Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak csalódások?(story leirva) fórum

Csak csalódások?(story leirva) (beszélgetős fórum)


1 2
2019. jún. 30. 21:04

Egy rossz kapcsolat felbontasan

gondolkodni sem kell.Ha mással illetve az előző kapcsolatával így viselkedik az veLed is így fog bánni. MENEKÜLJ TŐLE. ÖRÜLJ. HoGY nem HÁZASSÁGBAN GYEREKEKKEL ÉRt CSALODAS.

Fiatal vagy megy. Semmi jorol nem kestel el.

Nem csak mese.várd de ne erőltese. El fog jönni az igazi.

32. csilla80 (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2011. jan. 9. 23:27
Ez nagyon jo! Es igaz!
31. lilluska25 (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 19:58
koszi mindenkeppen irok,Neked,szia es Bolodog Uj evet
2010. dec. 31. 16:41

Megtisztelsz a bizalmaddal! Bármikor bármivel megkereshetsz. Addig is némi útravaló a holnaphoz.


Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeláldozás között. . .

És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel, és a társaság a biztonsággal. . .

És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét, és a bók nem esküszó. . .

És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget: a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével. . .

És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez. . .

Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér. . .

Műveld hát saját kertecskédet, magad ékesítsd fel lelkedet, ne mástól várd, hogy virágot hozzon neked. . .

29. lilluska25 (válaszként erre: 26. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 16:27
hät ez az hogy a legtobb pasi ilyen majd elmeselek egy masik storyt is de lehet nem itt hanem privibe
28. lilluska25 (válaszként erre: 27. - Frenszy)
2010. dec. 31. 16:25
igen...
27. Frenszy (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 13:18

Én is voltam hasonló cipőben. Tényleg nem akartam semmit, mert tudtam, hogy van családja, de tudtuk, hogy van köztünk valami, és ezt mindenki más is észrevette körülöttünk.

És akkor egyszer az én bölcs, idősebb barátném azt mondta nekem: Tudod, ha valaki igazán szeret téged, akkor csak veled akar lenni, nem akar máshoz haza menni...

Én engem ez egyből helyre tett, mert nagyon igaza volt. Ugye?! :)

2010. dec. 31. 12:39

Nem bántani akarlak, csak azt szeretném, gondold végig; pl.:miért másnál lakik...

ha te, mint nő, aki együtt él valakivel, eltűrnéd, hogy csak a másik szobában éljen egy idegen férfi??? Mert ha már nincs semmi köztetek - tehát úgy érzed, nem szeret már -, úgy kivágod a lakásodból, mint a sicc!!

Vagy nem is tud róla, hogy valakije, ott pedig teszi magát...


Tanulságul: megismerkedsz valakivel, fenntartással kell fogadni, és jól a körmére nézni.

Van, aki többfelé játszik.

van, aki sunnyog,

van, aki kényelmes,

van, aki egyenes, becsületes, és tisztázza a körülményeit és csak utána vállalja fel az érzéseit, mert tudja, hogy a másikat megbántja, fájdalmat okoz neki.

2010. dec. 31. 11:02
persze igaz de sokan itt beállitanak valami nagyon rossznak,pedig nem hiszem h én vagyok az egyelen a foldon aki esetleg csinált ilyet...söt.vannak ennél sokkal rossszabbak,pl apum bnöje,20éve lassan ugyanugy ki nem áll,nemtudja megmondani miért.de még jó h apum nem az a fajta akit egy nö maga mellé tud állitani de sok nö hidd el sokkal rosszabb.,persze tudtam h van vkije,de nem feküdtem le vele és nem is szoltam soha rossz szót a gyerekre sem-
24. lilluska25 (válaszként erre: 21. - 554700b069)
2010. dec. 31. 11:00

hát nálam nem mükszik ez a továbbra is haver maradsz dolog ugyhogy a teljes kitörlés lehet.se mobil se email stb..anno 2004 ben amikor életemben nemvoltam olyan szerelmes mint akkor és már nemis leszek akkor azthittem sosem élem tul,uristen mondom még csak 1 nap telt el...2 nap...aztan már itt van 2010.igen sok idö elmult,azota se semmi,minek.miröl beszélgessek vele...

vele sem lesz másképp

2010. dec. 31. 10:53

Én is mindkettőt hibáztatom...

De amint megtudod, hogy van valakije és még mindig benne vagy a dologban, onnantól kezdve főként te vagy a hibás. Fordított esetben szerintem neked sem lenne jó érzés, ha a pároddal valaki ezt csinálná, valaki megpróbálná elvenni tőled.

Nehéz...de ilyen dolgokba nem szabad belemenni.

2010. dec. 31. 10:44

Mind a kettőt hibáztatom!


Tudod, hogy beszélik ki a férfiak egymás között az ilyen kalandjaikat, hódításaikat??


Tudod, egy idő után feltűnik az embernek, hogy a szöveg majdnem mindig ugyanaz...


Bár én más korban nőttem fel, a csapdába majdnem belesétáltam: baráti társaság, valaki nagyon csapta a szelet. Egy nyári estén egy cukrászdában elhagyta a személyi igazolványát, amit nekem adtak ide. Estére lapát volt!


Később hasonló szöveg, mondván, miattam elválik. Azt mondtam, hogy nem!! Ha 5 év múlva azzal jössz, hogy szabad vagy, akkor igen, addig nem.

Mert egy gyermek apját sem veszem el,

egy asszony férjét sem veszem el.


Így éltem le a válásom után 25 évet!!


És feleségként,mindenórás kismamaként is szembesülnöm kellett a ténnyel...


Egyébként a csillagos eget is lehazudják neked, ha meg akar kapni!

21. 554700b069 (válaszként erre: 20. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:42

Jól teszed!

Tartsd távol magad tőle.

Ha nem is örökre de most egy kis időre és meglátod legalább Te is hogy hogyan gondolsz rá.

20. lilluska25 (válaszként erre: 18. - 554700b069)
2010. dec. 31. 10:39

szia Köszi !

igen igazad van,szar mert minden nap egyedül leszek,szar lesz ha nem jön át dumálni stb,de pl reggel meloba is majd busszal fogok menni,mert eddig elhozott kocsival,nemtudnék már vele reggelente jönni

19. lilluska25 (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 10:37
amugy nem a felesége csak együtt él vele
2010. dec. 31. 10:37

Szia!

Szerintem is örülj hogy megszabadultál tőle most már "csak" érzelmileg kell magad rendezned.

Nehéz mert a szív és az ész harca ez.

De az ilyen férfiak sportot űznek abból hogy másoknak fájdalmat okozzanak az ő kis önzőségük miatt.Ne hagyd magad sok férfi él a földön és megtalálod aki igazán tud nőként tisztelni Téged!

Ehhez kívánok sok sikert és kitartást a jövő évre!!!!

2010. dec. 31. 10:37
kedves
16. lilluska25 (válaszként erre: 12. - Sirga)
2010. dec. 31. 10:37

tudom csak ezelött is volt egy csalódás de az teljesen más dolog.,nem itt lakott stb.szóval hinyzott az érzés és amit vele töltöttem az jó volt.kedve volt stb,ennyi.

ez hiányzik.

mikor fogok találni vkit aki hasonlo lesz...és szabad.és nincs gyereke ????stb stb ilyen nincs

15. lilluska25 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 10:35
most akkor nem értem,a nöket hibáztatod ahelyeett h elsösorba a pasi a hibás.biztos téged is átvertek.
14. lilluska25 (válaszként erre: 12. - Sirga)
2010. dec. 31. 10:34
tényleg ezt mondta.tudom h megvette mert Én mondtam melyiket.csak kinthagyta és a csaj észrevette fujt is belole,onnantol kezdve mit mondjam nem neked vettem???de lényegtelen mondtam h nemkell a parfüm
13. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:33

Bármit mondhat!!Porba írott nagy szavak!!

Ez a vadász szövege...

Ő házas, kötelezettségei vannak, felesége van és gyermeke!

12. Sirga (válaszként erre: 8. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:27

Értem, hogy mire gondol a hozzászóló: messziről jött ember azt mond, amit akar. A parfüm-téma nálam se áll meg: szerintem csak hinni szeretnéd, hogy igaz.

Örülj, hogy megszabadulsz tőle! Az ilyen pasinál a magány is százszor jobb! Kitartás! :)

11. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:24

És te ezt elhiszed??

200-500 férfi között dolgoztam évekig!

A legtöbb férfi azt mondja, hogy

- nem jó a házassága,

- nem törődik vele a felesége,

- a feleség frigid, megcsalja,

- már rég nincs közöttük semmi,

- csak a gyerek/ek miatt vannak még együtt;

- nem tudja beosztani a fizetést,

- elhanyagolja magát,

- sokat törődik magával...

- elhanyagolja a háztartást,

- elhanyagolja a gyerekeket...


Tovább is van, mondjam még???

10. orsolya33 (válaszként erre: 8. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:23
És ezt te láttad? Voltál náluk? Én nem hinnék egy olyan embernek,aki a feleségét, a gyerekei anyját átveri, szóval másnak is hazudik.
9. lilluska25 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 10:22
nagyon rendes vagy mondhatom,irtam h Ö kezdett el közeledni ,ö irt emaileket és Ö mondta h nincsenek jóba.és nemvolt semmi sokáig,de lefeküdni most sem feküdtem le vele.ugyhogy nem vagyok olyan amilyennek beállitassz
8. lilluska25 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2010. dec. 31. 10:20
irtam hogy külön szobába lakik már,semmi nincs köztük.
2010. dec. 31. 10:18

Aki egy olyan férfi közeledését fogadja el, akiről tudja, hogy családos, gyermeke van, az esetek több mint 90 százalékában nem fog elválni, és vele új életet kezdeni.

Csak egy kis változatosság, egy kis felüdülés, egy kis kaland.

2010. dec. 31. 10:06

Ilyen férfit jól meg kellene leckéztetni, már elnézést, ha már van társa és gyermeke azokkal kell neki foglalkozni és nem csak úgy passzióból kalandot keresni és mással elszórakozni nevezhetjük Casanovának, amit tett az nem elfogadható. Te kedves első hozzászóló azt tanácsolom neked máskor legyél sokkal óvatosabb és körültekintőbb és jól nézd meg legközelebb kivel állsz szóba. Remélem tanultál ebből és levontad a konzekvenciát. Az érzelmekkel játszani nem szabad, mert ebből az esetből is kiderül nem mindenki fogadja kitörő örömmel és másoknak fájdalmat okozni és csalódást helytelen dolog.

Felejtsd el és kezdjél új életet és, ha megtaláltad a megfelelőt kívánok hozzá sok szerencsét. Szívélyes üdvözlettel: Ágnes

5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. dec. 31. 10:03
Hogy lehet valaki ennyire közönséges, pongyola, igénytelen; ennyire nincs egy fiatal nőnek büszkesége, tartása?
2010. dec. 31. 09:57

A story kicsit zavaros nekem, de ilyen emberrel nem érdemes kezdeni. Max ha te is csak kis szexet akarsz.


Egyébként én is későn találtam meg az igazit. Ő már 29 én 27 voltam, túl egy váláson. Most már 8 éve vagyunk együtt és van egy csodás 2 éves kisfiúnk. Pedig csak egy kis kalandnak indult.

Hagyd had sodorjon az ár, nem kell rögtön komolyban kezdeni. Ki tudja mit hoz a jövő.

Tesóm is későn találta meg a párját ő 36 volt a csaj 32. Most várják a babájukat. Szóval nem vagy elkésve.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook