Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Időskori szerelemi csalódások fórum

Időskori szerelemi csalódások (beszélgetős fórum)


1 2
39. kaktusz2 (válaszként erre: 38. - Vica cica)
2019. nov. 22. 13:23

Gratulálok nektek.

kívánok sok boldogságot, és sokk sokk gyönyörű napot nektek.

Nekem nem sikerült, de jó tudni, hogy van akinek sikerült. A szerződés jó dolog főleg a mi korunkban.

Biztonságot ad mind kettőtöknek.

2019. nov. 19. 23:13
Biztos tudnak ártani, ebben egyetértek. Mi 2 éve élünk együtt ahogy írtam. Hamarosan összeházasodunk.Előtte ragaszkodok ügyvédnél házassági szerződéshez. Neki is van 2 gyermeke, nekem is. Unokáink is vannak. Csodás napjaink vannak. Mindketten dolgozunk pedig lassan betöltöm a 68 évet, Ő is.Utazunk és vigyázunk az unokákra,ami igen nagy öröm számunkra. Nekik meg segítség. Nincs én unokám meg tied. remélem így is marad, hiszen már ami kell az meg van.Marad is a gyerekeinké.Szerencsénk hogy örülnek a mi kapcsolatunknak.Igy teljes a család.Az én unokáim kaptak egy papát meg egy mamát. (sajnos az igazi még csak nem is látta őket)Lányom apjaként tiszteli, pedig az elején igen csak féltékeny volt.
37. kaktusz2 (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. nov. 17. 12:48

Nagyon sok ilyen van.

Tapasztalatból tudom a gyerekek tudnak ártani ha akarnak.

Általában akkor ha aki be kerül az új családba nem ad eleget vagy más a véleménye dolgokról.

Na akkor annak vége, Lehet ezt szépen körbe írni lehet ezt álszent módon magyarázni.

És nem az a baj, hogy a másik gyerekei gonoszok, nem nem! És ezeket elég nehéz kezelni, mert a sajátjával mindenki elfogult.

36. Guruljka (válaszként erre: 29. - Birebora)
2019. nov. 16. 16:48

Ebben teljesen igazat adok.

Maradjon meg mindenkinek a hátországa.


Ismertem egy párt, régóta együtt éltek, külön-külön voltak gyerekeik, akikkel sok közös programjuk volt.

Egyre idősödve, a férfi egészségi panaszai egyre súlyosabbak lettek, összaházasodtak.

Úgy két évre rá a férfi meghalt. Így utólag belegondolva, mintha a férfi gyerekei az utóbbi időben kimaradoztak volna a közös programokból. Lehet, hogy volt valami örökösödési problémájuk, pedig csak amiről én tudok, elég támogatást kaptak az apjuktól, mire kész emberek lettek.

35. Guruljka (válaszként erre: 31. - D5bae51d10)
2019. nov. 16. 16:43
Nehezen tudom elképzelni, hogy 60 felett annyia fellángoljon bennem a szerelem, hogy még inkább egymást kerülgetve, lapjával közlekedve is el tudjak viselni valakit.
2019. nov. 16. 15:37
Nem tudom nekem mamám férje hamar meghalt majd jött 1-2even belül Bandi bácsi és lehúztak együtt még 15 évet simán és senki nem szólt bele. Sokszor sokminden intelligencia kérdése is.
2019. nov. 16. 15:26

Hát az időskorú szerelem csodálatos dolog.

Mindegy, hogy együtt élnek vagy nem. Csak idős korban már van háttér van család gyerekek.

Akik sajnos nagyon sokat tudnak ártani a leg szebb kapcsolatnak is.

Lehet szép és aranyos a két idős ember kapcsolata, ha van csak egy gyerek vagy unoka bármelyik családban akinek a másik nem szinpatikus, akkor vége a szép és boldog idilnek.

Sajnos a leg több időskori kapcsolat ezért megy félre.

32. birebora (válaszként erre: 30. - Vica cica)
2019. júl. 17. 18:38
Köszönöm a jó kívánságokat és viszont kívánom én is:)
31. d5bae51d10 (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2019. júl. 16. 09:59
Akik szeretik egymást kis helyen is elférnek.
30. vica cica (válaszként erre: 29. - Birebora)
2019. júl. 16. 09:39

Ke4dve4s Birebora!

Lakásom nekem is maradt. Én sokáig úgy gondoltam soha senkivel nem költözök össze,de hozzám se költözön senki. Ez lett a vége. Jó lett, egyenlőre együtt élünk, igaz dolgozok. Egyre kevesebbet , koromnál és a kapcsolta miatt. Párom is dolgozik, igaz Ő itthon és néha tart 1-1 előadást.

Jelenleg így jó, majd az idő eldönti hogyan is tovább. Megkérte a kezem 1/2 évvel ezelőtt, gyürrűt viselünk ami nála az összetartozást jelenti.

Sok sikert nektek. Magamnak is ezt kívánom és sok hasonló korú társunknak.

Üdv. V.

29. birebora (válaszként erre: 27. - Vica cica)
2019. júl. 11. 20:10

Nem mondtam, hogy soha és valóban nem tudjuk mit hoz a jövő.

Nekem továbbra is az a szimpatikusabb, hogy mindenki maradjon a kis kuckójában és találkozzanak, aludjanak legyenek együtt sok programmal, egymás családjával, érezzék jól magukat külön egyedül és egymással is de egyik se adja fel a sajátját, a függetlenségét, a hátországát. Mondom ezt a mai eszemmel.

Én tartanék attól, hogy idősen ki lennék szolgáltatva és azt nagyon nem szeretném. Aztán ki tudja mit hoz az élet..

2019. júl. 11. 16:51

Amennyiben háromszor ekkora lenne a házam, akkor sem kerülgetnék benne szívesen senkit.

A háznagyobbodás veszélye viszont nem fenyeget, mert még csak nem is lottózom.

27. vica cica (válaszként erre: 26. - Birebora)
2019. júl. 11. 16:31
Szia Birebora! Igen ez így van. Na meg soha ne mond hogy soha.Nem tudjuk az élet mit tartogat még a számunkra.
26. birebora (válaszként erre: 25. - Vica cica)
2019. júl. 9. 19:42
Persze, mindenki tegye azt ami jól esik neki, nincs ezzel gond. Ki így, ki úgy, nem vagyunk egyformák:)
25. vica cica (válaszként erre: 24. - Birebora)
2019. júl. 9. 17:13
Én meg úgy gondolom,kinek mi a jó. Én soha nem gondoltam arra hogy valaha az életben együtt éljek. Most meg úgy gondolom jól döntöttem. Persze alkalmazkodni azt kell nagyon a mind a két embernek.Ő volt az aki erőltette az együtt élést én csak belementem.lehet hogy csak egyedi eset vagyok.
24. birebora (válaszként erre: 23. - Vica cica)
2019. júl. 9. 17:02
Arra, hogy egyetértek azzal amit znofla leírt.
23. vica cica (válaszként erre: 21. - Birebora)
2019. júl. 9. 16:30
Bocsánat magammal levelezek. Mire gondoltál?
22. vica cica (válaszként erre: 20. - Vica cica)
2019. júl. 9. 16:29
Szia! Mire gondolsz?
21. birebora (válaszként erre: 19. - Znofla)
2019. júl. 9. 15:39
Lehet, hogy én is így csinálnám majd:)
20. vica cica (válaszként erre: 19. - Znofla)
2019. júl. 9. 15:29
Gratulálok és sok boldogságot kívánok . Mi az összeköltözés mellett döntöttünk. Ami bevált, csupán egy valami vagy valaki mérgezte a kapcsolatunkat. Kínyilt a szemem és rájöttem ez engem szeret én meg őt. Ma másfél éve hogy együtt élünk. Nem bántuk meg.Még mind a ketten dolgozunk korunk ellenére. Ez a hét az unkákról szól(Ő két csodás unokái) akiket imádok és sajátomként szeretem őket.
19. znofla
2019. júl. 9. 12:05
72 évesen ismertem meg egy 8 évvel fiatalabb özvegy hölgyet. Most 79 vagyok. A kapcsolat azóta is tart. Mindkettőnknek van egy egy ki garzonja és hetenként - kéthetenként találkozunk hol itt, hol ott. Ilyenkor mindig remekül érezzük magunkat, szokott lenni szex is - már a korunkhoz illően. nem költöztünk össze, fel sem merült ilyen. Így remekül megvagyunk és szeretjük egymást szépen és öregesen. Az állandó együttlét csak mérgezné a kapcsolatunkat. De az együtt töltött egy-egy napunk mindkettőnk számára szép és feltöltődés. Az összeköltözés nem mindig visz előre, hiszen már ebben a korban mindenkinek van sok megrögzött szokása, amit egy-gy napra fel tud függeszteni, de állandóan? Na az már nem megy!
18. vica cica (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2019. júl. 6. 10:07

Nem tartom korainak még most sem. Hiszen ebben a kórban már nincs olyan sok időnk.

Egyébként jó kapcsolat, családunk is támogatja(gyerekek, testvérek)Enissa dorgálása , írása kicsit helyre tett. Igaza van. Ő nagyon jól látja. Itt is köszönöm ,mert igaz.

17. vica cica (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2019. júl. 6. 09:19

Szia! Köszönöm a tanácsokat és a dorgálást. Igazad van. Tudod 20 évig éltem egyedül. Igaz volt kapcsolatom,de nem éltünk együtt és csalodás volt a vége.

Még egyszer köszönöm. Majd beszámolok mi is történt .

Szeret az biztos, én is őt. Gyerekeink nagyon aggódtak, féltették a kapcsoltunkat.

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Vica cica)
2019. júl. 4. 21:47

Tudom, az ember lelke nem öregszik, de arra gondoltam, ez a Face, csak a tinédzserek problémája. Az ember bölcsebb lesz a kor haladtával.

Irigylem a bátorságod, és egyben gratulálok is hozzá.

Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz ki van a Face oldalán, nem a régi nője él vele, hanem te. Az ember nyelve megbotolhat akaratlanul is.

Ha szereted, akkor bízz meg benne, vagytok már annyira érettek, hogy tudjátok mi a fontos egy kapcsolatban.

Ne mérgezd a saját lelked is, mert az meglátszik, és lehet pont miattad fog a kapcsolat tönkre menni. Annyira nevetséges ez a mások után kukkolok dolog. Addig jó, amíg nem dugdos előled semmit, az a múltja, vele történt, hagyd az emlékeit! Te meg a jelene vagy, ha jó ez a kapcsolat számodra, óvd, vigyázz rá, ne legyél hisztis szerelmes tini!

Sok boldogságot még együtt!!! Vigyázz rá, ne rombold szét buta gondolatokkal !

15. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Vica cica)
2019. júl. 3. 19:04
65 évesen 2 hét után összeköltözni, hát nem vagy semmi. D
14. Amaunet (válaszként erre: 11. - Vica cica)
2019. júl. 3. 18:41

Azt írod tavaly áprilisban történt, hogy más néven szólított. Azóta mérgezi a lelked ez a dolog.

A számítógépről törölte a dolgait, mikor szóvá tetted. A fb-ra lehet, hogy nem jár és ezért maradtak meg ott a régi dolgai.

Talán, ha elmondanád neki azt, amiket ide írtál... hogy ezek a dolgok mennyire zavarnak téged, és mennyire bizonytalanná tesz a kapcsolatban.

Beszélj vele!:)

13. vica cica (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. júl. 3. 17:42
4 évig tartott a kapcsolata, távkapcsolat volt nem éltek együtt.Mégis az ő nevén szólitott meg.
12. vica cica (válaszként erre: 11. - Vica cica)
2019. júl. 3. 17:40
Egy idősek vagyunk. kb egy időben váltunk. Én már 20 éve.
11. vica cica (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. júl. 3. 17:39
Nem is tudom. Gyerekek csak néztek. Most már nagyon szeretik. apjukként tisztelik. Neki is van 2. Van 2 lány unoka. Ezzel nincs is baj. Jól vagyunk. Ez az egy gondom van, megmérgezi a kapcsolatunkat. Lehet hogy csak én vagyok féltékeny? Hozzá költöztem, de egy városban élünk igy az én lakásom is természetesen meg van.
10. Amaunet (válaszként erre: 8. - Vica cica)
2019. júl. 3. 17:32

Két hét után összeköltözni? Nem volt ez elhamarkodott? Mit szóltak a gyermekeid? Hozzád költözött vagy te hozzá?

Mennyi idős volt akkor a párod?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook