Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak csalódások?(story leirva) fórum

Csak csalódások?(story leirva) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 31. 09:57
Ez egy aljas duma, hogy csak a gyerekek miatt... Szerintem. Egyszerűen igy volt kényelmes neki, hogy te is ott voltál. Anyuka esetleg belefásult a dolgokba a gyerek mellett (szex) és apukának meg több kellett. Honnan tudod, hogy nem alszanak egy szobában? Voltál náluk? Meg ez a parfümös stori... Nekem sántit, és szerintem a legjobb, ha elfeleljted.
2010. dec. 31. 09:31
A gyereket és az anyát sajnálom,hogy egy ilyen szemét fajankóval kötötte össze az életét,illetve szült neki gyereket. Te meg ne hidd azt,hogy egy ilyen gerinctelen alak,ha esetleg téged választ és arra vetemedsz,hogy családot alapítasz vele, nem fog melletted is szeretőt tartani és áltatni egy másik nőt azzal,hogy elhagy téged.Hagyd a francba. Sajna 27 évesen már valóban nehezebb a párválasztás, mert a korban hozzád illő férfiak vagy nősek és családosok, vagy megrögzött szemétládák,akik gyávák szeretni és felelősséget vállalni. Biztos van kivétel,keresni nem kell,a sors úgy is alakítja, viszont a nős embereket felejtsd el,mert azok úgy is csak szórakoznak veled is ,a feleséggel is.
2010. dec. 31. 08:45

nemtudom más hogy van vele de nekem szinte soha nemvolt boldog a magánéletem,már 27 éves vagyok ,és már kicsit unom hallgatni ezt a "majd eljön neked is az igazi "szöveget...

nyilván az én hibám is,pl a mostani is,ha bele sem megyek ilyenbe,de ettöl függetlenül hihetetlen hogy nekem csak ez jut(na ?)

vagy nös aki tetszik vagy foglalt vagy épp elmegy az országból vagy meggondolta magát szoval ezek ...

persze én is törtem már össze sok szivet de elég szarul esik hogy ennyi évesen is csak próbálkozom..a legujabb story.

volt egy fiu aki nagyon nyomult,már ismertem,feljárogatott de szinte 2 honapig csak beszélgettünk(ugy azóta sem voltam vele)

mondta h van egy nö akivel együtt él a gyerek anyja de már nincsenek jóba,külön is lakik a másik szobába.aztan mivel sokat volt nálam a nö sem hülye kezdett gyanakodni,de hozzáteszem mondta neki minden nap h mikor költözik el stb...

aztan ahogy a nö egyre jobban rájött h neki lehet vkije,igy iszonyatos mód alánk rakott.,minden nap hivta h siessen haza,meg hogy ö mégis békülni akar..mondom basszus ez hihetetlen.nem veszed eszre hogy ezt csak azért csinalja mert vissza akar szerezni téged ?...

gondolom a büszkesége ...vett nekem egy parfümöt karira de a csaj észrevette és nem merte neki megmondani h nem neki vette..

bevallom az elején nem is akartam volna töle többet,söt.nemtudom,mondtam is neki h komolyat nem,de valahogy megváltotott bennem vmi.amig máskor zavart h ugy jön oda hozzám h cigizett stb,most nem zavar...szerelmes tuti nem vagyok de hiányzik.vagy lehet csak engem is az zavar h dobtak magyarul..

napokig semmi ma vele jöttem meloba ,mert beszélni akartam vele.(nem messze melozunk )

kéreztem mi van akkor azt mondta nemtudja mit csinaljon,a gyerek miatt aggódik,ha eljönne mi lesz vele .a csaj is mondta neki egyhuzam h ne csesszen ki a gyerekkel,béküljenek ki..mondom fasza.rendes vagy,eléggé olyan mintha kihasznált volna.azt mondta nem,ö tényleg komolyan gondolta de sokat filozott ezen h valoban mi lesz a gyerekkel.

hát nemtudok erre mit mondani,34 éves és már nem is szereti a csajt.de vele marad mert a gyerek.,akkor sok sikert nekik.

persze ez nekem fáj ,nagyon,de szetrintem én hibám is h belementem...

és ha netán akarna még vmit,szetintem sok jovoje nemlenne a dolognak...vagy ti mit gondoltok?



Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook