Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csak 14 éves a lányom, de következetességben, kitartásban... fórum

Csak 14 éves a lányom, de következetességben, kitartásban... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
2023. aug. 24. 10:46
Igazam nem lehet, hanem van. Nem most "látlak" először.😀
11. tumbo2 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2023. aug. 24. 09:47
igazad lehet.az esküvőn mondta valaki,hogy büszke lehetek magamra,hogy ilyen kedves,okos,szép lányt neveltem. elpityeredtem .
2023. aug. 24. 08:53
A vallomás színtiszta önkritika akart lenni. Büszke vagyok a gyerekeimre, de nem szoktam őket online fényezni, inkább nekik mondom személyesen, mint vadidegeneknek az interneten.
9. Mária 54 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 18:41
Magadra is büszke lehetsz! A szülő példa, azonkívül jól nevelted.
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Tumbo2)
2023. aug. 23. 14:51
Jaj, ne mondj ilyet! Csak van benned is valami amire büszke lehetsz. Bennem is van.😉 Csak magunkkal nemigen dicsekszünk. Arra ott a gyerek.😀
7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 14:48

Nem az a bajuk hogy büszke vagy, hanem hogy nem tartod magadba.🤣


Gratulálok a gyermekedhez! Én örömmel olvasom ha valaki büszke lehet a gyerekére. Hogy egyesek miért inkább a kiszakadt wc papírról és hogy milyen színűre fested a körmödről társalognak? Mert nekik az jutott. Akik meg ki nem állhatják azt a szülőt aki büszkélkedik a gyerekével, én is azt mondom, kapják be! Másrészt, ha azt látom hogy a fórum címe számomra nem tetsző tartalmat sejtet, bele se nézek. Egyszerűen nem tudok az időmből tenni bele. Nem is értem másoknak miért kell, és főleg kommentelgetni benne miért kell. 😀

6. tumbo2 (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. aug. 23. 14:44
én is azt mondtam,ha már magammal nem tudok dicsekedni.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2023. aug. 23. 14:27

Jah, elfelejtettem, hogy szakad wc papírokról, hiányos öblítős flakonokról lehet beszélgetni, meg arról, hogy melegem van, fázom, jajj, esik az eső, süt a nap....... 🙄


Ezt a vallomást akár én is kiírhattam volna. Amikor 9 éves volt a gyerekem, egy kedves fórumozó még szavazást is kiírt arról, hogy heti 20ezer forint zsebpénz egy gyereknek sok-e.


Üzenem azoknak, akik akkor egy követ fújtak vele, hogy nem lett igazuk. Nem lett belőle egy elkényeztetett kis majom, DÖK elnökként érettségizett, a két anyanyelvén kívül megtanult még két nyelvet, és most 20 évesen fenn tart egy autót a saját fizetéséből, a saját fizetéséből utazgat, és felvették a világ egyik legkomolyabb egyetemére.


Tudod mit gondolok? Kapja be mindenki, aki szerint dicsekvés az, ha valaki büszke arra, amit elért. 😎


Egyéként meg ha figyelmesen olvassa valaki azt a vallomást a "dicsekvés" mellett komoly önkritikát fogalmazott meg.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 13:26
Akkor nincs mese, példát kell venned róla! A kislánynak pedig sikeres, boldog élet kívánok!😀
3. l.luiselotte (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 13:17
Sokan nem szeretik a családtagokkal való dicsekvést, - én sem , de én nem is láttam a vallomást.
2023. aug. 23. 11:37
Hű, de kíváncsi vagyok ki az a 6, aki erre kukoricát adott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook