidőm.

febr. 7. 16:42
Értem
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Liliom10)
febr. 7. 15:01
Nekem ez túl "jópofi". 1 mondat után ilyet írni egy ismeretlennek. :(
febr. 7. 14:59
Visszakérdeztem, hogy a te estéd mivel telik?
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Libikóka)
febr. 7. 14:58
Akkor máskor alaposan át kell gondoljam mit írok. Azt hajtják add magad, de ezek szerint nem jó ha magamat adom.
47. srcrss (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 14:27
Általában mivel töltöd a szabadidőd?
46. libikóka (válaszként erre: 44. - Srcrss)
febr. 7. 13:55

Hát,ja:)


Fi-nek: estleg ha azt írtad volna, hogy,, épp tévézek,,de szívesebben beszélgetnék veled.

45. liliom10 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 13:53

Azt írtam volna, hogy "néztem egy filmet, de most Veled fogok levelezni, ha van kedved ! :) "

Érezze, hogy örülsz neki, amiért írt !

44. srcrss (válaszként erre: 41. - Libikóka)
febr. 7. 13:49
Nekem is. Így kell lerázni valakit.
febr. 7. 13:43
Valószínű, hogy még szeretett volna veled csevegni tovább. De hogy felhoztad ezt a témát (amit így látva teljesen oké) gondolom azt gondolta, hogy inkább nem szeretnél már beszélni mert, hogy megnézed és utána alvás van. Ha fenn akarsz tartani egy párbeszédet, próbálj te is érdeklődni felőle. Lehet aztán alvás lesz a vége de ne közöld előre neki. Egyébként ha meg gáz a szitu azzal már kitudod húzni is magad, hogy bocs de már fáradt vagy és mész aludni. De így még beszélgetés elején nem túl szerencsés. Remélem érted. :)
42. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 13:35

Ez egy társkereső és a legtöbb ember ki van égve rajta, vagy csak unaloműzésből nyomogatja. 100,000 emberrel match-elnek. Szerinted ennek az nő mennyiségnek majd szermélyre szabottan írnak külön-külön? Azon kÍvül pici az ablak és lehet, hogy a nő vissza sem Ír, nem fognak túl sok energiát bele ölni. Ha már most unod akkor gondolj bele az ő helyzetükbe, akik már századszor futják ugyan azt a kört. Amőgy meg dobd fel a conversation-t te ha úgy gondolod, hgoy lapos. Sajnos nem a lovagok korát éljük, a pasasok "tömegesen" ismerkednek, nem nagyon fektetnek energiát 1-1 nőbe. Sok esetben úgy vannak, hogy darab/darab. Én is rajta vagyok, tapasztalatból beszélek.

Amúgy semmi gond nem volt az utolsó pasasnak Írt válaszoddal, egyszerűen csak meggondolta magát, unalmasnak találta a beszélgetést/elvesztette az érdeklődését, ennyi. Sok lesz ilyen.

41. libikóka (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 13:06
Ez a mondat még nekem is azt sugallja ,,hogy nem kívánsz különösebben csevegni.
febr. 7. 12:47
De amúgy meg ehhez sincs semmi kedvem, meg akaratom, hogy egy X km-re lévő, tök ismeretlen embernek megfeleljek. Meg elkápráztassam őket.
febr. 7. 12:45
*Hozzá írtam, hogy reggel korán kelek egész héten a munka miatt.
febr. 7. 12:44

Jó, nem szó szerint azt írtam hogy amíg be nem alszom addig nézem a netflixet.


Hanem, hogy: "netflixet nézek, aztán majd hamarosan megyek aludni ha megnéztem ezt a részt :) "


De komolyan kérdezem mi a jó válasz ilyenkor?

febr. 7. 12:26
Látod ezt vedd alapul, nincs baj veled csak rossz közegbe kopogtatol.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook